• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    TRUBKYN: Musi byt microHDMI. Zrejme chybicka v popisu na webu :(
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    SUPERWEB: mam prosbicku, jelikoz support magicam je vice nez tragicky, nevis takhle z hlavy jaky HDMI kabel k S70?
    Koupil jsem tento mini HDMI: http://www.alza.cz/hdmi-high-speed-propojovaci-hdmi-m-typ-a-hdmi-m-mini-typ-c-2m-d235667.htm
    lec je moc velky..

    Diky
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    mne to bezi normalne pres Gopro aplikaci, jen to neprehrava videa ktery maj 120fps... myslim, ze jen do 60fps
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :) nasel sem nekde radu, ze se da gopro pripojit pomoci otg kabelu a clovek pak vidi disk primo v telefonu, tak to zkusim, aspon takhle kdyby to slo
    BABBA
    BABBA --- ---
    DRAGON: aha me jo ale zase mi nefunguje aplikace od GoPro :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BABBA: tu mam prave nainstalovanou a nefunguje mi to
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: mam takovej dojem ze tahle funkce byla pridana az dodatecne, ze vysel nejakej update firmware.
    BABBA
    BABBA --- ---
    DRAGON: ja pouzivam tuto aplikaci a tam muzes koukat na videa. teda zkousel sem jen fotky ale myslim ze videa pujdou taky :)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=at.fhooe.mc.gopro.free&hl=cs
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MLICKO: dyt ja tam nemam ani browse folder, natoz download file :)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    DRAGON: mam za to ze je to nekde primo v ty aplikaci, download file
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MLICKO: to nemuzu, sem ted na plazi a bojim se otevrit housingy obojiho, hodne fouka + slana voda. mne ani tak nejde ostream ale proste videt co sem pod vodou natocil, klidne porad jak stahnout videa do mobilu prosim, dekuju :)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    jinak rychlejsi je vyndat microsd kartu a dat si ji do telefonu :)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    DRAGON: myslim ze videa pres wifi prohlizet nejdou.. uvidis mozna max tak náhled a video si muzes stahnout do telefonu kde si ho prohlidnes ale ten tzv. "stream" podle me nefunguje
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokazal by mi nekdo poradit jak si pres wifi pripojeni prohlidnu videa, co sem prave natocil, na android telefonu? kameru vidim, pripojenej jsem (vidim v gopro app obraz z kamery) ale nikdenevidim nic jako Browse aby si mohl prehrat video na displayi mobilu.

    dik moc
    FOGH
    FOGH --- ---
    JOPS: nezkousel jsem, jen jsem googlil: tahle vec by mela fungovat v linuxu:
    How to Remote Control Your Camera with Darktable on Linux | Linux.com
    http://www.linux.com/.../tutorials/750195-how-to-remote-control-your-camera-with-darktable-on-linux-

    takze pak uz ti staci jen si to dat do cronu, aby se to periodicky spoustelo v danou dobu

    //linux muzes mit ve virtualu, nemusis preinstalovavat
    JOPS
    JOPS --- ---
    zkusim dotaz :)

    mam gopro hero 3.

    u nas se chysta jedna akce, na kterou bych chtel pouzit timelapse. Problem je v tom, ze potrebuju, aby se zaznam porizoval po dobu cca 1 mesice.

    Co si predstavuju.
    - Dam kameru do okna
    - propojim s notebookem
    - necham za den udelat treba 24 fotek

    existuje nejaky sw, ktery tohle dokaze ?
    notebook porad zapnuty -> to znamena, ze napaji i kameru a zaroven da prikaz na vytvoreni jedne fotky za hodinu. Je mi jedno, jestli se to ulozi na kartu ci do ntb.

    Existuje neco takoveho ?
    BABBA
    BABBA --- ---
    GoPro kráva :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    DRAGON: taky mam v planu poridit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: ted to skoncilo, takze edve baterky to nabije z notesovyho usb za 4 hodky, fer!
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Prosim o odpoved od zkusenejsich. Jake nastaveni Hero3+black pouzivate pri MTB? Superview? Protune? Kdy ano, tak jak nastavene? A samozrejme dik i za odpovedi na otazky, ktere me diky absenci zkusenosti nenapadly. Dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted sem to zapnul do notesu s dvema vybitejma baterkama, tak poreferuju, kdy se to nabije
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam