• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Ma nekdo nějaké elegantní řešení, jak věšet na ramenní batohove popruhy sumky s pals vazbou? Tedy myslím samozřejmě u batohů, co tam nic takového nemají. Nějaký adaptér atd.? Zatím řeším různě karabinami apod. ale elegantní to není.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ten vypadá fakt čupr
    Větší taktický batoh S14 Drago s PALS vazbou zelen | Trapper.cz
    http://www.trapper.cz/vetsi-takticky-batoh-s14-drago-s-pals-vazbou-zelen/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pro změnu něco netaktickýho — nestál byste někdo o ledvinu od (kdysi) Boblbee, nyní Point65, hardshell na menší foťák? Já to kdysi pořídil, ale FF DSLR se tam nevejde ani s pevnou padesátkou a navíc na to nemám postavu :-] Dá se to samo nosit i bez foťáku. Oproti tomu současnýmu ten můj má vnější kapsu napevno a označení ještě Boblbee, a je teda černej. Stav jak novej.
    (Ptám se proto, že na víkend asi mířim do Čech, tak že bych to přivez.)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FROSTWOLF666: dyť to je jinej batoh :) ale ten se mi teda líbí moc
    STEVE
    STEVE --- ---
    Toto taky nevypadá špatně. http://vertx.com/edc-essential-bag Samozřejmě pro pokročilé EDC nositele je to dost malé :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    BRABI: Koupil jsem je v ty části s loveckejma hadrama. Na cedulce jsou nějaká dve čísla třebas to vyguglis podle nich 74486 a cc 116954

    Jediná věc co mi na nich vadí ze nemaji kapsy na zadku, vetainou tam nosim peněženku. Jinak mají kapes dostatek..
    za ty prachy spokojenost
    BRABI
    BRABI --- ---
    GILDARIUS: které?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    AZIM: Jestli chcete katata tak v decathlonu máj supr ripstopovy asi za tristapade, po lete vyvodite, koupite novy a tím podporite oděvní prumysl na Madagaskaru!
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    FROSTWOLF666: Přesně něco podobnýho (i v podobný cenový relaci) hledám. Ale nejak si nemuzu predstavit rozmery, nemas nekde fotku treba na zadech nebo tak neco? :)
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    Tohle tahám rok a pořád drží
    Batoh Drago velký ČERNÝ | Rybářské potřeby Praha 5, navijáky, pruty, woblery, bivaky, prsačky, mořský rybolov, tripod, stojan, kaprový program,Rybářské potřeby,Boilies,pellety,fishing ,shop&tackle,fishing,Dárkový poukaz,
    https://www.abos.cz/outdoor/66040-batoh-drago-velky-cerny
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    AZIM: ja je bral "naslepo" od sousedu v SR :) (6mm.sk) ale sedi v pohode :)

    Jo jsou vytuneny... A prevda ze proti 5.11 to takovej cenovej rozdil neni... ale aspon co jsem videl 5.11 veci tady v praze tak ty UFka jsou kvalitnejsi.

    Hlavne narozdil od 5.11 to nejsou "teoretici"... Ale sijou veci pro armadu a URNu... jasne... Slovinskou, ale stejne :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    STEVE:
    MAWERICK: nejak jsem se zakoukal do tech jejich kratasu, dealer locator ukazuje na jedinej kontakt v ceske republice, mate to odtamtud nebo kde se to da vyzkouset/koupit ... musim rict ze ty hadry jsou kruci vytuneny a kdyz koukam co nabizi popularni 5.11 za sortky tak je to hrozna bida a hnus, asi jsem to nemel videt, ted je proste chci
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Co je lepší pocket organiser? Maxpedition nebo Vanquest? Nebo to vyjde nastejno?
    CROSS
    CROSS --- ---
    SKRU: paráda, dík. Tak to se asi vrátim do mladejch let.

    Jinak když už jsem nakouknul, ad KURE: nosim xray do práce běžně, dneska jsem v něm přines 2 15" laptopy, litrovku mlíka, menší věci ani nezmiňuju. Do kanclu je to v pohodě, na jednání nosim spíš limu, aby si mě nepletli s údržbářem a nečekali, že začnu tahat nářadí. ;-]

    Jestli to vypadá pitomě, to je asi na vkusu každýho, mně to přijde úplně v pohodě nicméně na horní hranici. Na druhou stranu do limy už oblečení nebo menší nákup půjde hůř, hlavní problém je tam hloubka (myslim vzdálenost mezi přední a zadní stěnou).

    Nicméně bych to na tvém místě před nákupem vyzkoušel.

    Bordel se do toho nechytá.
    SKRU
    SKRU --- ---
    CROSS: urcite. armyshop hybernska, pripadne synkac+zborovska (to je jedna firma)
    eshop hybernsky mas tady
    Armádní polní kalhoty - Army Shop Praha Military Shop
    http://www.armyshop-praha.cz/43-armadni-polni-kalhoty
    a ty druhy firmy tady
    Kalhoty,Kraťasy,Šortky | strana 2 | X-ArmyShop - x-ArmyShop.cz
    http://www.x-armyshop.cz/kalhotykratasysortky/strana-2.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OCTOPUSS: hele mám dlouhý UTPčka ale když mám tlutší fázi tak jsou těsný... když mám tenčí fázi tak jsou ok:-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: ...takže bych uvítal tip od někoho kdo je taky aspoň poloprase, na kalhoty, který se dají nosit.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Což mi připomíná, daj se někde sehnat klasický M-65 kalhoty? Našel jsem nedávno dvoje, co jsem koupil někdy v půlce devadesátek pod nuselskejma schodama*, ale prostě jsem o dvacet let... větší. Obávám se, že se do nich už nikdy nedostanu, tak že bych si pořídil krapet větší. Ale taky se obávám, že devadesátky jsou pryč a tenhle model už neexistuje (nějak to nesleduju).

    *pro venkovany: v Praze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OCTOPUSS: mno to je dost šílený.... nicméně alespon jsi me vyléčil z tendence si je koupit:-) takže díky žes na sebe vzal břímě zjištění že jsou napiču...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam