• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    LACHAUER: tak musím říct, že jsem netušil, jak bude těžké vybrat takovou pitchovinu, jako je zápisník. Internet je zlo :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Matka se synem se ztratili v divočině. Přežili díky televiznímu pořadu – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...matka-se-synem-se-ztratili-v-divocine-prezili-diky-televiznimu-poradu.html

    Bear Grylls strikes back :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Neznáte někoho kdo opravuje batohy deuter? Po 4 letech každodeního se mi prošoupal v dolní části zad :(
    GIF
    GIF --- ---
    // mimo limit, ale když se to tu tak rozjelo

    Co Marathon Navigator?

    MARATHON Navigator Tritium Pilot with Date WW194013
    http://www.chronoworld.com/marathon-navigator-tritium-pilot-with-date-ww194013.html
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    NAGASAWA: To je pro mě docela šok. Před čtyřmi lety jsem vybíral odolnější hodinky, a
    Trasery jsem skoro vzal. Nakonec jsem koupil levnější Wengery se safírovým sklíčkem, a i když s nimi dělám hrozné věci, nemají skoro škrábaneček. Safírové sklíčko funguje skvěle, vícekrát jsem v práci narazil do kovového regálu, sklo drží a regál je škráblý…
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    BRUKEV: Používám německé diáře Leuchtturm1917. Něco jako Moleskin, ale méně designu a hipsterismu, víc německé praktičnosti. U nás k dostání u penshop.cz

    Co se mi líbí:
    - hodně variant, různé kombinace zapisnikove a diarove části (sám si kupuju jen zápisník, diář si tam dopisuju dle potřeby)
    - číslování stránek a index
    - papír imho lepší než Moleskin
    - nalepovací poutko na tužku
    - poslední stránky jdou lehce vytrhnout
    - desky jdou dobře proseknout - protože já si tam zepředu dělám takový okýnko, kam si dávám třeba nákupní seznamy, abych na ně viděl i při zavřeným diáři

    AZIM
    AZIM --- ---
    BRUKEV: mrkni na Midori, podle me teda silene prepalena cena ale pekny to je ...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tip na nějaký malý, ale skladný diařozapisníček? Rád a často si potřebuju dělat poznámky, ale v mobilu mě to začíná štvát, tak hledám něco, ale nevím co. Kdysi se o tom tady vedla debata, nebo linky, ale nemůžu to dohledat.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    Jednoznačně Herrmann Kožený protože gerberu se nedá říkat Herrmann Kožený
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NE7RA: Leatherman
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    jednoznacne co do kvality Leatherman
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NE7RA: Leatherman protože Leatherman
    CROSS
    CROSS --- ---
    NE7RA: obecně vzato bych šel do Leathermanu, kvůli servisu, výměně dílů a pod. (nevim, jak to má pořešený Gerber teda)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    zvazuju multitool a nemuzu si vybrat. Gerber MP 600 nebo Leatherman Rebar.

    mel bych zvazovat i jine podobne?
    303_NER
    303_NER --- ---
    Moc to řešíte. Je v tom jedna CR2032, šroubovákem to otevřu, vyměním, zavřu., funguje to. Hodinky jsou stále vodotěsné. Balení náhradních CR2032 mám doma, nosím i v batohu. Jakmile vidím že slábne podsvícení, beru šroubovák a baterii. Na rok mimo civilizaci nejezdím, takže mě to netrápí. Jen jsem se chtěl podělit o skvělé hodinky.
    SPM
    SPM --- ---
    INF1466: zas na druhou stranu u vodotěsných hodinek, pokud je chceš mít vodotěsné dále, by se měla nějak pravidelně dělat zkouška; eventuelně to nechat přetěsnit... Takže z tohohle pohledu je už jedno, když to tam jednou za x let odneseš, jestli ti k tomu navíc vymění baterku nebo ne.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ANARCHY: zkus Fast v Říčanech u Prahy, jednou jsem tam sehnal od techniků řemen sice použitej ale funkční a vydržel dalších pět let.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    taky mam solarni casio protrek, akorat se mi podarilo pretrhnout/prelomit reminek a je docela opruz ho sehnat, delali toho mraky ruznych typu a musi se na zakazku objednavat novy snad z Anglie
    INF1466
    INF1466 --- ---
    303_NER: ja mam radsi neco, kde se nemusi resit baterka, takze solar, konkretne v mem pripade casio protrek.. ted mam druhy analogovy, driv jsem mel digitalni a je to proste pohoda, nemuset baterku resit nikdy...
    303_NER
    303_NER --- ---
    Suunto Core All Black. Jednou za rok baterie, jedna výměna pásku za látkový OEM z Ebay, ten plastový po dvou letech praskl. Mám je cca 9 let. Jednou za měsíc vydrhnu kartáčkem když se koupu. Jiný hodinky bych nechtěl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam