• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    BABBA: já bych to nesříhal, ani ten střih na vleku není úplně dobrej. Příde mi lepší to zrychlit ať to rychle uteče a je to. Zrychlení je dobrý, protože pak to můžeš zpomalit an akční momenty. jinak trošku dlouhý to je a na mě je tam málo akce. Nejsou vidět lyže jen občas kousek. Když je tam příště zabereš tak to pak vypadá akčně.. Takhle jako vyhlídkovýá lízda ok :)
    WERT
    WERT --- ---
    Jeden test...

    Sony Action Cam HDR-AS30V Camera – Reviews, Comparisons, Specs – Mountain Bike Cameras - Vital MTB
    http://www.vitalmtb.com/...uct/guide/Cameras,90/Sony/Action-Cam-HDR-AS30V,13915#product-reviews/1619
    BABBA
    BABBA --- ---
    ARMADILLO: ja vim, ja sem zatim zjistoval jaky to ma funkce a moc sem nemel cas si stim hrat :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BABBA: Chtelo by to trochu sestrihat, na muj vkus trochu dlouhe.
    TURBO
    TURBO --- ---
    HMLQ: už se to tu řešilo - jo, pokud máš komp, kterej nestíhá konkrétní rozlišení, je dobrý z toho udělat třeba mpeg1 proxy nebo nějakej nekomprimovanej formát, líp se s tim pak pracuje. Na finální střih pak použít původní soubor(y). Ale je to ryze věc osobní preference, já třeba moc místa na disku nemám a tak nějaký to cukání, resp. ne úplně plynulej nelineární pohyb v časový ose snesu (při střihu a přehrávání z disku "on the fly" je to ok).

    "Jak nastavujete vystup , aby byl vysledek co nejvernejsi orig. ?" - přiznám se, že úplně nerozumim otázce. Pokud chceš výstup barevně i kvalitativně stejnej jako zdroj, vyhni se aplikování efektů, korekcí apod. a ulož ve stejnym bitrate, v jakym je zdroj (nicméně snížení kvality už jen kvůli rekompresi se nevyhneš, leda bys výstup uložil opět nekomprimovaně).

    Co se kvality a nastavení výstupu týče - držel bych se presetů od Adobe. Maj je dobře zmáklý (kupodivu ;)).
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    tech. dotaz :
    Kdo strihate files z GoProHD2 v Premiere CS5.5 , upravujete format pred importem do PrCS5 v jinem soft. ?
    Jak nastavujete vystup , aby byl vysledek co nejvernejsi orig. ?
    diky moc
    TURBO
    TURBO --- ---
    BABBA: počkat musíš určitě, záleží, v jakym formátu/kodeku youtube podstrčíš svoje video, od toho se pak odvíjí doba potřebná ke zpracování. Čili uploaduješ video, nahraje se celý a ty musíš počkat, až se zprocesuje na youtube. Pak je k dispozici. Pokud je to navíc HD video, tak pak ještě čekáš až bude k dispozici zpracovaný i v HD atd.

    Doporučuju ti přečíst si stručný, ale přesto zevrubný popis práce s videi na YT, ušetříš si nervy i dotazy :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    Vim, ze je to sracka, ale moje prvni video
    Hochficht 2014
    http://www.youtube.com/watch?v=dDya5fEH2Vk
    BABBA
    BABBA --- ---
    FOGH: je mozny ze sem mel jeste po nahrani pockat, protoze mi pak prislo na mail ze mi gratulujou za nahrani videa a tam byl obrazek..jeste to vyzkousim
    FOGH
    FOGH --- ---
    BABBA: specifikoval jsi dotaz tak presne, ze ti muzu odpovedet leda takto: neco se pokazilo.

    Co jsi nahraval, kolik MB, jakym kodekem, rozliseni, pockal jsi na zprocesovani googlem atd. ?
    BABBA
    BABBA --- ---
    Nevite proc u nahrani videa na Youtube mi to nenahralo obraz?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Cca 200USD + Doprava. V cene neni DPH a clo. Cekam na zaslani lepsiho ceniku pro mnozstevni nakup.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    mě se to taky líbí, ale já chci něco na SNB a tohle bych asi hned rozbil :)
    kolik to stoji?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Budu delat objednavku. Nekdo se prida ke group buy? :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OT_: Ono pokud s tim nebudes behat, ale spis ruzne svenkovat tak tu treti osu tolik nevyuzijes.
    OT_
    OT_ --- ---
    ARMADILLO: Ajo, fakt, jsem na to blbě koukal. Ale pořád zbývá jedna roztřesená osa.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OT_: Koukam na to video a prijde mi, ze to jsou 2 osy nebo ne? 2 motorky = 2 osy? Na to moje toceni bych snad ani rozdil mezi necim lepsim nepoznal.. beru to tak, ze se to snad prodat da vzdy, kdyby to nebylo uplne ono.
    OT_
    OT_ --- ---
    ARMADILLO: Stabilizuje to jen v jedné ose (narozdíl od dražších, které jsou 2-3 osé), tak jen abys od toho nečekal zázraky...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO: Tak oprava, asi je to jen fake pro investory, aby to vypadalo :)) vyrabet stihaji takze to zkusim.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO: Napsal jsem jim, ale jsem zklamany, protoze nestihaji vyrabet a nejsou schopni pokryt aktualni poptavku. Kdo s tim prijde dalsi v podobne kvalite bude milionar!
    Ohledne gearfaggotry jsi me rozesmal :))) Svet je cely plny krasnych veci, ktere nikdo nepotrebuje :))) A na nich se da zaroven nejvic vydelat.

    Jo, tak to by byl dobry zacatek found footage :) Ta terminal velocity je vtipna.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam