• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ZOIDBERG: vyhledavani > mechanix
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    WOJTYLA: Pod čím to mám na Ali hledat, prosím? Nejsem tam úplně doma. Díky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Mam vsude Mechanixy z aliexpresu za 10$ a slouzej super. Na beznou praci v dilne.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    ADAMIRA: Z restaurátorský a truhlářský dílny mám zkušenost, že je to v podstatě jedno. Ostrým předmětem mechanixy za 600 prosekneš naprosto stejně jako narexky za 200, stihlky za 400 a nebo no name z bauhausu za 40. To samé se týká probroušení, prodření atd. Výskyt křivých švů a dalšího bordelu je zhruba stejně četný u všech jmenovaných. Přitom první porušení je konečná u všech značek, obvykle odejde jako první ukazováček, pak prostředníček. Životnost takových rukavic při denním použití, tzn. aspoň 5 dní v týdnu, je tak 4-5 měsíců, ty za 40 korun z bauhausu dají tak týden. Spíš si je někde zkus, co si sedí na ruce. V tom se liší dost. No name z bau nesedí vůbec, padají atd. V mechanixkách máš největší cit, v narexkách naopak nejhorší, stihlky někde mezi. Stihl se ale musí trochu zajet, ze začátku jsou docela tuhý, narexky a mechanixky naopak fungujou na první dobrou.
    EDAK
    EDAK --- ---
    mel bych pro vas takovej navrh. Jedu zitra na jedendobrocinej bazar nekam k hranicim a nekolik poslenidch let se tam objevuji valice zajimave batohy. Je to spis kategorie outdoor nez taktikul, ale batohy jsou to kvalitni vetsinou kolem 60 litru a dost casto znackove(salewa, mammut apod.) a cena velice prizniva v rozmezi 700-1000. Mel by o to nekdo zajem? Pokud budou, tak muzu poslat fotky az to uvidim. akorat bude potreba rychla reakce, batohy vetsinou zmizi do 11 hodin.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHEALA: něco takového se používá pro mořský rybolov když se tahají fakt velký ryby (tuňáci, marlini) a říká se tomu zdolávací pásy (http://www.tropicliberec.cz/sortiment/morsky-program/zdolavaci-pasy/ )
    tak třeba to pro tebe bude použitelný
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    STEVE: No mají tam šikovný věci :) Ale gamuta nedám, slouží dobře a věrně.
    STEVE
    STEVE --- ---
    OTAKAR: Chacha. a seš v tom znovu :)
    jinak myslím, že máš toho Gamuta už moc dlouho a je na čase mi ho za litr nechat a pořídit si nový v jiné barvě :) :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADAMIRA: Tak mozna ma spis smysl koupit kvalitni pracovni rukavice nez platit tacticool marzi za neco co na hrubou praci bude skoda :)
    Ja kupuju v bauhausu jejich nejdrazsi rukavice (porad jeste jen za par prdu) z fajn mekky semisovy kuze, presne padnouci, s latkovym elastickym hrbetem. Pokud je nevezmu do mokra, vydrzej mi roky - kuze na mokro neni vhodna, maji na to specialni jiny produkty.

    Ty tacticool bych si koupil, ale na hrubou praci by mi jich bylo skoda.

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BLOWUP: Tak tam jsem si je kupoval doted, a co se týče pohodlí a výdrže nevyhovovali, tak zainvestuju
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Safra, ale sem jsem neměl chodit.
    Vertx® Official Site | Tactical Clothing And Gear
    http://vertx.com/
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    STEVE: Jojo, batoh nosím od pořízení denně a naprostá spokojenost. Potvrzuju, že první dojem, že designéři VERTXu přemýšlí prakticky, platí. Plno drobností se velice osvědčuje.
    Tyhle tašky vypadají taky dost dobře. Zaplaťpánbů jsou ale na mě malé, do toho by se mi nevešla ani lékárna, takže tentokrát asi uniknu :)

    WOJTYLA: V Praze zde, ale z oblečení mají jen něco kalhot
    VERTX - Selection-Store
    https://www.selection-store.cz/cs/172-vertx
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: prodává to nekdo v ČR? specielně to oblečení?
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: jj. cenovky taky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: moc pekný tašky...
    STEVE
    STEVE --- ---
    JINX: Doporučil bych ti tašku od VERTX :) EDC Satchel nebo větší EDC Courier.
    Kolega OTAKAR má se značkou zkušenosti, že :)
    DJINN
    DJINN --- ---
    SHEALA: buď pás pro praporečníka, nebo postroj pro praporečníka. Aspoň takhle prodávají něco podobného ke slavnostním uniformám pro hasiče a nebo v armyshopech...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADAMIRA: Bauhaus, obi atd.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    COMODOR_FALKON: ok já to nějak opíšu no :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    SHEALA: "Waist pod" bude něco slangového.
    Na obrázku je předimenzovaná verze něčeho, čemu se říká "Flagpole support belt". Ale jak je to česky, to netuším...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam