• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    SILENCE:
    TURBO: Prave ze to placeny neni..a jako takova fan aktivitka se mi to celkem libi..nerikam ze je to buhvijak odborny, ale je tam videt to nadseni :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    dekuji :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    MERTLAS: je to jedno, stativovej závit je jen jeden, doporučuju buďto jen monopod, lehoučká skladná věc nebo pak stačí nějakej lehkej stativ na kompakty, je asi zbytečný kupovat klasickej (tripod) stativ na velký foťáky co váží 3 kila a stojí bůra ;)
    ITISME
    ITISME --- ---
    MERTLAS: Jo, je to jedno. Závity na stativech, pokud se nepletu, jsou homologovány.
    A kup si takový, který bude nejvíc vyhovovat tvým potřebám ,-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jakej byste mi doporucili stativ na HD3? kdyz koupim tu redukci, tak je to jedno, ktery stativ budu mit? dik :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    DRAGON: pac nejsem zadna svadlena anevim jak bych k tomu provazku prisil ten suchac aby to drzelo :) karabinky jsou mi v tomhle ohledu preci jen blizsi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THRAWN: a co ti brani sehnat si nejakej tenounkej elastickej provazek a mit to jako druhej leash? na prkne ti to rozhodne prekazet nebude, kdyz to bude dostatecne tenky a dlouhy..
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    hmm ani nevim, kam to na tomhle obrazku privazali, asi naky specialni zadni kryt :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    pac tohle s tim provazkem mi prijde jako ne moc dobry reseni, pac to clovek musi pokazdy odvazat a privazat...

    THRAWN
    THRAWN --- ---
    aha, ja si rikal, ze se nak lehce pretrhla, kdyz sem testoval jeji odolnost, pak sem to vyhodil, ja myslel, ze to je naka jako druha zachrana, ze se to tim pridelava k ty druhy desticce a gumovy to je proto aby se to lehce pridelalo a zase vyndalo :)

    ted ale koukam, ze to je jak rikate, no skoda ze uz je fuc :)

    ITISME
    ITISME --- ---
    TURBO:
    THRAWN:

    A do třetice.

    :-) Ta gumička se jmenuje Vibration Plug. Je primárně k pohlcování vibrací a následného nepříjemného klepavého zvuku v záznamu. viz. http://www.youtube.com/watch?v=kCPHvXXUAlg

    Ale souhlasím s TURBEM, že pomůže zabránit vycvaknutí.
    TURBO
    TURBO --- ---
    THRAWN: ta gumička je tam na to, aby se zabránilo vycvaknutí toho mechanismu, nejsem si jistej, jestli ji karabinka nahradí ve funkci :) Viděl bych to plovák + gumička + na karabince se šňůrkou třeba na zápěstí.

    Rozhodně na tom si ale líp jak třeba na kole, protože tam když Ti kamera uletí tak je někde v trávě kdovíkde klidně o 100 metrů dál :( a na šňůrku si ji samozřejmě nedáš, že bys kameru jako poválel spolu se sebou a s kolem ;)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    tak sem dneska otestoval ten plovak a dobry, kamerka po jedny velky vlne co me smetla plavala asi tri metry vedle me, ale ten prvni pocit, kdyz sem kouknul na prkno a kamera nikde je k nezaplaceni :)

    jinak ale nechapu, ze to vytrhlo z toho drzaku, kterej vydrzel, jinak misto ty security gumicky jsem tam dal prave dve takovyhle plechovy karabinky



    no a ty to taky nevydrzeli :) ja je tam dal proto, ze to bylo hodne jednoduchy na pridelavani, ale dneska jsem si byl koupit tohle



    tak snad to priste vydrzi, radsi bych po tom padu videl kamerku u prkna a ne nekde plovat opodal :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    SUPERWEB: hodně slušná prezentace, za to doufám nikdo neplatil :D SamozDřejmě!
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    SUPERWEB: tak to je huste lame video. tenhle drzak mam nejradsi. fakt by me zajmalo jestli jste si toho brnaka zaplatili, nebo jestli jsi to tocil sam.
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    dosel mi z dx head strap s chest mountem na první pohled vypadají za tu cenu dost dobře, dokonce i ty originální úchyty drží v cinskem drzaku mnohem pevneji nez u origo, kde jsem musel pouzit ten kus gumy co byl v balení. O víkendu otestuju :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    VENIKA: update - mame doma blacka a je to dobry :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: casosber si vymyslel nejakej zakomplexovanej scifista, s tim na nas nechod :)
    WERT
    WERT --- ---
    Praotec Čech vas upozornuje: je to "Timelapse" česky: "časosběr"...
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    Videjko s predstavenim MagiCam od nadseneho uzivatele. Myslim ze neco z toho si vezme uzivatel jakykoliv kamerky, me treba docela dostal ten otaceci timelaps z kuchynsky minutky(cca 3:27), vim ze drift neco podobnyho dela jako originalni prislusesntvi, ale tohle stoji jen minutku a nalepovaci drzak :)
    Prezentace AEE Magicam SD21 + pár rad - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U72pFP_UKq0#at=234
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam