• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    SISCO
    SISCO --- ---
    PRASAD: nejvic oslavovanej levnej je tarrot. Ja mam jeste levnejsi cinu v patek ma dorazit tak dam vědět :). Vsadim se ze dorazi az v sobotu.
    SISCO
    SISCO --- ---
    PRASAD: ahoj mas taky phantoma?
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Podle me je dulezity co tocis nez cim. Pac idiot muze mit treba super stroj a vzdy to bude na hovno.

    Pls poradi me tutaj nekdo s tim gimbem??? Na phantoma?
    Dekuji predem? Nechci za to davat 14 litru.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    ja bych taky 3plus neresil
    nejdulezitejsi podle me je kvalita vystupu a ta se s prechodem z 3 na 3plus nemneni nebo jo?
    Ale mohl by konecne prijit nejaka super kamera ktera prevalcuje gopro a cena pujde dolu.
    Kdyz yz jsem u kritiky go3 tak
    Porad je to velka kysna u ty gorpo se me zda strasne nedomysleny to uchyceni. Kdyz chces resit nejakej jinej uhel tak na vsechn musi bejt monstrozni specialni udelator. Take se me nelibi to ovladani 2 tlacikta a sileny menu v dnesni dobe silenej oldschool. Nastesti to jde setovat pres mobil wifi - ale to zas strasne zere baterku.
    Ale obraz je z toho jako brus to se musi nechat.
    WERT
    WERT --- ---
    ... ted bude asi kazdej mesic nova kamera... tzn. uz nema smysl kupovat vubec nic
    BABBA
    BABBA --- ---
    GoPro HERO3+: Black Edition and Fall 2013 Product Overview - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fdmoq1yFaqY
    RADAK
    RADAK --- ---
    TURBO: nerpemejslel jsem nad tim. jen jsem to chtel zkusit
    TURBO
    TURBO --- ---
    RADAK: stabilizace přece bere bitmapu jako celek a hejbe s ní, jak by to mohlo odstranit jello efekt? Na odstranění jello efektu potřebuješ hejbat s jednotlivejma pixelama. Nebo?

    WERT: díky za tutoriál, nikdy mě nenapadlo to řešit (asi to bude tim, že mám CS5 ;)) :)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Ahoj lidi co myslite totok?

    Amazon.com: Jmt 3k Carbon Fiber 2 Axis Camera Anti-vibration Mount PTZ with Metal Servos for Rc DJI Phantom Quadcopter Gopro(un-assembly): Toys & Games
    http://www.amazon.com/...p/B00D3FO1CC/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1380672668&sr=8-5&keywords=gimble+gopro
    WERT
    WERT --- ---
    SYPFX: http://youtu.be/YchZnL5h52Q

    Ale asi to muzes vyresit pomoci provazku:)
    Asi to pak funguje jako kyvadlo a stabilizuje se to samo...

    DIY GoPro Wire Mount to eliminate Rolling Shutter or Jello Vision - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kcWcE7zFfLc
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    WERT: jak to myslis eliminace rolling shutter - to je nejaky efekt v adobe premiere nebo v after efektech? Zkusim to..

    dik za tipy
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RADAK:
    MERTLAS:
    take jsem to zkousel s Warpem a osklive to rozvlni. Reseni je Gimbal. Mam objednanej prijde v patek tak jsem zvedavej. Gimbal vyjde na 2tis kc.

    Tohle je natoceny na 1080/50 coz se me zdalo jako nejlepsi.
    V ten den dost foukalo a protoze jsem jezdil nad vodou tak jsem letal GPS mode v tomhle rezimu autopilot jednotka se snazi srovnat stroj do stabilni polohy a to zpusobuje ty vibrace.

    Nektery ty zabery jsou v pohode a nektery se silene vlnej.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: prave ze jello efekt odstranit moc nejde :/ co jsem tak nejak vyzjistil (ale nevim jestli jsem to pochopil spravne, protoze co se RC modelu tyce tak jsem nula), tak to dost ovlivnuje kvalita a vyvazenost vrtulek a taky kvalita motorku, ktere prenasi to klepani do tela ty koptery a ta nasledne do tela kamery. Nejvic to potlacuje prave ten zenmuse drzak... (aspon z tech vsech, co jsem na YT videl), kterej ma ty gumovy hajzly a zaroven nejakou tu stabilizaci... vschno je samozrejme otazka penez... :)
    RADAK
    RADAK --- ---
    SYPFX: nechci nijak prudit, ale dovolil jsem si pujcit to videjko a prohnal to stabilizaci v after effectu a jako velky otresy treba pri pruletu pod tim mostem to zmaklo v pohode. ale to vlneni a jello to nezmaklo. zkousel jsem ruzny nastaveni stabilizace, ale ten les to proste nesrovna. ale jako palcuju, do videi to je super vec. akorat to bude chtit asi jak pise WERT zpomalovacky. mozna nekdo doporuci nejakej filtr na to.
    WERT
    WERT --- ---
    SYPFX: dost hnusne se to vlni, zkousels zpomaleny zabery, stabilizaci softwarovou a prohnat to eliminaci rolling shutteru??? Povetsinou mi ty zabery prijdou nepouzitelny :/
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: tyhle moje videjka jsou bez gimbalu s orig drzakem ze setu (nekdy se to klepe a nekdy to jde). Zenmuse je jen jeden z mnoha gimbalu.
    Tech metod jak odstranit jello je hromada - od ruznejc gumovejch zavesu, filtru post procesingu. Jello se vubec neboj..
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    a jeste jeden pokus z bike ornikopter tripu s gopro3

    Jizerske hory bike 28.9.2013 - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y4q7nmk38ig#t=76
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SUPERWEB: jj ten drzak to je zenmuse, kterej celkem dost eliminuje jello efekt :) bez toho je phantom co se tyce zaberu celkem fail... (aspon podle videi, co jsem videl... )
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    SYPFX: ted sem si uvedomil..on en phantom sam o sobe am klasickou "gopro uchytku". Ja to videl s nejakym spesl podvesem odpruzenym a ten mel uchyt na zadni gopro konektor..tedy bez pouzdra.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: na sněhu no problém je spousta videa se snowboardu z phantoma checkni youtube
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: no jde mi treba i v zime o snih na lyzich a tak :) je-li treba tocit jen za jasneho pocasi :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: kdyz mrholi a je mlha tak ti nepomuze ani zrcadlovka - fotky stoji za nic.. vsechno sedivy - neni duvod letat v desti. Teda pokud nemyslis takovou tu peknou ranni mlhu ;-)

    SUPERWEB: to mas asi recht, zvazuju ze bych letal prave s obalem hlavne az bude snih
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam