• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    PEETIK: aaa kurva :)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MERTLAS: Kamarád prvně zkoušel hexakoptéru a jaksi zapoměl nabít baterie, zde je výsledek letu :)
    Crashing Hexacopter with GoPro Camera - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=5c-V8BGUpUA
    PIZI
    PIZI --- ---
    PEKK: To by znamenalo buďto uříznout svisle okraje, nebo doplnit nahoře o černé pruhy. Rozmysli si, zda to je to, co chceš. Něco řezat je škoda a černé pruhy tam lépe doplní přehrávač, nemusí být ve videu, kde zbytečně zvětšují velikost souboru.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    prave jsem se pristihl, ze zacinam zjistovat, kde se ta helikopetra da fyzicky vyzkouset a osahat a ze blokuju financni prostredky... fuck :D
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    PEKK: ve strihovym program to oriznes jak se ti to hodi. (premier, vegas, ..)
    PEKK
    PEKK --- ---
    vite nekdo o programu, kterej dokaz wide videa prepocitat do klasickyho 4:3? Existuje-li to:) dik
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    skoda, ze to vydrzi jen nejakejch 15 minut max na jedno nabiti :P ale zas s tim asi clovek nebude hodinu ve vzduchu, takze i to asi nebud tak hrozny... Pro me by to zatim byla celkem draha blbost (radsi bych to investoval jinam, kdybych ted ty prachy mel), ale mel bych co delat, abych se ubranil to nevzit :D
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    MERTLAS: projel jsem snad všechny videa na youtube a už delší dobu mám na něj zálusk :)
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    MERTLAS: Radeji bych neco slozenyho z komponent, aby kdyz bych chtel neco vetsiho nebo upravenyho mohl komponenty pouzit. Jinak v pohode - cetl sem naky diskuse a majitele vypadali spokojeni.
    JOPS
    JOPS --- ---
    MERTLAS: az na tu cenu bych to snad i bral :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    co rikate na tohle? :)

    DJI - F300 Phantom RC set kvadrokoptéry 2.4GHz + DOPRAVA ZDARMA - XTREM SPORT - vše pro GoPro
    http://www.xtsport.cz/dji--f300-phantom-rc-set-kvadrokoptery-2.4ghz--doprava-zdarma,251.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aneb nebejt linej ;))
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    TURBO: ok :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    THRAWN: to zvládneš sám :) Kompatibilitu maj dobře popsanou. A taky je dobrý číst komentáře od lidí pod danym výrobkem.
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    TURBO: no prave ze tam toho je tuna, treba krytu je tam asi padesat druhu, tak bych prave potreboval poradit, co si tam vybrat :) maj tam i tu bojku, ale jelikoz doufam, ze zacnou chodit zase naky vlny driv nez za tri tejdny, tak jsem to obednal pres ofiko stranky a bylo to tu druhej den :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    THRAWN: kryty, baterky, nabíječky, různý mounty, je tam toho tuna. Tobě nejedou stránky dx.com? ;)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    DRAGON: hmmm tak to mam radost, sem si pred trema tejdnama objednal z naky uk.co stranky vetracek do kompu, pac mi odesel, no a po zaplaceni mi prislo potvrzeni, ze byl vetracek odeslanej z HonkKongu, takze si asi jeste chvilku teda pockam :)))

    jo a btw. co je dobry si obejdnat za prislusenstvi z dx ? ja si ted z gopro stranky obejnal takvej ten plovaci polstarek a jeste jednu sadu prilepek na prkno. tys tu mluvil o tech baterkach ne ? je tam jeste neco ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: od 14ti do 50ti dnu, klasika 3 tydny
    ITISME
    ITISME --- ---
    Ahoj, viděl jsem, že tady objednáváte věci z dx.com
    Jak dlouho obvykle čekáte, než věci dorazí? Díky.
    TURBO
    TURBO --- ---
    JARDAK: mě dělá Hero2 to samý. Karta je fat32, tzn. max 4GB dlouhý soubory, tzn. to omezení 2GB/soubor nemá s nic společnýho se souborovým systémem karty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam