• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted sem to zapnul do notesu s dvema vybitejma baterkama, tak poreferuju, kdy se to nabije
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    konečně! huráá! heureka! vivat gopro! tak dorazila oboustranná miniaturní cestovní nabíječka na dvě baterky, perfektní build, umí to prakticky jakýkoliv usb (ne jako ty z Dx.com který když sem dal do externí usb nabíječky, tak to z toho nebralo šťávu, páč dává slabo) a hlavně je skladná. mám strašnou radost :)

    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    MagiCam SD18

    Trial with AEE MagiCam SD18
    https://www.youtube.com/watch?v=spCaDL3Ek3M
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    zdar, sorry za OT, ale při vypětí všech sil nejsem schopný pochopit rozdíl mezi gopro 3 silver + a gopro 3 silver. Pokud na to bude mít někdo chvilku, tak poprosím do pošty. Jo a vyplatí se to koupit ve státech/kanada? ...doba dodání, clo.... jsem nováček (budu:))....
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: všechny ok, je potřeba to brát jako originální baterii pouze bez značky GoPro proto to stojí co to stojí, používám ty baterky už skoro dva roky a není v tom žádnej rozdíl. Jen ty hodnoty 1600 1300 atd je potreba brat z rezervou, jsou to jen čísla aby se to líp prodávalo.
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    MERTLAS: Diky
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIRKA_AKA_HOUBA: mam a zatim zadnej problem...
    JIRKA_AKA_HOUBA
    JIRKA_AKA_HOUBA --- ---
    Zdar, vím že se to tady určitě už někdy omílalo, ale opakování je matka internetu. Takže má někdo konkrétní referenci na tohle - http://www.dx.com/...n-battery-car-adapter-charger-kit-for-gopro-hd-hero-3-black-269296#.U7ErA_l_tu4

    Popřípadě baterky + nabíječky z DX obecně??? Díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyby nekdo shanel levnej (a fakt kvalitni, mam to doma) tripod mount na GoPro, tak zde: postovny zdarma, posilaj do 24h

    Tripod Mount Adapter for Gopro Hero2 / Hero3 / 3+ / HD / 2 - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/p/tripod-mount-adapter-for-gopro-hero2-hero3-hd-hero2-black-192516#.U60jyPl_vn4
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    THRAWN: http://goprozone.cz/navod-jak-na-lrv-soubory/
    Já s mým pomalým notasem to využívám běžně...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    LUK4SS: Pokud si nikdy netočil s GoPro tak ti nebude ta přidaná hodnota GoPro chybět, toď můj názor :) jak uz jsem tu jednou psal, největší mínus vidím v absenci stabilizace ale to by konkrétně na surf nemusel být problém, poznáš to až na asfaltu nebo v terénu na kole atd.. cenovej rozdíl je hodně zásadní a pokud nejsi náročnej a chceš jen tak něco natočit, bež do sj4000
    LUK4SS
    LUK4SS --- ---
    Ahoj, předpokládám že tu již diskuze proběhla ale přesto se zeptám. Jaký máte názor na SJ4000? Viděl jsem nějaké videa a vzhledem k ceně to vypadá na příjemnou low-cost záležitost.

    Chystám se do Francie na surfy a říkal jsem si, že bych pořídil pár fotek/videí z vody. Vyznavač kamer nejsem, takže 10K za kameru dávat nechci. Existují ještě jiné varianty krom SJ4000, popř. máte s ní někdo zkušenost? Díky
    BABBA
    BABBA --- ---
    Pouzivate PAL nebo NTSC?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THRAWN: to jsou thumbnaily, mazej :)
    RODWY: jestli ho najdu doma, tak ti ho klidne dam :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    aha, hezky a ja sem kuli tomuhle prave vzdycky pouzival to gopro studio abych tu mp4 prekonvertoval na mega velky avicko se kterym se da lip strihat a pak to zase exportoval znova do mp4 :) to sem z toho jelen teda :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    THRAWN: Gopro nataci paralelne i v nizkym rozliseni kvuli strihu. Muzes zmenit ext na mp4 vse sestrihat napr v Premiere v nizkem rozliseni (veskera prace bude vyrazne pohodlnejsi a rychlejsi) a nasledne akce pouzit na full res a nechat bezet pres noc a mit finalni produkt bez nutnosti zkouset znovu a znovu render v hiresu dokud nevyhovuje. Step-by-step najdes na googlu
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    jo chtel sem zeptat, ty soubory .THM a .LRV k cemu jsou ? ma cenu je zalohovat spolu s tema MP4kama ?

    a pak jedna technicka, samozrejme ze se mi nekde potratil takovej ten malej plastovej kryt na kartu a usb, da se to nak sehnat zvlast ? diky
    RODWY
    RODWY --- ---
    DRAGON: ten co jsem ted nasel je stejne jen na cameru a nejde pouzit na vsechny nastaveni:(
    kdyz uz tak chci na kryt!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: predpokladam ze mluvi o kontrastu a barvach, polarizaci post neudelas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam