• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    NELLI
    NELLI --- ---
    FINSON: gtx jsou tvrdší, non-gtx jsou "měkčí". Vyzkoušet v Praze nejlépe rovnou u zdroje (rozuměj, u výhradního zástupce pro ČR), tj. ProSport, maj tam snad všechny modely ve všech velikostech.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vážení, pořád mi vrtají hlavou ty Lowy. Máte někdo zkušenost přímo s Lowama nebo "taktickou" obuví tohohle typu obecně? Jde mi o tuhost / tvrdost podrážky. Chápu, že taktický boty budou asi stavěný festovně, ale potřebuju prostě, aby tlumily a snadno se ohýbaly v nártu, to je pro mě deal breaker. Tušíte někdo, kde v Praze by je mohli mít na krámě k vyzkoušení?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    PRAASHEK: JJ, když potřebuješ, dá se v tom i přechodně bydlet.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: jo tak to je ale spíš úložna, nežli brašna přes rameno :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: a kterou brašnu máš? tu molle nebo tu druhou? já mám tu druhou v digi camo verzi a je tuhá jak prase :) a popruh je dost úzký. jinak ale všechno ostatní je čupr, ale nosím ji jenom občas
    STEVE
    STEVE --- ---
    Jinak pro ty, co sháněli batohy, Mil-tec začal kopírovat Direct Action a cena je dle mého názoru docela cajk :

    Batoh Mil-Tec MISSION PACK LASER CUT Small 20l, Urban Grey | alfatactical.cz
    http://www.alfatactical.cz/mil-tec-batoh-mil-tec-mission-pack-laser-cut-small-urban-grey.html
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    No ja bych akorat nejaky levny sunt ocenil, tahal bych v tom z auta skladaci gongy na strelnici:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: hele tyhle kopie jsou imho zaarmo drahy, koupil sem si jeden takovej atoh ze si to dam do auta abych nemel volne veci jako naradi, termo prikrivku atp. proste jenom organizer nenosenej a asi podruhe kdzy sem chtel vyndat nejaky blbosti se me sekl zip a kdyz sem to zkusil trochu zbarat tak se vytrhl celej ze svu, takze to slo cely do kose
    381007
    381007 --- ---
    JOSEF_K: V klidu, já jen nabízím, že kdybys nemohl nikde tu sponu sehnat, tak jsou u nás k mání, hodím Ti ji do obálky a pošlu poštou ;)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    381007: Tak jako ne že bys mě hned nenapadl jako řešitel bederáku. Ale když vidím, co děláš, je mi skoro blbý tě otravovat s takovou prkotinou. Kor když to nevidím ani na polstrování, ale spíš jen prostě na popruh, sponu a nazdar.
    381007
    381007 --- ---
    JOSEF_K: obyčejná sklopná spona v šíři 50mm. Mám jich plný kastlík, kdybys potřeboval ;)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    JOSEF_K: Tuhle sponu: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...tbn:ANd9GcQOmQvonJ1sgJcXVA_E_2cUoY4oYI8ZCOQR1n8guc74QlS0LNdxiw

    Lepší obrázek jsem nenašel. Ale je to nejlepší systém ever.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Díky všem za tipy, nakonec jsem objednal přece jen ten, co jsem házel odkaz, přičemž bederák dořeším nějak instantně. Hlavně se systémem přezky, kterou u bederáku chci, tj. tu samou, kterou má moje stará krosna gema. Nevím, jak se ten typ jmenuje, ale dá se velmi jednoduše utáhnout a jedním pohybem povolit a rozepnout.
    Ten mars batoh je právě šílenej shit. Jak jsem psal, taška přes rameno je naprosto neskutečně dobrá, a to nejen za tu cenu, klidně i za dva litry by byla super. Ale ten batoh je ultrashit. Měl jsem ho asi třikrát někde, urvaly se všechny táhla od zipů, furt z toho lezou nítě, nic na něm kloudně nedrží, materiál je kombinace neohebnosti, tuhosti a praskavosti a prostě je to humáč. Jakmile dorazí novej, tak tenhle hodím do konťáku s hadrama pro bezdomovce, snad je to neurazí...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    no dobre dobre :) tak ja uz mlcim nic nerikam :)
    JUMMI
    JUMMI --- ---
    od marsjevu mam taky jeden ten X bagl a musim rict, ze kvalita na hovno. Kdysi se tu resilo ze ta rada X je nejakej doprodej od nejaky krachly firmy, proto takovy ceny.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    navíc na marsjev už mají jenom maskáčovou verzi za 931,- :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: :D:D
    na druhou stranu jsem myslim nikde zadny extra zazraky co se tyce systemu noseni u tehle prtavejch batohu nevidel...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAWERICK: jojo na to aby ty veci mely v autě nejakej obal, ketrej se v případě katastrofy dá hodit na záda je to ok... na normální nošení bychto na záda nevzal, muj fyzioterapeut je 2x dražší než ten bagl:-D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WOJTYLA: imho zalezi co od toho vlastne cekas... Porad je to produkt za petikilo... Takze od toho zazraky cekat nemuzes... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam