• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    DJINN: dik,proste to risknu a pak pripadne vymenim ....
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    WOJTYLA: jasne no,ja jenom ze u nekterejch znacek to bejva "znama vec" ze to cislujou "jinak"...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RASHEEN: hele to se takhle nedá říct jde o to jakou máš nohu... malou velkou tlusou tenkou bez ohledu na velikost číselnou.... nicméně každej Eshop ti vystaví certifikát v tý hodnotě a následně si je dojdeš koupit ne? nebo si je prostě vyměniš po vánocích za vetší/menší
    DJINN
    DJINN --- ---
    RASHEEN: Osobně je nemám, nicméně zde
    Recenze: Boty Lowa Zephyr GTX MID TF | | Vybaven.cz
    http://vybaven.cz/obleceni-a-obuv/boty/recenze-boty-lowa-zephyr-gtx-mid-tf/
    to nějak řešili...
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    zdravim panove,jeste k tem Lowa zephyr - sedej velikosti? chysta je pro me mozna jezuch a bude kupovat po netu a asi si je nebudu mit cas/moznost vyzkouset ,pac je nikde nevidim ze by je meli ny prodejne...
    BRABI
    BRABI --- ---
    ELDERIK: cena šílená ... ale vypadá to dobře ;)
    EDAK
    EDAK --- ---
    Vim ze je tu mrte jablickaru, ale ja jsem ted narazil na telefon co si asi budu muset nutne poridit. A vzhledem k tomu ze to vydrzi asi temer vsechno(da se na tom i rozdelat taborak) a zaroven je to pomerne civilniho vzhledu, tak sem si rikal ze by to tu mohlo nekoho zajimat. A neni to drahy.
    Akorat z toho vymazat ty cinsky spehovaci programy co zerou data.
    NOMU S30 | NOMU
    http://nomu.hk/product/s30?a=description
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    PRAASHEK: Hele je to 330 USD, za ty prachy je to imho adekvatni, kdyz pripocitam ze ten hydrac a vnitrnosti samotny, bez ty vybavy se po litranek koupit nedaji. Ale myslim ze pro mistni to moc neni no:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELDERIK: to je teda parádní bullshit..:-)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    PRAASHEK: Tak cenu neřešim. Pokud připočítáš dopravu do ČR, tak je šílená.
    Ale pokud jseš například "profesionální rioter", co jezdí po celym světě, tak v tom máš všechno co potřebuješ :D.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELDERIK: za ty peňauze si je lepší koupit bágl a vybavit si ho sám :)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Většinou mi chodí na email blbosti, ale tohle nevypadá špatně:
    https://www.indiegogo.com/...ts/the-seventy2-the-world-s-smartest-survival-kit-backpack/x/15568360#/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Ja chodim v dzinach mikine a softshellovy bunde. Ale jezdim autem. Nedavno jsem mel auto v servisu, tak jsem svoje nechal manzelce a reknu vam, netusil jsem, ze se clovek musi na MHD vic navliknout, skoncilo to anginou a antibiotikama:(

    Takze nejsme modni policie, chodte si v cem je vam to pohodlny.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    SPM: to bych si taky dokázal představit. Pendlovat mezi Thajskem, dominikánou, jen bermudy, crocsy a mlade maso okolo sebe:)
    SPM
    SPM --- ---
    WOJTYLA: třeba do důchodu ještě přijdou crocsy ;-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: taqk já to mám pracovně uplně opačně začínal jsem v obleku a končim v teniskách:-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: Jojo, ve dvaceti hlavně mikiny, do třiceti přišel čas košil, po třicítce jsou ty košile i zastrčené do kalhot a kolikrát doplněné o sako. Což ovšem neznamená, že když jedu z chalupy, kde jsem celý den řezal v lese, klidně vlezu do marketu i v pracovních kalhotách a skopčacké hrachové blůze :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SPM: jako at si asmo každej nosí co chce, ale už jsem doost starej na to abych si mohl dovolit jeansy a New Balancy a triko/svetr i na jednání do banky...:-)
    SPM
    SPM --- ---
    IHNAT: nevim, kosili jsem parkrat na sobe mel a ze bych na ni vzpominal s laskou, to zrovna ne. Ze slusnych bot mi naskakujou pupinky jenom kdyz pomyslim, ze bych si je mel obout (tak moc, ze kdyz jsem musel byt uz slusne oblecen, tak jsem je vezl sebou v aute a prezouval se). Ale at si kazdy nosi co mu vyhovuje, jenom mi prijde, ze v 21. stoleti by uz lide mohli mit jine starosti, nez se smat ostatnim podle toho co maji na sobe.
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    SPM: Já chodíval stejně, pak jsem si uvědomil, že od základky nosím to samé a že by to možná, i kvůli práci, chtělo změnu. Tak jsem si nakoupil košile, svetry, chinos a tenisky vyměnil za polobotky. A kupodivu je to pohodlné a nijak mě to (ve městě) neomezuje. A vypadá to daleko líp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam