• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: to co jsem onehdá psal Tě nepřivedlo blíž k cíli? Nastavení fps při střihu v střihovym softu, zkusit pohledat nějaký framerate changery (fps je jenom tag v metadatech videa" apod.?
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: ten cineform je hroznej shit, funguje to jenom nekde a fakt sem neprisel na to cim to je..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: se zblaznim :D jdu ten sunt reinstalnout :)
    JOPS: nikde nic takovyho neni, probiha realtime ukladani nastaveni, dokonce mam i nastaveno aby si to to nastaveni pamatovalo pro priste :)

    jako ono to stejne neni moc optimalni reseni, protoze to ty videa reenkoduje, ja byh uplne nejradsi jenom v nejakym konfiguratoru to video nastavil na min frejmu bez rekomprese, ale to asi nejde
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    no a nebo to mas naky vypiceny jako ja, ja tam ani nemuzu v editaci nastavit in/out a pritom na trubce to tam maj :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON: mne prijde, ze nekde nekliknes na tlacitko pouzit, zda tam takovy je netusim :) nikdy jsem v tom nedelal
    ITISME
    ITISME --- ---
    DRAGON: Ptal ses, jak měnit frame rate. To, že ti vyleze po exportu stejný, jsi nenapsal. Je to divné. Nevím v čem to může být.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ted jsem to poprve v zivote vyzkousel zpomalit a delam to Dragone presne jako ty a vypadlo to hezky zpomaleny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: jo, to mi davat nemusis, to ja samozrejme udelal a podle youtube navodu zpomaluju, ale export je pokazde stejnej rychlej jako input video. Tak sem si rikal, ze v tom bude treba nejakej hacek.
    co ja delam:
    import
    nastavim v advanced settings fps na pozadovanych (napr 25fps)
    konverze
    export

    a video je porad stejne rychly. Fakt nechapu, co vynechavam, ale takhle ten navod na youtube videich je, zadnej mezikrok tam neni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Dotaz: kde se v GoPro CineForm meni frame rate (zpomalujou videa)? Cely to tam projizdim a nejak to nemuzu dohledat. Importuju to v 240fps a pak v Edit to nemuzu pod nicim najit.

    dik
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    TURBO: ta vlastnost je zminena dost opatrne.podle me si toho vsimne tak kazdy desaty kupujici, protoze uz je celkem zazity ze gopro = ultrawide angle kamera..
    TURBO
    TURBO --- ---
    RUTHLESS: poděl to neni, je to ve specifikacích a kamera je levnější. Poděl by byl, kdyby cena byla stejná jako u lepšího produktu a navíc by menší zornej úhel nebyl zmíněnej.
    ITISME
    ITISME --- ---
    ITISME: Nicméně, té registrace bych se nebál. Nebude sloužit, jakožto registrace produktu, ale jen k marketingovým účelům a jak píšou, aby tě mohli informovat o nových verzích softwaru.
    Takže to updatni a problém s náhledem máš vyřešen !
    ITISME
    ITISME --- ---
    ITISME: Aaa jsem kokot, chce to pak registraci vlastně... Beru zpět sry.
    ITISME
    ITISME --- ---
    RUTHLESS: Nic nemusíš registrovat a nic updatem nepokurvíš.
    GoPro Official Website: The World's Most Versatile Camera
    http://gopro.com/support/product-registration/hd-hero3-cameras
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ITISME: to jo:-) zas takovej debil nejsem, ale mam pocit, ze ta kamaradka od ktery to mam pujceny to uz registrovany ma :-) takze ji do toho nechci hrabat a nejak to pokurvit. update jent ak jsem tam nenasel - stahnout a instalovat.
    ITISME
    ITISME --- ---
    RUTHLESS: Update zvládneš - je to fakt easy ! http://gopro.com/support/product-updates-support
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ITISME: jo, todle jsem videl a jak jsem psal na konci prispevku, ja tu proste v nastaveni wifi nemam mznost "phone or tablet" Upgrade asi taky nezvladnu, je to pujcena zalezitost, registrovana jinde.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SUPERWEB: ale u dvojky neporesim displej. A to asi chapes, ze je u rozhovoru dost zasadni :D 127° by mi asi v tomto pripade nevadilo, ale jinak je to velkej podel. to rozhodne.
    Takze na dvojku jedine, jestli bych sehnal displej na zapujceni

    ITISME: diky! to je velmi jednoduchy a prosty reseni :-) to me nenapadlo a konecne to vim.


    Nicmene, rada s dispelej zadna jo? :-/
    ITISME
    ITISME --- ---
    RUTHLESS: Rozeznáš je dle barvy číslice na kameře.
    bílá trojka - white edition



    Co se týče připojení, tak s aplikací nemám nejmenší problém...
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    No mozna bych tocil radsi na hero 2 nez na hero 3 white..Od dvojky je odvozena silver, white je pak "ochuzena zmensena dvojka"
    Mimochodem, az nedavno jse si vsimnul, ze White ma pevnej uhel zaberu 127 stupnu, coz mi prijde na sportovni kameru docela hloupy. Podle toho poznas ze mas white, ze nepujde nastavit zaber na 170 stupnu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam