• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: Treba tady.

    Je to v podstate z meho pohledu evoluce SOF-TT Wide s podstatne vice plastovymi prvky (takze treba neni takovy problem si turniket na ruce pridrzet zuby pri nasazovani druhou a dotahovani popruhu)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: pane kolegu, odkaz na ten turnitek by nebyl?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ANARCHY: Jo, ono to bude hodně o cviku. Mně je sympatičtější CAT, i díky váze, všichni instruktoři ho posvěcují, takže jsem se rozhodl pro něj. A myslím, že je lepší nosit jen jeden typ.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A teda pokud by nekdo chtel experimentovat s nejakymi vynalezy a vylepsenimi, tak jsem zkousel i MAT a SATS, a s temi se mi dostatecneho zaskrceni podarilo dosahnout jen na ruce, a v pripade toho SATSu i tak dost slozite a po delsim laborovanim s tim, jak utahnout popruh, aby se prezka dala zapnout...

    MAT je vyborny na nasazovani jednou rukou na druhou, ale na stehno je zcela nepouzitelny...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    OTAKAR: ja co jsem si zkousel, tak jsem mel zatim nejrychlejsi casy na nasazeni a uplne zaskrceni koncetiny na ruce i na noze s tim ESP, kdybych ho nepocital, tak potom na noze se SOF-TT Wide, a na ruce s CATem
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ANARCHY: Zase CAT obsloužíš v pohodě jednou rukou, tu sponu jsem měl trochu problém i oběma, natož ve stresu, neřku-li šoku.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: CAT ma zasadni nevyhodu v tom, ze nema sponu kterou ho rozepnes a jednoduse a rychle ho navliknes na koncetinu - musis vyvlekat popruh a pak ho zase provlekat, osobne za ultimatni turniket povazuju ten od ESP - mam ho asi 2 tydny a zatim mi prijde ve srovnani se vsemi ostatnimi co mam a co jsem zkousel asi nejlepsi...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Ja mam ceskou kopii swatu v autech, je to levnejsi nez CAT, ale CAT je podle me dost ultimatni zalezitost.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MARASAN: Druhej turniket se naramne hodi treba na posileni pritlaku po nasazeni tlakoveho obvazu - znamy profesionalni paramedik mi doporucil kombinaci jednoho klasickeho vratidloveho turniketu a k tomu kvalitni esmarch - tedy SWAT
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: sedive dragon egg taky nevypadá jak z bojiste a vsude mi ho zavidej... a veř že nejednám s recepčníma:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: ja mam taky dragon egg a taky je super, jenom je fakt malej! A vopravdu se mi libil ten vertx s tema vsema vychytavka a taky velkej bonus je, ze to nevypada jak z bojiste, ja jsem totiz kravatak...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: mno hele já teda na svuj Dragon Egg nedám dopustit... božská erognomie a rozložení váhy na zádech
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Vyhlasil bych akci "ukaz nam svuj kufr v aute" ale nemam dost filmu abych udelal tolik fotek:)

    Jinak samozrejmne prijel jsem na vesnici pomahat dobrakum posekat travu. Vesnickym dobrakum se rozbije sekacka a strizlive se me ptaji, jestli nahodou nemam v aute nejake naradi. Samozrejmne ze mam, vcetne multimetru a mikropajecky:)
    WOJTYLA: Vubec nevim co tu resime, ten vertx co tu tuhle probehnul je jasna volba, nema smysl cokoliv resit!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OCTOPUSS: mno čovbeče taktický bagly značkový - kvalitní budou tak kolem 3k... možná Maxopedition bude mít neco levnejšího menšího...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WOJTYLA: Tenhle obchod nějak nemám rád, a kvalitě nevěřím, stejně jako jiným sportovním řetězcům.
    Za kvalitu jsem ochotnej zaplatit, ale ne přeplatit, jestli mi rozumíš.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OCTOPUSS: tak co skočit do HUDY sportu?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Sháním batoh, ve kterým bych mohl pohodlně přenášet dvě pistole, něco střeliva, a takovej ten obvyklej bordel okolo, a kde by zbylo místo třeba ještě na foťák nebo tak něco.
    Jde mi primárně o nosnost a pohodlí, ale ne nutně o objem. V zásadě by se dalo říct, že sháním batoh jen pro cesty na střelnici.
    Rád bych se vešel do dvou tisíc, a nerad bych kupoval něco kde se platí litr navíc za značku...
    381007
    381007 --- ---
    Vážení přátelé, máme zase letní akci na lékárničky ta, která zde nedávno byla zachycena na prdeli ID LOOCAS je i s náplní zdravomateriálu za 599Kč. Ke každé lékárně je libovloný patch z naší nabídky zdarma jako dárek. Pro Nyxaře poštovné zdarma. Fejsbukáři zde: https://www.facebook.com/pavekjan/ vy, co na FB nechodíte, tak zde: http://janpavek.com/vyrobky-lekarnicka-edc-ifak-belt-bag/ dodání do týdne od provedení platby ;) . Honza.

    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DARUMA: neeeeeeee!!!!!
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    WOJTYLA: haha! Asi nakonec sáhnu po "gay" one-sling batohu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam