• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: ted jsem koukal na eBay a mam tam ve svym uctu napsano "23 items has been shipped":)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Musim jako rict, ze tady ten trend, kdy nekdo neco nadhodi, a ja si to pak jdu koupit, se moji kreditce vubec nelibi:)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    TABORACEK: dík za tip. Taky jsem objednal :D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: a taky o trochu levnejsi:)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TABORACEK: To je tedy o poznání vychytanější !
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: Dekuji za nakopnuti, prave jsem objednal toto: http://www.ebay.com/itm/171915865698
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WOJTYLA: Nasel jsem i větší a zřejmě kvalitnější originál ale ten byl za 900 a to se mi nechtělo :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GILDARIUS: gtu objednáno
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Měl jsem pořád bordel v drobnejch věcech v batohu (Deuter Giga office pro nemá moc prostoru na drobnosti) tak jsem si koupil tohle:
    http://www.originaldarek.cz/originaldarek/Cestovni-elasticky-organizer-d9192.htm

    Za ty prachy super věcička, kor třeba pro ženský do kabelky :) Zezadu to má kapsičku do který se vejde 7" tablet.

    ASACRA
    ASACRA --- ---
    BRUKEV: široke hrdlo plus k němu dokup víčko co má uprostřed hrdlo s petflaskovym závitem
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: nezlije pokud nejsi debil... nezlije ani mýho 4 letýho synka...

    seš na nákupních cenách panáčku? tak to já bych si možná taky nákou vzal...:-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ta siroká prý často při kodrcání pijáka zlije, jak je to? Máš tu redukci koupenou?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    V nabídce mám only plast (jde o to, že vybírám, bo jsem na nákupních cenách:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: Siroky litrovku nerezovou
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Jakou si mám koupit Nalgen lahev? Široké hrdlo, nebo úzké hrdlo? Půl litru, nebo litrovku?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Prostě každý si má vybrat z "nového" a "starého" co mu funguje.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    STEPNI_VLK: Tak jako – jo a ne. V něčem má samozřejmě pravdu. ALE například některé materiály a techniky výroby dokážou udělat z potřebné (nutné) věci věc, která váží polovinu a poskytuje stejnou službu, nebo při stejné váze umí něco navíc.

    Hezká je ta povídka v komentářích: http://tramp-kuba.wz.cz/pov001.htm

    Akorát si nemyslím, že by to fungovalo takhle jako slippery slope.

    Já mám dvě spoustu “nový versus starý”, vyberu dvě.

    1. “Starý” wins. Už hodně dávno jsme tábořili u rybníka, v takovém ny náhorní planině vyvýšeném místě, s hodně vysokými stromy kolem, navíc po mnohadenním dešti. Takže v noci docela zima (tak 5-7 stupňů). Vlezl jsem do (z dnešního pohledu starého, ale tehdy nového) molitanového spacáku a zakryl se dekou z umělotiny. Pak jsem přidal druhou (byla jich tam erární celá kára). Pak jsem přidal třetí a pořád jsem klepal kosu. Kamarád z woodcraftu mi půjčil “přebytečnou” deku “Hudson Bay” z ovčí vlny (s tím černým pruhem šikmo přes rožek). A bylo teplo.
    2. “Nový” wins. Přechod Tater, asi 27 kilometrů z Podbanského přes Koperskou dolinou zpoza Kriváně přes Hlinské, Popradské a Štrbské pleso zpátky. Ve třetině cesty začalo hodně pršet. A ochladilo se. Sice jsem měl pončo “Condor”, ale bylo používané už asi 10 let a přes zimu ležením ve skříni ztratilo nepromokavost. Byl jsem sice až na kost, ale díky funkčnímu tričku z merino vlny (váží pár gramů, výrobce Devold) mi bylo teplo.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAFARIK: nicmene mozna bysme mohli udelat nejakou akci pro mistni kluky toho nakupu za nakupku?:-)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAFARIK: strasne rad. Az to nebude v Ostrave:-))
    SAFARIK
    SAFARIK --- ---
    Zdravim panove! :-)
    Dal jsem dohromady zdravotni kurz v Ostrave.
    30 a 31 ledna 2016. Osnova je v popisu akce na FB.
    https://www.facebook.com/events/946471378779981/

    + dostanete zdravotni material za nakupky.

    Budu rad kdyz prijdete. Porad jsou 4 volna mista. ;-)

    Honza
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam