• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    OTAKAR: "vynadal mi, že mám jen jeden turniket" - probirate tu turnikety na stahovani koncetin po zraneni? na co vam to je? na co vam jich je vic? obzvlast v mestskym batohu teda.
    Fakt se ptam, zadnej offense.
    STEVE
    STEVE --- ---
    TABORACEK: přesně tak :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TABORACEK: tak seženeš 3rd job :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Bylo by fajn, kdybyste me prestali drazdit temahle bezva batohama, protoze ja musim zivit rodinu!
    STEVE
    STEVE --- ---
    OTAKAR: Super. Tak teĎ budu doufat, že tě brzo omrzí a ty mi ho pak za litr prodáš :) :) :) i s tím EDC organizérem a samozřejmě i s lékárnou :) :)
    O Selection-store jsem slyšel už nějakou chválu a je super, že to tak opravdu je.
    Tak ať slouží a až zase na něco narazím tak to sem dám :) Takže nějakej EDC batoh alespoň za desítku :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Čína za pár dolarů, před časem to sem někdo házel.

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Jj, vřele doporučuju navštívit. Strávil jsem tam přes hodinu, řešili jsme i mojí lékárničku, (vynadal mi, že mám jen jeden turniket :), dál pár dobrých rad, líbil se mu můj edc erganizér s nářadím, naopak ukazoval nějaké svoje věci a tak :) Asi jsem si tím vlastně i vysloužil 5% slevu :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    OTAKAR: Nemám tě rád. Teď tam budu muset jít a koupit si minimálně kalhoty :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BAAL: Nad dovozem jsem taky spekuloval, ale po doplacení dopravy a DPH to nevyšlo o moc výhodněji. A hlavně když mi ho tam dobře půl hodiny ukazoval, kafe mi udělal, tak bych byl imho trochu kokot pak poděkovat a jít ušetřit pár stovek nákupem z ebaye :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    PIVECEK: Jo. Plus jde rozepnout prakticky vejpůl, takže přístupnost je výborná. A celý vnitřek je v podstatě velcro samice, nebo jak bych to řekl, dá se tam nastrkat plno dalších velcrofriendly organizérů (hned mi jeden prodali :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OTAKAR: Nastesti jsem ten odkaz prehlidnul, tak jsem rad, ze jsi to vykoupil :) Mimo jine, nechapu, proc svetly vnitrek neni standart u podobnych batohu, fakt nebe a dudy v tom neco hledat..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    STEVE: Btw, byl jsem se na ten Vertx EDC Gamut podívat. Dopadlo to tak, jak jsem trochu tušil (moje peněženka posílá srdečné díky :)
    Je to doopravdy nejvychytanější batoh, co jsem měl kdy v rukách. Ten, kdo to designoval, u toho doopravdy myslel. Co kapsa, to vychytávka. Nejvíc se mi líbí ten čelní lalok, kdy bud všechny molle překrývá (batoh pak vypadá docela civilně), nebo ho lze úplně zastrčit a molle si ověsit podle libosti, nebo ho lze pomocí karabin použít na uchycení něčeho rozměrnějšího (helma, spacák, větší bunda).
    Kapsa na balistický plát se taky může hodit :)
    Vzal jsem ten menší (28l). V pohodě se do něj vešel můj narvaný 5.11 messenger lima a ještě zbylo místo ve vnějších kapsách. Na víkendový výlet úplně akorát.
    Akorát jsem teda vykoupil poslední kus, prý mají dlouhou čekací lhůtu v řádu měsíců.
    A nutno dodat, že v www.selection-store.cz je ukázková obsluha, to je radost tam nakupovat. Sice se to prodraží, ale srovnávat to třeba s Armedem, neřku-li Brymovou, vůbec nejde.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KURE: Direct action Messenger je to co hledáš velikostně... a vlastně všim:-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    KURE: mám Limu a do práce uplně perfektní
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: jojo malej má vzadu... ale tedy je to na AAA
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: Taky ho beru do kanclu a na poradach vsechny ty Molon Labe, SNAFU a Guns and Coffee patche budi spis zajem, nez pohorseni :)
    KURE
    KURE --- ---
    NAGASAWA: :D ja to chci do prace, tak to musi bejt nejaky alespon priblizne politicky korektní.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KURE: diky tacticool velcro patchum se tam bordel nechyta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam