• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    do terénu jistě super, ale k městskému oděvu se to nehodí
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NAVARA: a které polobotky máš? mně třeba ty Z6 přijdou celkem hnusné, asi to dělá ten plastový trojúhelníkový reliéf a taky vysoký podpatek :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    A vy byste prozradili, co to Wojtyla přednáší?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: No jo to chapu :-) jo tema je to zajimavy jsem rad ze je to bavilo :-)
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: ja tam prave nesel, ale videl jsem rano jak se to tam chysta, videl lidi od nas a "povedomej oblicej". az vecer mi seplo ze te znam odtud z fotky, kdyz jsi sem daval nejakej zimni outfit :) ja jsem sila vykonna a momentalne nahore delam na trech kampanich najednou, takze si nemuzu uplne dovolit nedelat od rana. teda pokud nechci jet domu vlakem v 9 coz uz jsem udelal v pondeli s doma to nema velkej ohlas. prej to bylo dobry, cos rikal
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: A kterej/ ktera ty ses?:-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A pak po sedmi letech odpadne podrážka, protože skončila životnost lepidla

    (Lowy jsou super, polobotky skončily se skříňce pod sakem na ofiko jednání :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Hele v botach jsou kompromisy napicu. Ja si koupil Lowy za 4,5 vemu je na sebe parkrat do roka a nelituju ani desetniku. Nadruhou stranu chapu ze proste prachy nemusej bejt zrovna. Ale pokid je to proveditelny budes rad.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: Jo :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    WOJTYLA: Koukal jsem na ne, konkretne na Beast middle, ale fakt mi prijde, ze na mych par dnu rocne je to zbytecny overkill.
    KADLIK: dtto...
    Zatim koukam na kotnikove Bennon Panther, nizsi verze ma dobrou recenzi na Vybaven.cz.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    SAMGARR: taky je to nadlimitní ale pořád mají v decathlonu Lowa Z6 za tuším 2800,-
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: malej dotaz off: neškolils dneska v ddb?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Hele sam to nemam rad kdyz mi nekdo radi nad limit ale na Vybaven.cz jsou ted nivy Prabosy ktery vyvijeli spilu s redakci Vybaven a vyoadaj jako suprove. Jsou teda 2600-3000 myslim ale skoro bych se primlouval za investici do lepsiho.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim boty na par tydnu rocne pracovne intenzivniho noseni v terenu. Kotnikovy, tak do 2000 Kc. Dam prednost vzdusnejsi lehci bote. Koukal jsem treba na Prabos Beast, ale 3000 Kc je uz hodne nad limit. Dik za tipy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: nebo tady váběr

    Buy folding backpack and get free shipping on AliExpress.com
    https://www.aliexpress.com/...le?catId=0&initiative_id=SB_20180320025925&SearchText=folding+backpack
    EDAK
    EDAK --- ---
    tohle mi neprijde uplne spatny. a stou slevou za 14 dolaru mi to neprijde ani moc drahy.
    TUBAN™ Waterproof Folding Backpack – Alpha Buying
    https://alpha-buying.com/products/waterproof-foldable-backpack-for-outdoors
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Jo uz sme se dloho nevideli davno nemam brejle :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    nejlepsi firesteel je stejne plynovej zapalovac...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    brýle máš, sluníčko taky bylo,... :p
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Proč na parapetu? Normálně konec cigára omotáš vatou, křísneš, vzniklou faguli si dáš do koutku a tváříš se, že mít od cigarety ožehnuté obočí je normální. Nebuď měkkej :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam