• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (a už přestanu votravovat)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak eště nějakou fotku proszę bardzo, třebas jak někde visí (ta taška) + vnitřek (té tašky)
    RSZ
    RSZ --- ---
    PRAASHEK: je velká, stačí tohle pro porovnání velikosti? Můžu ti to vyfotit klidně s pinďourem, ale to by vypadala HROZNĚ malá:D

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (a bude-li čas a prostředky, dodej i nějaké foto plz ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RSZ: jak je velká ta kabala?
    RSZ
    RSZ --- ---
    REDSNAKE: obě černé, obě za ty prachy fakt slušný, tu ledvinku jsem tam přihodil pro strejčka příhodu, ledvinku nenosím ale asi začnu:D
    X -Kabela na notebookeshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x--kabela-na-notebook.html
    X - Batoh II eshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x---batoh-ii-.html
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RSZ: budte konkretnejsi Svejku, socka nakupy ja rad..dik!
    RSZ
    RSZ --- ---
    přišla taška z Marsu, náhrada zatímco moje oblíbená půjde k brašnářce, a teda docela čumím, co za těch pár korun dorazilo.. jsem uspokojen
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAVARA: to bych řekl je pokaždý jinak, u nás by to taky nevadilo, i když si nejsem jistej, jestli kolega ten svůj camo batoh nosí ke klientům.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CROSS: zpočátku jsem nášivky z kabelky sundaval, pak jsem párkrát zapomněl /vysral se na to a nic se nestalo ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    381007: to jsem chtěl poznamenat, dělaj se takhle třeba tašky na foťáky (mám to v několika) a je to velice praktické. Takže za mě dobrý, biohazard výšivka neurazí, ale zvážil bych, jestli je nedělat fakultativně jako velcro nášivku, aby to nerušilo kancelářské válečníky.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    381007: jako jo, nerikam, ze to neni dobre, ale boli me z toho oci ;)
    381007
    381007 --- ---
    LORD_WANG: Taky se v tom libově hledají věci, protože vevnitř není "tma" - to byl vlastně primární nápad, to že z toho pak bude nějaká tématika mě napadlo až v zápětí.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    381007: barevna kombinace hrozna :( jinak moc hezky
    ale chapu, ze nechat viko odklopene dozadu muze slouzit jako reflexni prvek.
    381007
    381007 --- ---
    Jinak jsem se ani nepochlubil, vypustili jsme do světa pár věcí se "ZOMBIE" tématikou ;) v plánu jsou další edice, tohle je první vlaštovka. Jak hodnotíte tuhle barevnou kombinaci? ;)

    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    STENNY: přesně jak píše wojtyla
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: bez vymeny zipu se to rozhodně neobejde...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Možná divný dotaz, ale nemáte někdo tip, kde v Praze by mi přidali na zip bundy druhý jezdec? Jsem zvyklý nosit dlouhé bundy se zipem dole rozepnutým, což ale logicky na bundě s jedním jezdcem na zipu nejde.
    Je to takový ten "kostěný" typ, tenhle http://www.prima-obchod.cz/img-zbozi/107707-1.jpg.
    Byl jsem se ptát v několika Švadlenkách a podobných podnicích, kde mi ale většinou jen nabídli, že by mi mohli celý zip vyměnit, což nechci.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    VACA: Jak říkám, když někde vyplave, tak jí klidně věnuju:). Ona ta alice se mnou nepoužívaná bydlela těch zmíněných dvanáct let:)). Teprve asi před měsícem mi došla trpělivost, nacpal jsem jí starým oblečením a jako celek svěřil konťáku s hadrama pro bezdomovce:). Ale mám za to, že police nebyla součástí, což indikuje, že by tady někde měla být.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    VACA: No, když to tak počítám, tak jsem "v zeleným" přestal jezdit tak cca před dvanácti lety:). Tehdy jsem si koupil českou gemu (a dodnes jí mám) a mlátil se do hlavy, že jsem se tolik let trápil s alicí:)). Jinak jo, výhoda alice je skutečně v ceně. Ten systém klipsen, že se na to daly přidělat polní lahve, sumky a všechno možný jedním způsobem taky měl něco do sebe. I to rochloodepínání mělo svoje kouzlo. Zato bederák je naprosto imbecilní, popruhy nijak zvlášť pohodlný a kostra vydrží houbeles (co si vzpomínám, tak ty trhací nejty jsem obnovoval tak asi dvakrát ročně). Polička by na ten kanystr možná použít šla, ale bojím se, že bude dost úzká a bude to dělat bordel s těžištěm. Ale za pokus to stojí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam