• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: jednak, ale já měl na mysli hlavně rychlost. SD karty jsou vlastně v tomhle ohledu nejpomalejší médium. Aby to pak nedopadlo tak, že pro použití zmiňovanýho rozlišení/fps bude možný použít jednu-dvě UHS karty na trhu za nějaký ujetý ceny :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: no to by 64GB mohla být tak na dvě hodiny záznamu, takže akorát jedna baterka :-)
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: hlavně je otázka, na jaký SD karty budeme těch kupř. 120fps v 1080p ukládat? Imho to bude kompromis za cenu kvality (např. stejnej bitrate jako při použití ProTune, kterej na mý Hero2 v 1080p/30fps má v průměru 40-50Mbps, pokud teda neni přes celej záběr bílá zeď ;))).

    Uvidíme, uznávám, že to jsou hodně předčasný dohady.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JARDAK: jo vlastně ty máš hero 2, tak to beru zpět pro tebe určitě jiná situace :-)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    RESCAPE: ta snimkova frekvence je hlavni duvod proc na to cekam. ale mela by tam byt lepsi stabilizace a celkove asi vylepseni vlastnosti. to uz samozrejme tezko rict jak to dopadne.

    kdyz bych mel trojku tak na to samozrejme kaslu, ale ja ji preskocil a tohle uz by melo byt pro me bez kompromisu.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JARDAK: kdybych bral že to je pravda tak dle specifikací mi to nepřijde jako taková bomba ta 4. 4K je pro většinu z nás stále nepoužitelný formát, jediný že by se navýšily snímky u 1080p to vidím jako největší +. samozřejmě to je otázka případné ceny..
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    TURBO: jak pisu. nicemene tohle je posledni informace a snad jedina s nejakym datem. tak uvidime.
    TURBO
    TURBO --- ---
    JARDAK: po netu se už přes půl roku potulujou různý "Hero4 leaked specs". Ofiko oznámení žádný, čimž mi to docela zavání obyčejnym hoaxem.

    GoPro Hero 4 specs get leaked, can shoot 4K video at 30fps - GSMArena Blog
    http://blog.gsmarena.com/gopro-hero-4-specs-get-leaked-can-shoot-4k-video-at-30fps/
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    nevím jak je to pravdivá informace, ale možná že už se to blíží. trojku jsem preskocil a cekam na lepsi specifikace. ostatnim doporucuji s nakupem taky pockat. jestli vyjde, tak trojka zlevni a ctyrka ji cenove nahradi.

    DGISE • GoPro Hero 4 specs and release date are disclosed
    http://dgise.com/post/62262921573/gopro-hero-4-specs-and-release-date-are-disclosed
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SUPERWEB: dobry Promo! :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DEFECTED: (promo) Magicam S70 ma dvirka z boku otviratelna a volitelnym prislusenstvim je mikrofon se zatkou, se kterym je stale vlhkotesna (/promo) :)
    Jeste by k tomu mohli vymyslet nabijecku se zatkou
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SUPERWEB: Super! dík za tip:) ..jen mi pride zase zbytecne mit otevrenej celej bok,kdyz potr.zapojit jen mikrofon. Asi koupim klas.housing a vyvrtam jen dirku pro jack :D ..
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEKK
    PEKK --- ---
    DAVIDO: Proč 0? Mě přijde, že ti to radak řekl jasně. Trochu se zamysli, než někoho odpálkuješ. Nemušíš bejt Cameron, ani Quentin a stejně zjistíš po pár videích, že tě tyhle jednoduchy softy brutálně omezujou, jako to zjistili ostatní Ne-Tarantinové.
    Ale třeba se pletu a stačí ti jen dát k videu hudbu, v tom případě už mlčim:)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    Videl nekdo nekde v prodeji GoPro2 housing s odkrytým bokem pro pripojení exter.mikrofonu.Nebo jak to prípadne řešite (DIY uprava?) ?? Diky!.
    TURBO
    TURBO --- ---
    IHAY: nijak. Používej muziku volně dostupnou na netu, např. pod licencí Creative commons, pokud se tomuhle chceš vyhnout.
    IHAY
    IHAY --- ---
    ahoj, prosím dotaz:
    jak při nahrávání videa na youtube aktivovat tuhle featuru umožňující nákup tracků. dá se pomocí toho vyhnout konfliktu s copyrightem? stačí aspoň tip, co mám hledat, díky.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    videopad. s tím to zvládl i můj tatík
    TURBO
    TURBO --- ---
    DEFECTED: psal že chce něco user friendly ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam