• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    TURBO
    TURBO --- ---
    SISCO: vždyť to autor sám zmiňuje přímo ve videu (viz info/poznámka v 0:37)
    SISCO
    SISCO --- ---
    RESCAPE: jojo cena 1200dolaru, uz to jde objednat bude to presne mezi rijnem a prosincem :).
    Ten test se mi zda ze gopro neni dobre odstabilizovana,, asi ji nema na gimbalu protoze se hrozne trese..
    TURBO
    TURBO --- ---
    SYPFX: mě se to nezdá, že je tam takovej brutální rozdíl v bílý (Vison super, Hero přepal jako prase), že by Vison měla oproti Hero až tak super a eventuálně větší čip? Že byl/nebyl zapnutel ProTune v Hero se můžem domnívat asi jenom podle absence přeostřenýho záběru Hero ... týpek na YT nepíše vůbec nic o nastavení kamery, takže je tenhle test ...k ničemu? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: jesus, asi te prijedu natocit! :-)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SYPFX: uz vime cenu ?
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: myslíš jako třeba lítající bordel do kamery? helmet scény na kole nějak neumim, zkoušel jsem to párkrát a děsně se to klepe, není to pořádně jak přidělat a navíc to pak vypadá ještě víc jak placka než takhle :-)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    velice zajimavy test VISION kamery srovnani s go3.
    Bohuze domnivam se ze go3 byl v protune mode bez korekce takze to vypada ze go3 b je horsi.
    Dale si myslim ze hodne prace odvede gimbal na vision stativu. Kamera je tak mnohem stabilnejsi a obraz ostrejsi.
    Kazdopadne ale vyraz vision kamery velmi dobry a ja osobne kdybych nemel gopro tak bych do toho visiona sel. Hlavne kvuli tomu kompaktnimu usporadani.


    DJI Phantom 2 Vision VS. GoPro HERO3 Black - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9GWFfBEbkZg#t=89
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: no tim sem myslel treba kameru priste bliz jezdci, niz k zemi, visco, at je to akcnejsi, stridany treba nejakejma on helmet scenama, pokud mas moznost, proste vic zajimavy to udelat. samozrejme jde o to, jak moc se vam s tim chce srat, no ;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: jaký úhly a umístění máš na mysli? zkus to nějak rozvést, nastřílej nějaký nápady. neměl jsem to čím a za co pořádně uchytit (ztraitl jsem přenosnej stativ, tak jsem to dával na stojáka na pařezy :-))

    jo a mimochodem zjišťuju, že funkce hledáčku v gopro app je k nezaplacení, ale dosah remote (jak v app, tak na dálkáči) je fakt chabej. 20 metrů v lese max, na přímou viditelnost třeba 30-50?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jediny co, tak treba nejaky vic akcni zabery by to chtelo, uhly, umisteni a tak..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: je to pekny nahodou ;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    RESCAPE: nastříhal jsem to normálně na počítači a pak si to poslal mailem do mobilu :-D
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    NAILER: a to so hodis zdrojovy video do telefonu a pak to strihas v instagramu nebo jak to funguje jen pro info?
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: tak třeba jestli ty pohyby nejsou moc rychlý, jestli to je dobrej nápad a tak...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    presne jaks psal, člověk nevymejšlí blbosti a má to relativně rychle hotový :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAILER: ty vole, dyt z toho nejde nic poznat, jen to ze je to pinchnuty na ctverec a jedes si posuny v tom sirokouhlym zdrojovym video, co na tom radit, vypada to pekne ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: ne, mam dve :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    NAILER: ehm, tím jsem chtěl poprosti místní borce, aby poradili, co příště líp (myslím s kamerou a zpracováním, ne ježděním, haha)
    WERT
    WERT --- ---
    MERTLAS: jeste lepsi :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    WERT: isaw!
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: kupujes magicam? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam