• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: vcetne prislusenstvi vole, prodava se za 11
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: ty umis sehnat blacka za 7500? i kdyby slo o sedej dovoz bez zaruky byla by to slusna cena
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: tys koupil gopro dvakrat draz nez se prodava??? gratuluju !!! :)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: jop, sere me to nejvic, je to brutal zabugovany. na pristroj za patact....
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: updatnul jsem a funguje to, konecne to ma funkce ktery bych cekal ze to bude mit:)))

    Ale je to krapet buggy, jednou sem musel kameru vypnout zapnout aby se to opetovne chytlo, a kdyz klikam v nastaveni tak me to samovolne... Vyskakuje stejne jako bych kliknul na exit... Krapet demence.

    Jinak super, skoda ze wifi nefunguje i pod vodou...
    Ale vydrz baterie kdyz se to vyuziva s iphone App je naprosto tragicka :/
    WERT
    WERT --- ---
    koupil sme si tu minutku v ikea...
    funguje to dobre, cena 99,-

    VONDRUS
    VONDRUS --- ---
    NAILER: U mne uspesne probeh. A zatim v pohode
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: oh, dík, zrovna jsem se chystal. někomu se po vedl úspěšněj update?
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: čili donwgrade fw podle tohodle postu asi ok
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw

    For all GoPro Hero3 owner out there, we highly recommend you not to update your GoPro Hero3 as we have been receiving feedbacks on problem after updating. Most notably freezing up and not responding.

    Regardless of whichever edition you’re using, if its working fine, avoid updating it until a confirmation of firmware stability has been release. We also recommend you to keep a backup of your stable firmware version, in case you require a downgrade back to stable version.

    Please do let us know if you require assistant on your GoPro, however, if you faced difficulties operating your GoPro Hero3, we suggest you contact GoPro Customer Service directly to receive guide and solution to fix it.

    For all the latest info, stay tuned to our blog, Facebook feeds.

    http://www.extionhd.com/blog/gopro-hero3-firmware-issue/
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: tak možná patřim mezi nevěřící Tomáše, který to zkusej a pak maj doma krásnou cihlu ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TURBO: protoze kdyz sem dal do googlu gopro downgrade, tak to vyhodilo asi 5 odkazu na prvnich mistech, kde pisou ze fakt nedoporucujou, tak sem se radsi zeptal :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: já mám zkušenost opačnou, pravda, je to jenom se zrcadlovkou a jednim starším mp3, asi to nebude úplně obecný pravidlo, ale jinak nevidim důvod, proč to aspoň nezkusit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TURBO: to vis nebo tipujes? protoze spousta zarizeni ma check pred aktualizaci, jestli tam neni novejsi firmware
    TURBO
    TURBO --- ---
    KOUBAJ: určitě, můžeš si nahrát fw jaký chceš, stejně jako s těma ovladačema v kompu
    KOUBAJ
    KOUBAJ --- ---
    DRAGON: Taky mě to napadlo, ale trochu se bojim, abych to tím nepojebal úplně, takhle to aspoň chodí a narozdíl od tebe to nemám pojištěný proti nárazu :-)..A jde to vůbec downgradovat?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    coz me napada, nemate nekdo v archivu starsi firmware? ze bych downgradoval
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: jo, tak to je slušnej fail. Hero2 se teda updatuje přes ten jejich kokotskej soft, kterej je totálně k ničemu co se zpracování videa týče (ani stříhat se v tom nedá), ale mám ho nainstalovanej právě kvůli updatům FW.

    KOUBAJ: bohužel může být, vždyť tohle je běžný i u ovladačů na kompech, že starší verze je stabilní oproti nový :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUBAJ: jo, taky mam pocit, ze se vsechno zacalo srat po aktualizaci na nejnovejsi firmware. Mimochodem psal sem jim a rekli mi at ho jdu vymenit, pokud to dela to, co to dela. Tak to sem zvedavej, jestli mi ho fakt vymenej. Spis mi v alze reknou, ze se zavada neprojevila a ja budu muset jit a hodit ho o zem a odnest ho tam znovu (mam pojisteni proti kradezi a rozbiti)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TURBO: mam. mimochodem aktualizace firmware v gopro je taky jeden velkej fail.
    nevim jestli to dela jenom mne, ale firmware update na Black 3 se deje v loop rezimu. Das fw na SDcko, vrazis ho dovnitr, zapnes kameru, zacne se updatovat firmware, automaticky se restartne a proces zacina nanovo, takze jediny, co muzes udelat je to, ze kartu, presne v okamziku restartu pristroje, vyndas jinak to bude delat donekonecna. Dle mne slusna kokotina.
    KOUBAJ
    KOUBAJ --- ---
    Já ještě k poslednímu mýmu příspěvku - jedinej rozdíl mezi mojí a kamarádovou GoPro je to, že on si do ní narozdíl ode mě nestáhnul nejnovější FW, tak nevim, jestli to není tím, ale nevím proč by...Já jí teda používám na kolo a na lítání, takže mám zadní dvířka s dírou a může se trochu chladit, ale neuklidňuje mě to.
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: takže funkcionalita, nikoliv chyba ;) Aktuální FW asi máš ... tak pak asi jedině reklamace :/

    Nevim, netušim, doufám tu nepůsobim jako nějakej kdovíjakej GoPro guru, to bych nerad, jsem taky jenom obyčejnej (l)user ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam