• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    QUIP
    QUIP --- ---
    PEETIK: nejde mi ani tak o srovnani s GoPro, spis jestli to nema problemy s dropovanim frejmu, jak to dokaze reagovat na zmeny osvetleni a tak podobne - ve srovnani s ostatnima kamerama podobne cenove kategorie.
    Podle recenze na tomhle webu si totiz vede velmi obstojne ve srovnani s ostatnima levnyma kamerama
    Techmoan - Techmoan - The RD32II 1080p .h264 Sport Cam
    http://www.techmoan.com/blog/2012/1/8/the-rd32ii-1080p-h264-sport-cam.html
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    QUIP: Už jen těmi technickými parametry je to úplně někde jinde než GoPro. V tomhle nejen papírově vede GoPro. Když už koukáš po jiných, viděl sem nedávně někde v Alze nějkou Sony kameru a ta byla s GoPro celkově srovnatelná.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Vim, ze tu resite temer vyhradne GoPro, ale treba tu nekdo z vas ma zkusenosti i z opacneho konce spektra outdoorovych kamer.
    Docela me zaujala RD32II, mala, lehka, levna. Papirove idealni na to, na co ji chci pouzit (v RC modelech a pripadne pri paraglidingu pridelana primo k padaku, ne na prilbu + sem tam natocit neco pod vodou se snorchlem)
    redleaf
    http://www.hkredleaf.com/product_show.asp?id=1&classid=48
    Da se najit treba na DX za cca $100, precetl jsem si i ruzne recenze a dival se na videa na Youtube, ale zajimal by me pripadne nazor nekoho, kdo mel moznost to osobne srovnat i s jinyma kamerama.

    Takze mel jste tohle nekdo v ruce? Jake jsou nazory?
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Kvuli nemožnosti správně exportovat video do použitelného formátu sem reinstaloval celej komp... :-) Takže už brzy zjistím jestli to pomohlo :D Ale aspoň sem ho krássně pročistil :D
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: hele jsou nejaky konvertory zadarmo ke stazeni, ale ja si netroufnu nic doporucit, at zkusi nekdo jinej :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JARDAK: souhlasim, navic porad pada, kdyz zvolis spatnej framerate. Ale potrebuju neco jednoduchyho, nechci instalovat komercni produkty typu Sony Vegas jenom proto abych si stahnul fps....
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: ten cineform je hroznej shit, funguje to jenom nekde a fakt sem neprisel na to cim to je..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: spis se podivej na dx.com, tam to sezenes levneji. Kdyz vydrzis par dni, tak ti napisu nejakou kratkou zpravu o tom, jak se to ma s kvalitou baterek a nabijecky, mam to objednany.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DXTR: tohle vypada dobre... das sem potom prosim info, za jak dlouho se ti to nabije v aute? (chystam se jet na dovolenou tak abych se nejak pripravil :)

    diky
    DXTR
    DXTR --- ---
    MERTLAS: Battery BacPac. Na externi dobijeni jsem si koupila wasabi http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00AAIPT76/ ale mam to jen par dni tak zatim nemuzu posoudit
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    dotaz k nabijecce... jak to delate, kdyz mate jednu kameru a vic baterek? Jak je dobijite? existuje an to nejaka externi dobijecka, nebo to jde jen pres kameru a usb? kdyz mam jednu kameru, dve baterky a chtel bych kontinualne natacet a zaroven dobijet, jak to udelat?

    zztim jsem nic pro HD3 nenasel :/ jen pro dvojku...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: se zblaznim :D jdu ten sunt reinstalnout :)
    JOPS: nikde nic takovyho neni, probiha realtime ukladani nastaveni, dokonce mam i nastaveno aby si to to nastaveni pamatovalo pro priste :)

    jako ono to stejne neni moc optimalni reseni, protoze to ty videa reenkoduje, ja byh uplne nejradsi jenom v nejakym konfiguratoru to video nastavil na min frejmu bez rekomprese, ale to asi nejde
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    no a nebo to mas naky vypiceny jako ja, ja tam ani nemuzu v editaci nastavit in/out a pritom na trubce to tam maj :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON: mne prijde, ze nekde nekliknes na tlacitko pouzit, zda tam takovy je netusim :) nikdy jsem v tom nedelal
    ITISME
    ITISME --- ---
    DRAGON: Ptal ses, jak měnit frame rate. To, že ti vyleze po exportu stejný, jsi nenapsal. Je to divné. Nevím v čem to může být.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ted jsem to poprve v zivote vyzkousel zpomalit a delam to Dragone presne jako ty a vypadlo to hezky zpomaleny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: jo, to mi davat nemusis, to ja samozrejme udelal a podle youtube navodu zpomaluju, ale export je pokazde stejnej rychlej jako input video. Tak sem si rikal, ze v tom bude treba nejakej hacek.
    co ja delam:
    import
    nastavim v advanced settings fps na pozadovanych (napr 25fps)
    konverze
    export

    a video je porad stejne rychly. Fakt nechapu, co vynechavam, ale takhle ten navod na youtube videich je, zadnej mezikrok tam neni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Dotaz: kde se v GoPro CineForm meni frame rate (zpomalujou videa)? Cely to tam projizdim a nejak to nemuzu dohledat. Importuju to v 240fps a pak v Edit to nemuzu pod nicim najit.

    dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam