• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: ja ctu pozorne (ty tvoje vymysly) a proto rikam ukaz nejakou fejkovou ale presto kvalitni kameru z dxcom. navic nailer ma pravdu a trh s outD kamerama je vsechno jenom ne presycenej
    ITISME
    ITISME --- ---
    DRAGON: Čti a potom komentuj. Napsal jsem "obecně přesyceného trhu"
    Končím tuto nikamnevedoucí debatu.
    Zbytek klidně v poště.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale klidne to muzes demonstrovat na nekolika ukazkach kamer, co se vyrovnaj parametrama gopro z dx.com
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: jsi jeste rozespaly.
    ITISME
    ITISME --- ---
    NAILER: Jsi kokot, nebo jsem ještě rozespalý ??? Zdá se ti, že konkurence je u většiny produktů na trhu nulová??? Že možnost nakupováni v Číně, fejkové, ale přes to kvalitní věci (viz. dx.com) taktéž nelze zařadit mezi rovnocennou konkurenci zasycující trh ??? Zdá se ti, když si jdeš pro posrané pečivo, tak si nemáš z čeho vybrat ??? Chceš mi tvrdit, že dnešní trh přesycený nenÍ ???
    NAILER
    NAILER --- ---
    ITISME: A jak se to projevuje?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: znova opakuju ze ses idiot :) v cechach ji proste se stativovou objimkou a LCDckem pod 12 nesezenes, prober se uz vole.
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: znova opakuji ze za 13 si to muze koupit jenom dragon...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to teda koukam ze to ma brutalni prislusenstvi, kurva skoda ze sem o tom nevedel driv :(

    ISAW Extreme – obsah balení | ISAW Extreme
    http://www.isaw.cz/extreme-obsah-baleni/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ITISME: mne to teda vubec neprijde spatny. Vzhledem k tomu, ze to samy od GoPro
    te vyjde na skoro 13 litru a za ty prachy dostanes (aspon ja jo) zarizeni, ktery se brutalne prehriva a s pripojenym LCDckem strasne zpomaluje pri praci, tak bych docela tuhle informaci uvital, kdyz sem to kupoval, mozna bych se rozhodl jinak.
    ITISME
    ITISME --- ---
    NAILER: obecně přesyceného trhu.
    NAILER
    NAILER --- ---
    ITISME: přesycenýho?! tos vzal kde?
    ITISME
    ITISME --- ---
    PAULIEFREE: Já nějak pořád nechápu, proč bych si měl za necelou desítku koupit něco, co se jmenuje ISAW...
    Samozřejmě přiznávám, že jsem zaujatý GoPromilec, ale nějak pořád nikde nevidím přidanou hodnotu, která by mě měla, v dnešní době přesyceného trhu, přesvědčit.
    PAULIEFREE
    PAULIEFREE --- ---
    ISAW EXTREME 1080P 60FPS, 720P 120 FPS, LCD, WiFi, videotimelapse - demo video CZECH & SLOVAK
    http://vimeo.com/73283494

    Tak jsme konečně doladili první promo-spot do finální podoby :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    PEETIK: je to tam v jednu chvili videt, jak to prijede do boxu a tankuje. vlevo vidis ukazatel nadrze.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RESCAPE: prilepil. nedalo se jezdit naplno, jen presne takhle pro okrasu a natoceni, ale super, celkem to vyslo. (bral jsem kameru komplet bez krytu, to je rovny a na strese drzi)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RUTHLESS: a jak si na to auto namountoval gopro?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    PEETIK: to je nejvymakanejsi autodraha ever. tata to videl pred par lety v NY a udelal si ted k vanocum radost (mozna uz loni)

    Da se predjizdet, nastavit sila brzd, prilnavost, musis jezdit do boxu tankovat jinak nemas beno a zaroven s prazdnejsi nadrzi jezdis rychlejc... to je uz proste fakt jak normalni auta :-) velkej ulet. taky jsme meli doma autodrahu, jeste z dob kdyz byl on malej, a tak todle je takovej upgrade :-)
    PAULIEFREE
    PAULIEFREE --- ---
    SYPFX: Tvůj názor ti nevymluvím a ani se o to nebudu snažit. Nevím jestli jsi měl kameru v ruce, že můžeš mluvit o velice levných materiálech. Kamera je zpracovaná velmi kvalitně, parametrově má např. lepší objektiv než GoPro Black, novější snímací čip,..pojetí barev je o vkusu, ISAW dle mého jde cestou co nejvěrněji zachytit realitu. Fakt je, že sodík svítí žlutě a ne zelenobíle. Ale jak jsem psal, má být na výběr i firmware, který barvy zachytí jinak(více jako gopro), protože to nekteří vyžadují.
    Tu sázku beru..otázka je jak definovat že se chytne nebo nechytne. Můžeme stanovit nějaký konkrétní prodejní číslo, ale ty mi jeho splnění pak nebudeš muset věřit. Je konec srpna, asi nejhorsi obdobi pro prodej akcnich kamer. ISAW Extreme jsme proclili v pondeli odpoledne, do dneska prodano cca 30ks, z toho tedy priznam ze 5 bral na sklad bikerscrown, zbytek byly ale jednotlivy prodeje. Zatim si myslim ze to jde dobre.

    PEETIK
    PEETIK --- ---
    RUTHLESS: Jé, vzpomínka na dětství s autodráhou. A tohle je nějaká žůžo dráha, že tam sou boxy. Na co tam sou? To se to nějak nabíjí nebo jak?
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    PAULIEFREE: tady se o inspiraci neda hovorit to je levna kopie za pouziti velice levnych materialu.
    Kdyby to stalo 2tis kc tak bych to koupil hned jako webkameru na zahradu. Ale na dovolenou to je silena pixla.
    Ten test zkuste se inspirovat na youtube jak ma vypadat test kamery, z tohohle se neda moc vycist. Obecne by to chtelo se zamerit na problematicka mista kde se lame chleba a v testu to nejak vypichnout.
    Takhle ten test je kontra produktivni a tohle je spis reklama na Gopro nez na ISAW.

    Preju good luck s prodejem, ale vsazim 100kc ze se to na trhu nechytne..Byl jsem 2x mesic v cine a ani cinani si nekupujou fejky..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam