• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR: autorský právo, duševní vlastnictví, licencování digitálního obsahu a rizika toho celýho...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PRAASHEK: polobotky siebel :D

    Kecky mám zephyry gtx, v černým provedení (a samozřejmě čisté) se.mi to do causalu vejde a pro ostatní případy mám hadry a boty ve zmíněné šatně
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SWIST
    SWIST --- ---
    ...nemáte někdo WIB pouzdro od MoonWolfa a kalhoty Helikon UTC? Mám problém že pokud bych chtěl nosit tak jak by mi to vyhovovalo, tak zadní klip pouzdra vychází akorát na oko pro opasek, které je tady dost široké. Takže to musím posunout o kus dozadu (dopředu to nejde zase kvůli přednímu klipu) a to není úplně pohodlné a ani praktické. zajímalo by mne jestli to máte taky tak, je chyba v pouzdru nebo jsem jen divnej..

    Jde o takovéhle pouzdro..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    do terénu jistě super, ale k městskému oděvu se to nehodí
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NAVARA: a které polobotky máš? mně třeba ty Z6 přijdou celkem hnusné, asi to dělá ten plastový trojúhelníkový reliéf a taky vysoký podpatek :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    A vy byste prozradili, co to Wojtyla přednáší?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: No jo to chapu :-) jo tema je to zajimavy jsem rad ze je to bavilo :-)
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: ja tam prave nesel, ale videl jsem rano jak se to tam chysta, videl lidi od nas a "povedomej oblicej". az vecer mi seplo ze te znam odtud z fotky, kdyz jsi sem daval nejakej zimni outfit :) ja jsem sila vykonna a momentalne nahore delam na trech kampanich najednou, takze si nemuzu uplne dovolit nedelat od rana. teda pokud nechci jet domu vlakem v 9 coz uz jsem udelal v pondeli s doma to nema velkej ohlas. prej to bylo dobry, cos rikal
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: A kterej/ ktera ty ses?:-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A pak po sedmi letech odpadne podrážka, protože skončila životnost lepidla

    (Lowy jsou super, polobotky skončily se skříňce pod sakem na ofiko jednání :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Hele v botach jsou kompromisy napicu. Ja si koupil Lowy za 4,5 vemu je na sebe parkrat do roka a nelituju ani desetniku. Nadruhou stranu chapu ze proste prachy nemusej bejt zrovna. Ale pokid je to proveditelny budes rad.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: Jo :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    WOJTYLA: Koukal jsem na ne, konkretne na Beast middle, ale fakt mi prijde, ze na mych par dnu rocne je to zbytecny overkill.
    KADLIK: dtto...
    Zatim koukam na kotnikove Bennon Panther, nizsi verze ma dobrou recenzi na Vybaven.cz.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    SAMGARR: taky je to nadlimitní ale pořád mají v decathlonu Lowa Z6 za tuším 2800,-
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: malej dotaz off: neškolils dneska v ddb?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Hele sam to nemam rad kdyz mi nekdo radi nad limit ale na Vybaven.cz jsou ted nivy Prabosy ktery vyvijeli spilu s redakci Vybaven a vyoadaj jako suprove. Jsou teda 2600-3000 myslim ale skoro bych se primlouval za investici do lepsiho.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim boty na par tydnu rocne pracovne intenzivniho noseni v terenu. Kotnikovy, tak do 2000 Kc. Dam prednost vzdusnejsi lehci bote. Koukal jsem treba na Prabos Beast, ale 3000 Kc je uz hodne nad limit. Dik za tipy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: nebo tady váběr

    Buy folding backpack and get free shipping on AliExpress.com
    https://www.aliexpress.com/...le?catId=0&initiative_id=SB_20180320025925&SearchText=folding+backpack
    EDAK
    EDAK --- ---
    tohle mi neprijde uplne spatny. a stou slevou za 14 dolaru mi to neprijde ani moc drahy.
    TUBAN™ Waterproof Folding Backpack – Alpha Buying
    https://alpha-buying.com/products/waterproof-foldable-backpack-for-outdoors
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam