• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    PIP
    PIP --- ---
    RADAK: Ok, diky, neco tam nakoupim.

    PEKK: Asi ano, ale nebyl jsem si jisty.
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    Cus, resili jste nekdo vymenu cocky na Hero 2? Mam ji poskrabanou a resim jestli by stacila nejaka cinska nahrada z ebay nebo dx a nebo spis v tomto pripade poridit original, kera je teda docela mastna. Spis se ted asi priklanim k ty original, aby u ty cinsky nestalo za hovno tesneni a nanatekla mi do krytu voda.
    RADAK
    RADAK --- ---
    PIP: mam z DX jak baterky tak nabijecku a oproti originalu neni zadny rozdil ve vydrzi. hero 2.
    PEKK
    PEKK --- ---
    A není to jedno, čím to nabiješ?
    PIP
    PIP --- ---
    Ahoj, čím nabíjíte GoPro? Má smysl pořizovat originál nabíječku? Nebo stačí něco z DX?
    Mám Hero 3 Black a zkoušel jsem to nabíjet přes noťas a apple nabíječku a přijde mi, že ta baterka nic nevydrží. Po plném nabití udělám pár fotek a cca 10 3-5 min. videí a je dead. Nejdéle v kuse mi vydržela jet necelou hodinu. Wi-fi mívám vypnutou. Vydrží vám déle nebo je to standard?
    BABBA
    BABBA --- ---
    BASIK: ten sem vcera prehral. jinak heslo sem nasel ale aplikace vzdycky spadne
    BASIK
    BASIK --- ---
    BABBA: Prehrat FW - pri jeho vytvareni zadavas udaje k wifine
    BABBA
    BABBA --- ---
    da se nejak zjistit heslo od Gopro wifi nebo udelat novou. stahl jsem si novej soft do mobilu a nejak mi to nechce komunikovat. diky
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    RESCAPE: ja mam hero HD, to je skoro stejny akorat jeste starsi :)
    TURBO: tohle neresim, to se prizpusobim. je jasny, ze vetsi kvalita a fps je vetsi objem dat. na nize uvedeny vylet jsem si pro konvertu videi musel poridit zvlastni terovej disk abych to vubec mel jak sestrihnout :)

    takze tady je zase nejaky to DOMACI videjko, prvni den ze tridenniho pojezdu, odheslovany jenom na chvili. minule mi byly vycteny dlouhe zabery, ale kdyz jsem nad tim premejslel, tak me vlastne obecne na tech videich serou extreme rychly strihy ktery mozek tak dobre nepobira. kdyz je ten zaber delsi, muzes pocejtit ten feeling i kdyz to neni masakr skill :) a hlave cely je to jenom onanie zejo..

    vse gopro HD - 2 kusy - zdroj 720p 50fps (ja jsem ten sedivej :)
    Zillertal 2014 - Hintertux
    http://vimeo.com/91490932
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: jednak, ale já měl na mysli hlavně rychlost. SD karty jsou vlastně v tomhle ohledu nejpomalejší médium. Aby to pak nedopadlo tak, že pro použití zmiňovanýho rozlišení/fps bude možný použít jednu-dvě UHS karty na trhu za nějaký ujetý ceny :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: no to by 64GB mohla být tak na dvě hodiny záznamu, takže akorát jedna baterka :-)
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: hlavně je otázka, na jaký SD karty budeme těch kupř. 120fps v 1080p ukládat? Imho to bude kompromis za cenu kvality (např. stejnej bitrate jako při použití ProTune, kterej na mý Hero2 v 1080p/30fps má v průměru 40-50Mbps, pokud teda neni přes celej záběr bílá zeď ;))).

    Uvidíme, uznávám, že to jsou hodně předčasný dohady.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JARDAK: jo vlastně ty máš hero 2, tak to beru zpět pro tebe určitě jiná situace :-)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    RESCAPE: ta snimkova frekvence je hlavni duvod proc na to cekam. ale mela by tam byt lepsi stabilizace a celkove asi vylepseni vlastnosti. to uz samozrejme tezko rict jak to dopadne.

    kdyz bych mel trojku tak na to samozrejme kaslu, ale ja ji preskocil a tohle uz by melo byt pro me bez kompromisu.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JARDAK: kdybych bral že to je pravda tak dle specifikací mi to nepřijde jako taková bomba ta 4. 4K je pro většinu z nás stále nepoužitelný formát, jediný že by se navýšily snímky u 1080p to vidím jako největší +. samozřejmě to je otázka případné ceny..
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    TURBO: jak pisu. nicemene tohle je posledni informace a snad jedina s nejakym datem. tak uvidime.
    TURBO
    TURBO --- ---
    JARDAK: po netu se už přes půl roku potulujou různý "Hero4 leaked specs". Ofiko oznámení žádný, čimž mi to docela zavání obyčejnym hoaxem.

    GoPro Hero 4 specs get leaked, can shoot 4K video at 30fps - GSMArena Blog
    http://blog.gsmarena.com/gopro-hero-4-specs-get-leaked-can-shoot-4k-video-at-30fps/
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    nevím jak je to pravdivá informace, ale možná že už se to blíží. trojku jsem preskocil a cekam na lepsi specifikace. ostatnim doporucuji s nakupem taky pockat. jestli vyjde, tak trojka zlevni a ctyrka ji cenove nahradi.

    DGISE • GoPro Hero 4 specs and release date are disclosed
    http://dgise.com/post/62262921573/gopro-hero-4-specs-and-release-date-are-disclosed
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SUPERWEB: dobry Promo! :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DEFECTED: (promo) Magicam S70 ma dvirka z boku otviratelna a volitelnym prislusenstvim je mikrofon se zatkou, se kterym je stale vlhkotesna (/promo) :)
    Jeste by k tomu mohli vymyslet nabijecku se zatkou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam