• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RADAK:
    MERTLAS:
    take jsem to zkousel s Warpem a osklive to rozvlni. Reseni je Gimbal. Mam objednanej prijde v patek tak jsem zvedavej. Gimbal vyjde na 2tis kc.

    Tohle je natoceny na 1080/50 coz se me zdalo jako nejlepsi.
    V ten den dost foukalo a protoze jsem jezdil nad vodou tak jsem letal GPS mode v tomhle rezimu autopilot jednotka se snazi srovnat stroj do stabilni polohy a to zpusobuje ty vibrace.

    Nektery ty zabery jsou v pohode a nektery se silene vlnej.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: prave ze jello efekt odstranit moc nejde :/ co jsem tak nejak vyzjistil (ale nevim jestli jsem to pochopil spravne, protoze co se RC modelu tyce tak jsem nula), tak to dost ovlivnuje kvalita a vyvazenost vrtulek a taky kvalita motorku, ktere prenasi to klepani do tela ty koptery a ta nasledne do tela kamery. Nejvic to potlacuje prave ten zenmuse drzak... (aspon z tech vsech, co jsem na YT videl), kterej ma ty gumovy hajzly a zaroven nejakou tu stabilizaci... vschno je samozrejme otazka penez... :)
    RADAK
    RADAK --- ---
    SYPFX: nechci nijak prudit, ale dovolil jsem si pujcit to videjko a prohnal to stabilizaci v after effectu a jako velky otresy treba pri pruletu pod tim mostem to zmaklo v pohode. ale to vlneni a jello to nezmaklo. zkousel jsem ruzny nastaveni stabilizace, ale ten les to proste nesrovna. ale jako palcuju, do videi to je super vec. akorat to bude chtit asi jak pise WERT zpomalovacky. mozna nekdo doporuci nejakej filtr na to.
    WERT
    WERT --- ---
    SYPFX: dost hnusne se to vlni, zkousels zpomaleny zabery, stabilizaci softwarovou a prohnat to eliminaci rolling shutteru??? Povetsinou mi ty zabery prijdou nepouzitelny :/
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: tyhle moje videjka jsou bez gimbalu s orig drzakem ze setu (nekdy se to klepe a nekdy to jde). Zenmuse je jen jeden z mnoha gimbalu.
    Tech metod jak odstranit jello je hromada - od ruznejc gumovejch zavesu, filtru post procesingu. Jello se vubec neboj..
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    a jeste jeden pokus z bike ornikopter tripu s gopro3

    Jizerske hory bike 28.9.2013 - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y4q7nmk38ig#t=76
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SUPERWEB: jj ten drzak to je zenmuse, kterej celkem dost eliminuje jello efekt :) bez toho je phantom co se tyce zaberu celkem fail... (aspon podle videi, co jsem videl... )
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    SYPFX: ted sem si uvedomil..on en phantom sam o sobe am klasickou "gopro uchytku". Ja to videl s nejakym spesl podvesem odpruzenym a ten mel uchyt na zadni gopro konektor..tedy bez pouzdra.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: na sněhu no problém je spousta videa se snowboardu z phantoma checkni youtube
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: no jde mi treba i v zime o snih na lyzich a tak :) je-li treba tocit jen za jasneho pocasi :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: kdyz mrholi a je mlha tak ti nepomuze ani zrcadlovka - fotky stoji za nic.. vsechno sedivy - neni duvod letat v desti. Teda pokud nemyslis takovou tu peknou ranni mlhu ;-)

    SUPERWEB: to mas asi recht, zvazuju ze bych letal prave s obalem hlavne az bude snih
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SUPERWEB: btw jak je to s phantomem za zhorsenych podminek typu mrholeni dest a tak? to asi moc nekamaradi co?
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    SYPFX: pisou dost neurcite, ze gp3+ bude o 20% tenci a lehci, nikoliv 30%. A podle me je to mysleno i s vodotesnym obalem, ktery ma byt odlehceny predevsim(vodotesny jen do 40m namisto dosavadnich 60m). Na phantoma davas kameru bez obalu..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kam se hrabe zenmuse a dalsi stabilizatory... :D ja si koupim lizzie :D
    Steady Feathers : LG G2 - The most extreme camera ever - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VRKu785g0O0#t=115
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    Vyhoda visionu bude asi v tom ze to pouziva spolecnou baterii a je tam chytre vyreseny bezdratovy prenos videa pres wifi. (na tech 300m kam to doletne je to v pohode)
    Gopro nema externi port na antenu takze tam musis mit navic vide transmitter. Ten Vision wifi transmitter to prenasi datove takze si fotku muzes stahnout online. To bych ale rekl je asi kravina protoze kdyz mas par minut na let tak nebudu stahovat foto ze vzduchu.Dobre na datech ale je ze muzes ovladat on/of rekordovani videa ze pak nemas 30minutovy videofajly.
    Colin rikal neco o baterii 4000mah a letovem provozu az 20 nebo 40 minut
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    na cenu jsem taky zvedavej. Prave cekam jestli se nakonec vyplati koupit dvojku nebo jednicku a dokoupit zbytek... ale odpoved je asi jasna :)

    co se tyce visionu, tak nevim, jestli se vyplati, kdyz uz mam Goprocko...

    vodotesnost jsem si taky rikal, ze by bylo super, ale to uz si myslim je technicky trochu slozitejsi :P :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    Phantom2 bude stat za to. To co sef DJI Collin Guin popisoval tak jestli to bude umet vsechno to co pise. Jsem zvedavej na cenu.

    K tomu Phantomovi k dokonalosti je potreba
    1.Gimbal
    2.FPV (LCD nebo bryle - bryle jsem jeste nezkousel)
    3.iOSD (inflight informace na FPV)
    4.vetsi baterie

    To vsechno bude mit dvojka included. Jak se to tam bastli tak to stoji ze prd. Vsude se motaj nejaky draty a ztraci to kompaktni design a prodluzuje startovaci proceduru.. Jeste by to mohlo plavat a bejt vodotesny ;-))

    Idealni je vytahnout z batohu zapnout vypinac a letet.

    S tema 2200 to leti v konstalaci gopro3 fpv 10-11minut. S gimbalem to spadne udajne na 6-8minut.

    Ta go3+ to je taky dost dobry je 30%lehci udela urcite hrozne moc na delce letu a vlastnotstech chovani...

    Jeste zajimavy bude i ten vision.

    MILTRON
    MILTRON --- ---
    SYPFX:

    GoPro Launches Smaller Hero3+ with 30 Percent Longer Battery Life - Bonnie Cha - Product News - AllThingsD http://allthingsd.com/...nches-smaller-longer-lasting-hero3-eyes-bigger-picture-with-easier-sharing/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: jop zrovna jsem si daval na Portu obed :) a koukal jsem na tebe... sakra vedet to tak jsem se sel na phantoma podivat :) Taky ho chci poridit, ale cekam na dvojku :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    jsem cetl na netu nejaky info o go3
    HOT NEWS! This is the brand new GoPro HERO3+ .

    HERO3+ Black Edition:
    20% smaller and lighter housing (waterproof to 131’/40m)
    SuperView video mode captures the world’s most immersive wide angle perspective
    Auto Low Light intelligently adjusts frame rate for stunning low light performance
    33% improved image sharpness and reduced distortion
    Faster built-in Wi-Fi for enhanced connectivity to the Wi-Fi Remote (included) and GoPro App
    25% longer battery life
    Upgraded audio performance

    HERO3+ Silver Edition :
    20% smaller and lighter housing (waterproof to 131’/40m)
    2x faster image processor enables 1080p60 and 720p120 fps video
    Enhanced low light performance
    Improved image sharpness and reduced distortion
    Faster built-in Wi-Fi for enhanced connectivity to the Wi-Fi Remote (sold separately) and GoPro App
    25% longer battery life
    Upgraded audio performance

    That's it for now from me, more to come later! IMO this is just a small step forward, just like the iPhone 5S is improved over the iPhone 5
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: jo jo to jsou zabery odtamtud ;-) jsi tam take byl???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam