• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEKK: jsem zvědav na lepící držáky, tam jedině by mohl bejt zakopanej pes, ale snad ne :)

    WERT: jo, je fakt, že ten hruďák se neskutečně klepe, ale zas čim níž kamera tim lepší dojem z rychlosti (viz to moje video, který bylo lepší než ten trail v reálu ;)).
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: jj u těch lyží to vypadá lehce akčnějc když sou tam sem tam vidět ruce s hůlkama

    btw: vrazil jsem to dle tvejch instrukcí na VIMEO s původním zvukem a no problem, fašounský YT ať se de bodnout
    WERT
    WERT --- ---
    dycky to bude klidnejsi z hlavy… chest je dobrej nekde kde chces videt to co delaj ruce
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: tak ten Gorillí pod vypadá o něco líp, a ten švenk se po pravdě může hodit. U nás sem ho našel kolem 650, budu muset tu Čínu ještě víc prolustrovat...

    Řikám si, že ten chest využiju i na sněhu. No zvážim to.
    WERT
    WERT --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: na XC az AM (treba mega) je to dobry, vypada to akcnejs…
    na skakani a dh je to blbost, uz se to moc klepe, takze leda zas jen na prostrihy

    JIRKA_AKA_HOUBA: no a nevyjde lip uz ten original? :)))
    kdyz ho koupis vyhodne? Na vetev je to beztak voser…

    jako tripod na gopro mam tohle: http://joby.com/gorillapod/video/
    vejde s eto do kapsy u sortek, jde to obmotat i kolem vetve, lze to pokroutit tak jak potrebujes, pridelas to i na kovovou vec ty koncovi kulicky sou magneticky.

    A kdyz chces udelat zaber se svenkem ma to na svou malou velikost vcelku fajn brzdivej pohyb, takze kdyz to hezky drzis, mas vcelku hezkej zaber. Na polni podminky
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: btw: co ty kozy, není to zbytečný? Jako záběr je to pěknej, ale jak jsem koukal tak to má tendenci se dost klepat ve chvíli kdy člověk vjede do nějakýho bordelu.
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    WERT: o to mi přesně jde - prostřihy na přední vidli / tlumič / zadní kolo atp. na což asi bude lepší tohle http://dx.com/...niversal-motorcycle-mounting-bracket-for-gopro-hero-3-2-1-black-256803#.UwyU5_l5NIk

    + chci něco co půjde přidělat třeba na větev atp. a odpalovat to nadálku k tomu ten octopus
    WERT
    WERT --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: na riditka je to absolutni blbost… zaber neni nikdy dobrej desne se to klepe. A na ram to je fajn jen na prostrih… kterej ti zabira treba predni vidli aby bylo videt jak funguje.

    Jinak na tvy jezdeni je to pouzitelny jen na hlavu, kozy a za sedlovku (bud to muze cumet dozadu a natacet toho kdo jede za tebou, nebo to muze tocit horni ramovou trubku a riditka pripadne nekoho pred tebou) ale to je fakt jen na nejakej prostrih.

    Jinak to nema smysl…
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    TURBO:
    MILTRON:

    ok dík, chci něco na rám / řidítka / atd. + ten octopus mi prijde takovej vcelku iniverzální
    TURBO
    TURBO --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: kupoval jsem na DX chestmount a redukci stativ-GoPro - bez problému. Kupř. ten minitripod "octopuss" je fér, že je koukám rovnou s tou redukcí, kdežto ten Pannovo je jen adaptér stativ-GoPro a obojí stojí stejně :)
    WERT
    WERT --- ---
    OT_: njn ale proc? kdyz tohle natocim uplne stejne iPhonem s vymennejma objektivama za 120,- ?

    Proc sebou tahat velky objektivy, ramecky, a gopro??? :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: teoreticky by to mohlo být využitelný pro coptery, je to lehčí než zrcadlo a udělá to lepší obraz než Gopro. U copterů jde o gramy :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    TURBO: eh, přehlídnl jsem makrovideo s kytičkama a včeličkou :) Jako zas až tak zlý to neni když se veme v potaz velikost čipu v Hero.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: tak pak je to fakt super cena ;)
    TURBO
    TURBO --- ---
    OT_: opět test technologie záznamu, co umí krom fullHD i 4k a oni nahoděj test v SD? Přiznám se, že mi 90% těch záběrů technicky nepřišlo nic moc (spíš nic než moc) a obávám se, že i v malymHD by bylo asi vidět jaká je to šitka ... samozřejmě záleží na sklech co použili, ale mě to po shlídnutí těch videí si fakt začínám lámat hlavu, pro koho je to vlastně určený.

    Stát to třetinu, max. půlku, neřeknu nic. Ale třeba narazím na nějaký záběry, co mi konečně zavřou hubu a bude ode mě klid ;)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    RESCAPE: v pohode, ja jsem jistojiste presvedcenej, ze je to original... a o to tady jde.)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: ne že bych ti to nepřál ale myslím že sis koupil právě ten rámeček z DX, protože nikdo nebude slevňovat originální příslušenství a ještě skoro o polovinu.
    Dělá to víc obchodů, napíšou slevněno ale je to jen kopie. Jako nevidím v tom problém ono to poslouží úplně stejně ale dělají to i oficiální prodejci kamer Gopro a to už je opravdu na zamyšlenou.
    Týká se to baterek, držáků a v podstatě všeho ostatního..
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    RESCAPE: tvari se to tak
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: určitě je to originál? originální balení ?
    STAJA
    STAJA --- ---
    BABBA: teď aby někdo poradil jak to vyřešit, plácal jsem se s tím defakto celý den a bez úspěchu....
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Dneska jsem na Narodni v MY nahore v electru koupil tenhle ramcek za 595 Kč... zlevneno z puvodnich 1195,-
    Kdo by mel zajem, tak tam maj jeste jeden. I kdyz ted koukam na dx, tak to jde sehnat i levneji (jeste aby ne, takovej kus plastu), ale s tim druhym bacpacovym to vyjde nastejno



    V baleni je to co je na fotce plus krytka na cocku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam