• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: to tak, urcite to bude nejakej levnej smejd ze statu. a bez zaruky!
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: brzo te namazu tekutym pudrem!!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT:slovy laika asi ok, ja se focenim zivil prubexne celej zivot a uz me kompozice a rusivy elementy v obraze syvou, je to velkej rozdil.


    WERT: nic to nema spolecnyho, jenom to dava jasne najevo, jaky meles sracky aniz vis background, jako ostatne vetsinu casu
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Tak kdyz to gopro pouzivas chvili tak uz vis co to zabira a co funguje... Takze na to cumet ani nemusis. Navic je to tak siroky ze to zabira proste vsechno...
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Omg ty ses jak nestovice...

    Co ma spolecnyho cena a vydrz baterky s tim ze sis koupil poutko, teleskop a baterky za 11.000,- ???
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: to mi teda neprijde, protoze napriklad pod vodou si ani neskrtnes, navic to ma dost dlouhou latenci, takze na nejakej dokument ani omylem. Jasne, na jizde na kole to nepotrebujes, o tom asi zadna. Ale to lcdcko neni na kolo :)
    Jinak si to spocitej a napis kolik ti to vyjde, ty amiku ;)

    Gopro3Black + LCD touch + 3x baterka + bike mount + helm mount + rubber na potapeni + teleskop. Porad hluboko pod 10 tisic? :)
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: lcd mam uz dva roky taky z US :)
    Ale beztak to moc nepouzivam, jen na potapeni:) a i tam je mozna lepsi na to necumet a jen vedet co to zabira.

    Ted s prichodem appky to lcd prakticky neni potreba vubec. Kompozici muzes vyladit perfektne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: ok, no, tak si koupil dobre, co ja s tim? :)
    stejne ti nezeru ze mas black 3 hero s lcd a mountama origo za pulku ceny, co sem za to dal ja tady, to je nesmysl, sem koukal pri nakupu, kolik to stoji v ameru a zas TAKOVEJ rozdil to nebyl
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    WERT: a to tu rikas az tedka jo :) kdyz sem se tu na to ptal, tak kazdej rikal, ze z Amikova radsi ne, nebude zaruka, bude to vadny, blabla, tak sem si to tu radsi koupil za tezky eura :)

    no ale jelikoz zatim funguje ok, tak radsi ten novej firmware neistalovat ne ?
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: Ano, vcetne prislusenstvi, hero3 black... Co jsem si tak jednou psal s lidma z us gopro. Myslim ze zaruku mam taky... Jenom jsem jim napsal mail ze mi neco chybi a oni mi poslali tri dily ktery jsem potreboval zadara. A bylo to tu za 3-4 dny...

    Takze toho bych se nebal...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no jo, v us, tak to jo, ja ji koupil v alze se zarukou
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: vcetne prislusenstvi vole, prodava se za 11
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: Na krame v CR ted stoji 8250 bez dph... Velkoobchodni cena bude jeste niz...

    V US dle aktual kurzu stoji 7700, kupoval jsem ho v prosinci v US za 7600.

    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: ty umis sehnat blacka za 7500? i kdyby slo o sedej dovoz bez zaruky byla by to slusna cena
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: tys koupil gopro dvakrat draz nez se prodava??? gratuluju !!! :)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: jop, sere me to nejvic, je to brutal zabugovany. na pristroj za patact....
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: updatnul jsem a funguje to, konecne to ma funkce ktery bych cekal ze to bude mit:)))

    Ale je to krapet buggy, jednou sem musel kameru vypnout zapnout aby se to opetovne chytlo, a kdyz klikam v nastaveni tak me to samovolne... Vyskakuje stejne jako bych kliknul na exit... Krapet demence.

    Jinak super, skoda ze wifi nefunguje i pod vodou...
    Ale vydrz baterie kdyz se to vyuziva s iphone App je naprosto tragicka :/
    WERT
    WERT --- ---
    koupil sme si tu minutku v ikea...
    funguje to dobre, cena 99,-

    VONDRUS
    VONDRUS --- ---
    NAILER: U mne uspesne probeh. A zatim v pohode
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: oh, dík, zrovna jsem se chystal. někomu se po vedl úspěšněj update?
    TURBO
    TURBO --- ---
    DRAGON: čili donwgrade fw podle tohodle postu asi ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam