• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Kdyz se tu jede ta hudba tak nedavno jsem dostrihal svuj prvni videoklip :-) ale upozornuju ze je to cely docela ujety :-) https://www.youtube.com/watch?v=gCjKqXf6bfE
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SYPFX: Používám hudbu, která je mi sympatická a která se hodí k tomu co je na videu. Ale každej to máme jinak viz názory na tvoje video :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    MERTLAS: Super, aspoň si některým názorně ukázal jak vypadá video kde není akce, myslím že je tu jasnej rozdíl v tom co je akce a co ne. K tomuhle se ta hudba skvěle hodí.
    WERT
    WERT --- ---
    jj tak tim se vsechno vysvetluje :)
    WERT
    WERT --- ---
    a neprijde vam… ze clovek neni takovej robokop, a kdyz je strih takhle strojove presnej viz: RADAK: ale nekdy kdyz je strih pred nebo po taktu, krapitek, ze to tam sedne lip. Nez kdyz je to udelany takhle"roboticky" presne? Me to pak taha bud za oci nebo za usi :)

    Ja to teda vzdycky delal spis baj voko a prislo mi to ve finale lepsi…


    SYPFX: dobrej figl taky si delam znacky nebo umistuju urcity zabery na misto ale nehovoril bych asi o taktu ale spis o zmenach v melodii nebo dynamice.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    na synchro muziky pouzivam takovej figl v premiere pres markery.
    umistim muziku a pustim si ji a pak su pres tlacitko M udelam markery tam kde slysim takt.
    A kdyz to striham tak vyuzivam markeru tak ze me to jednotlive klipy rovnou prilepi k markerum kdyz je zkracuju nebo zruchluju atd...
    BASIK
    BASIK --- ---
    RADAK: Jasny, chapu a sem vocas. Diky, presne tohle potrebuju :)
    RADAK
    RADAK --- ---
    BASIK: tady je strih na beat. jde ti o tohle?

    BASIK
    BASIK --- ---
    RADAK: Ja mam Premiere Pro CS6 a panel Window > Audio Meters (jinej vhodnej k zapnuti nevidim) a po maximalizaci dela tohle.
    RADAK
    RADAK --- ---
    BASIK: Presne tak mi to premiera ukazuje. Staci rozbalit panel a zvetsit si ho.
    RADAK
    RADAK --- ---
    MERTLAS: Funguje. Pres chrome a hola plugin. Jedu ji v praze.
    BASIK
    BASIK --- ---
    BTW, kdyz sme u hudby, jakym zpusobem synchronizujete hudbu se strihem? :) v Premiere je jen ten zakladni panel s peakmeterem pro pravej a levej kanal a to je vsechno. S tim je celkem problem trefovat basy do strihu. Neni nejakej nastroj, kterej by ukazal standardni krivku? Podobnou treba Auditionu ( http://1.bp.blogspot.com/_nuJ1RCwDXgQ/TQKMp5ngSSI/AAAAAAAAAx4/Gvv-ZLOHqhA/s1600/menghapus+vocal.gif ).
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RADAK: pandora bohuzel u nas v CR nefici... apson to pisou :/
    RADAK
    RADAK --- ---
    SYPFX: Podle me muzika na pohodu. Zadna akce tam neni.
    Zaklad je nedavat proflaknuty veci pac ty uz ma clovek asociovany s necym jinym. At uz reklamou videoklipem, prvnim rande na diskotece :-)
    Heled delam to tak, ze uz pri hrubym strihu si pustim www.pandora.com. Zadam muziku co si myslim ze by tam sla a posloucham pandoru. Ona ti navoli zanrove podobny a casto neznamy interprety.
    Jen je to obcas zdlouhavy. Treba prvni song do posledniho videa jsem vybiral tejden. Po vecer jsem poslouchal pandoru a pak to tam skocilo a ja hned vedel
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kdo ma rad Snezku, tak tady jsem nasel nejaky video :)

    Sněžka 12 12 2013 - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=5SP9aecvt20
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RESCAPE: s tou muzizkou do videa to je vzdycky nejvetsi orisek to trefit. Zrovna tady se me zda ze to bracha docela trefil. Takhle pocitove to me sedi.
    Dneska u vsech akcnich sportu se dava nejvic dub-step parkrat jsem ho zkousel a vzdycky jsem dostal hroznej kartac za silenou music. btw nemas nejakej tip na audio ?
    kazda rada dobra..
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SISCO: tak jen pro tvoje info, není to nic velkýho ale akci tam máš :)
    SISCO
    SISCO --- ---
    Dik za tipy. ale protoze na videu zadna akce neni, jezdime tam pomalicku jak duchodci :)) tak bych to akcni muzikou akorat kroutil do neceho co to neni.
    Jeste jeden postreh k heli.. 300m po vetru 5m.s udela heli za 20sec. ale proti vetru je to 1minuta.
    Takze pri celkovem naletu 4-5min na malou baterku je dobry se pri 3minutach zacit vracet. Vyhoda techto plani je ze prinejhorsim to pristane jen nekde driv :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RESCAPE: IMHO tohle zrovna akcni video nebylo a ta hudba mela spis ukazat jaka byla pohodicka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam