• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    DRAGON: hmmm tak to mam radost, sem si pred trema tejdnama objednal z naky uk.co stranky vetracek do kompu, pac mi odesel, no a po zaplaceni mi prislo potvrzeni, ze byl vetracek odeslanej z HonkKongu, takze si asi jeste chvilku teda pockam :)))

    jo a btw. co je dobry si obejdnat za prislusenstvi z dx ? ja si ted z gopro stranky obejnal takvej ten plovaci polstarek a jeste jednu sadu prilepek na prkno. tys tu mluvil o tech baterkach ne ? je tam jeste neco ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: od 14ti do 50ti dnu, klasika 3 tydny
    ITISME
    ITISME --- ---
    Ahoj, viděl jsem, že tady objednáváte věci z dx.com
    Jak dlouho obvykle čekáte, než věci dorazí? Díky.
    TURBO
    TURBO --- ---
    JARDAK: mě dělá Hero2 to samý. Karta je fat32, tzn. max 4GB dlouhý soubory, tzn. to omezení 2GB/soubor nemá s nic společnýho se souborovým systémem karty.
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    JARDAK: zkusím, jen jen fakt par vterin ale zrovna v ten moment jsem nechtel mít žádný střih.

    DRAGON: Nikdy jsem to nějak nekoumal, vždy jsem točíl jen krátké úseky, ale při 720/30 to dělí po cca 26 minutách čili 1,85gb
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    APOKAKODEX: zkus zformatovat tu kartu pres kameru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    APOKAKODEX: LRV jsou video nahledy vlastne, LOW RESOLUTION VIDEO. Melo by to bejt urcite bez mezery. BTW dvojka neumi delsi videa? Proc to mas takhle omezeny? Nemas tam spatnej file system?
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    mám hero2 a kdyz natáčím v kuse a dělí se ty soubory tuším po 2gb tak mezi nima je nekolik vterin, které se nanehrají že? nebo jde je nějak získat, všiml jsem si že pak vzniknou nekolika mb soubory na kartě s příponou LRV
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    jo kurec ma to stisk takovy, že by to bradule uštíplo :) Na cokoliv pro statické snímky :) Cokoliv plochého nebo kulatého s průměrem nebo šířkou do velikosti otevření té packy aby bylo jasno teda :-D
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    WERT: penis mount :D
    TURBO
    TURBO --- ---
    WERT: k tomu pak ale chybí autobaterka spolu s trafem na sváření ;)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: home made hrudni drzak :)
    WERT
    WERT --- ---
    TURBO: na bradavky idealni!!!
    TURBO
    TURBO --- ---
    CLOVICEK: na cokoliv asi úplně ne, na řidítka, helmu nebo na tělo bych si to dávat nechtěl, ale jinak dobrý :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    DIY kalmerka na cokoliv
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, vracim starej :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    aha, tak to nevim, me to prave kdyz to zapojim jen nabiji a az po zapnuti to otevre disk, no aspon vim, ze novej firmware radsi neinstalovat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nezapomnel. zkousim to zapojit uz do zapnuty kamery nebo do vypnuty a pak zapnout, proste nic
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    nezapomels ji po zapojeni zapnout ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mam takovej problem s Hero 3 Black Edition, firmware 02.39
    Nevim jestli se to stalo hned po updatu firmware, protoze to sem delal uz tak pred tremi tydny, ale vcera sem po delsi dobe (driv to normalne fungovalo) chtel spojit Windows 7 (neslo to ani na Macu) pres usb s kamerkou a udelat z ni Mass Storage a nahrat nejaky videa pres kabel a nic se nestane, normalne to nabiji, ale zadny mass storage nefunguje.
    Netusi nekdo z vas, jak docilit spravnyho fungovani? Pres usb to nabiji ale v PC kamera neni videt.
    dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam