• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    INF1466
    INF1466 --- ---
    JINX: jak psal NOISEGATE, tu Alzu, 20k stoji 800 a vazi 325g, ta nitecore 20k vazi taky 325g a stoji tri a pul.. 10ka to samy, alza za 450 ma 181g a nitecore 10 ma 150g a stoji skoro dvojku
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Pokud poměr cena výkon tak Alza Power
    STENNY
    STENNY --- ---
    JINX: Pokud poměr cena/výkon, tak Anker (jestli se něco nezměnilo), pokud honíš gramy, tak Nitecore.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    JINX: Nitecore NB10000
    JINX
    JINX --- ---
    Mate někdo tip na EDC powerbanku s USB-C ideálně něco odolneho a lehkého s čím se dá běhat v horách atd…?
    WICKING
    WICKING --- ---
    vyzkouším! díky!
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Spíš různé kutilské obchody. Ale třeba hobbymarketům křivdím a mají ho.
    WICKING
    WICKING --- ---
    STENNY: Oooo a dá se normálně sehnat třeba v Hornbachu?
    STENNY
    STENNY --- ---
    WICKING: Unilep D418, alias "to lepidlo, kterým v rychloopravnach lepí podrážky na boty." Mám s ním suchac na chlopní batohu přilepený už roky.
    WICKING
    WICKING --- ---
    Ahojte, potřebuju pomoci. Nemáte někdo tip, jak nebo čím lepit velcro na klasickou umělotinu, z které jsou batohy / sumky?
    Používal jsem “UHU na všechno” a po nějake době (6-12) měsíců, vždycky odpadne 🤷🏻‍♂️

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DELLAMORTE: messenger od 5.11 mám taky a naprosto perfektní
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VYHULENY_UFO: ne vsechno co je zeleny je armadni:) Ten Osprey mam leta, holka chtela neco podobnyho, tak jsem vyzvidal jestli se neobjevila nejaka novejsi podobne prakticka verze - nakonec si koupila ten samej ale modrej.

    Ja litam nekdy i vickrat mesicne, vetsinou kvuli praci. Vyhoda konkretne tohodle modelu je, ze do nej das notebook a sako stejne jako pohory a obleceni na vylet do hor, ma dobrej zadovej system a nemusis resit odbaveni zavazadla.

    Kufr s koleckama mam taky - nepouzivam ho skoro nikdy.
    CROSS
    CROSS --- ---
    SWIST: tahle teflonová úprava nebo co to je za feature je opravdu super.
    (Dlouhý kalhoty nosim v podstatě jen 5.11, v kraťasech mi líp vyhovuje UF Pro.)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ADAMIRA: Ja prave recenze nikde necetl a nikoho takhle osobne neznam, ale messeger mam pres deset let a krome suchacu je naprosto v pohode, nepromokavou softshellku taky tak nejak.
    Konkretne jsou to tyhle boty: https://www.armed.cz/boty-a/t-8-sz-wp-5-11/
    Ted jsem si v armed koupil kalhoty, puvodne mi byla znacka fuk, ale jediny co vypadaly civilne byly prave taky od 5.11 a za me teda luxus. Akorat si zacinam pripadat blbe, jeste ze to nema zadny pruhy jak Adidas. :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DELLAMORTE: Je to možný, jak píšu - co jsem slyšel, uz cca od 3 lidi co jsou obyčejně s 5.11 spokojený tak na boty nadávali a vrátili je.

    Ale taky to muže byt pouze náhoda…
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ADAMIRA: Predloni jsem si od nich koupil vysoke boty, chvili teda trvalo nez se rozslaply, ale ted spokojenost!
    SWIST
    SWIST --- ---
    ADAMIRA: Jo, 5.11 kalhoty s teflonovou úpravou se mi dřív prodřely, než že vypadaly onošené.. Po každém vyprání vypadaly jako nové, snad 5 let..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Tak kupříkladu "military/tactical" batohy jsou v naprosté většině případů oproti "běžným" batohům asitak 400x praktičtější. Většinou odolnější. A taky přibližně 300x hezčí!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    já bych řekl že to ani tak moc není o tom, že někdo kupuje "tactical, assault, military" - potažmo výrobky s těmahle vlastnostma, ale řídí se podle značky a často jsou tyhle značky známé tím že jsou hojně používaný v určitejch oblastech.

    Já si například rád připlatím za 5.11 (ne ve všem, co jsem slyšel tak např. jejich boty jsou prý docela shit) - a ne proto že by to bylo taktické, ale protože je to prostě kvalitní - tohle ty značky moc dobře chápu a podle toho maj taky výběr (např. co se týká barev).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam