• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    Tak sem zase něco hledal, a místo toho narazil na něco uplně jinýho:)

    Docela zajímavej batoh





    Ta značka mi nic nřiká, ale vypadá to celkem kvalitně, ykk, 1100D...
    Recenze tu. Výrobce má na batohy 5let záruku. Nevim kde a zakolik :)

    Ale všimnul jsem si, že recenzent má na svym kusu propracovanější záda než co jsou prezentovaný u výrobce......
    KLON
    KLON --- ---
    PRAASHEK: mám tescomu http://eshop.tescoma.cz/...je/termosky/constant/318531-sport-termoska-se-zamkem-constant-0-5-l-nerez dobře drží teplotu, jen musím dát trochu studené vody, abyse se po několika hodinách neopařil
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HANZEL: Bylo to fakt laciny a jsem s tim jinak spokojen, nic co by nevyresila guma od zavarovacky. Ale na nejake veci uz jsem dispute daval a musim potvrdit, ze vetsinou je snaha to resit.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    PIVECEK: to bych si nechal vratit prachy :) aliexpress je v tomhle celkem zakaznicky privetivy :) vetsinou kdyz prislo neco vadneho, prodejce poslal nahradu zdarma...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HANZEL: Nerikej hop, pred par dnama mi doslo naradicko prave s vylomenou krabickou :) Takze bych to raeji pojistil vice kusy :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REDSNAKE: povedená taška(řice) :))
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    REDSNAKE: tak stejne jako asi nejde verit "excellent quality" a "waterproof"... je to proste kus cinskeho plastu :) ale s urvanym pantem ti to urco neposlou ;) na kpz, kterou otviras jednou do roka imho no prob...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Nalgenky dorazily a teda litrovka je dobrý kanystr. Půllitrovka daleko hezčí.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HANZEL: Dobrý je že už na tý produktový fotce to má urvaný pant :))
    SPEKULANT
    SPEKULANT --- ---
    PRAASHEK: Mám cca 3 roky Contigo a největší spokojenost. Samozřejmě neudrží teplo dlouho jako klasická termoska, ale ten komfort okamžitého srknutí např. horké medoviny je nedocenitelný, nebo v posteli se nepoleješ :-)

    Contigo® | The AUTOSEAL West Loop Travel Mug with Easy-Clean Lid – Stainless Steel - BPA Free - Coffee & Tea Mug
    http://www.gocontigo.com/...s/16-oz-autoseal-west-loop-stainless-travel-mug-with-easy-clean-lid.html
    SVORO
    SVORO --- ---
    unbook tohle se soudruzi prostě nedá! :(


    kecám....
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    kdyz uz se tady resil poradek ve vecech tak jsem zrovna bral par krabicek na drobnosti a novou kpz :)

    Excellent quality Waterproof Anti Fall Black Plastic Storage Box For Flashlight Light Torch Lamp Battery Charger Case Holder-in Storage Boxes & Bins from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/..._62,searchweb201560_8,searchweb1451318400_6149,searchweb1451318411_6451

    2Pcs 8.8x6x2cm Small Rectangular Transparent Plastic Box PP Storage Collections Container Box Case Caixa Organizadora With Lid -in Storage Boxes & Bins from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/..._62,searchweb201560_8,searchweb1451318400_6149,searchweb1451318411_6451

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOJTYLA: na horké té do brašny :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: jako na horkej rum? nebo na co?.-) hele já jsem překvapivě spokojenej s termoskama z IKEA:-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    máte tip na nějakou fakt malou termosku (ale kvalitní ;) 3-5dl. sedmičkovou mám coleman a je čupr
    381007
    381007 --- ---
    Na celých těchto íbejích a Aliho expresech je nejlepší, jal člověk nakupuje pětibabkové drobnůstky, pak na ně zapomíná a pak mu v průběhu celého roka chodí dárečky :). A čím víc na to vždycky zapomenu, tím víc mě to těší :D ...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    TABORACEK: no hlavne je super kdyz v ramci "hmm tak si to koupim pod stromecek" zapomenes ze tudle hracku uz sis taky objednal, takze zistis ze problem organizeru do brasny si vyresil dvakrat a tak podobne :)))
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: ted jsem koukal na eBay a mam tam ve svym uctu napsano "23 items has been shipped":)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Musim jako rict, ze tady ten trend, kdy nekdo neco nadhodi, a ja si to pak jdu koupit, se moji kreditce vubec nelibi:)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    TABORACEK: dík za tip. Taky jsem objednal :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam