• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    Kdyby nekdo shanel neco "levnejsiho":
    SJCAM Original SJ4000 WIFI Action Camera Diving 30M Waterproof Camera 1080P Full HD Underwater Sport Camera Sport DV Gopro style-in Portable Camcorders from Electronics on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...Waterproof-Camera-1080P-Full-HD-Underwater-Sport-Camera/2016716076.html

    btw. zkousel jsem dva typy Ebay/Aukro baterii s udanou kapacitou 1600mAh a jeden typ vydrzel pouze 1 hodinu a druhy hodinu a pul - original gopro 1180mAh 2hodiny.

    Nemate nekdo tip na levene, ale realne vykonne baterky do gopro ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zdravim přátelé, mám objednanou SJCAM a chci jí primárně pod vodu, doporučili byste mi prosim nějakej dobrej pole?
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Pokročilá nastavení kódování - Nápověda YouTube
    https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=cs&ref_topic=2888648
    TURBO
    TURBO --- ---
    DEFECTED:

    ad 2) :

    - cokoliv nad 10-15Mbit je nesmysl (řeč je o rozlišeních do max. FullHD), pokud se bavíme o publikování videí na službách typu Youtube
    - pokud dodržíš to, co je v nápovědě na YT ohledně nastavení kodeku, dostaneš kvalitativně téměř totožnej výsledek na YT jako má video u tebe na disku. Chce to ale opravdu si s tim nastavením pohrát, aby pak YT nemusel dělat pokud možno vůbec rekompresi při uploadu, pak lze dostat i na YT křišťálově čistej obraz.
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    Ahojte.Pár dotazov na GPstudio:
    1. pri editu (step.2),video nema povodný zvuk.Edit. len hudbu?!
    2. Nedari sa mi nahrat video na youtube v hd kvalite (furt tam vidno,,štvorce")
    mj.video ma parametre: prenos.rych.46902kbps,
    celk.bit.rychl.48447kbps
    frek.snim.29 snim./s
    format.MP4 623MB

    ..ked nahram video na YouTube priamo s kamery kvalita je HD.Ked convert.s GPstudia kvalita je mizerna,nerozumiem.

    Díky za rady! :)
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    P0L0US: nene, jeste nebylo kdy, zkousel jsem asi neco pres hodinu a baterie tusim kolem pulky...
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    TRUBKYN: zkousel jsi jak realne vydrzi dlouho souvisleho nahravani ? Gopro, original baterka 2,7k 24fps je vydrz 2:02.
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    BRUN: jen bacha na obsah baleni. treba externi baterie a ovladac v baleni jsou vice mene specialitou ceske edice
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    JARDAK: mam podobny postup: rozebrat, vysusit, ocistit kartackem (jemnym na zuby treba) vse pomoci izopropylalkoholu nebo sehnat nekoho s ultrazvukovou lazni (pouziva se na cisteni mobilu), slozit...
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    BAGRIX: kdyby jsi to nerozchodil tak mam jednu hero 3+ black naprodej..
    BAGRIX
    BAGRIX --- ---
    JARDAK: ok, dikec
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    BAGRIX: vysusit, rozebrat, na obvody pouzit kontaktol a pujcit si baterku na zkousku od kamose.
    BABBA
    BABBA --- ---
    BAGRIX: tak jestli byla 30 minut pod vodou zapnuta, tak pochybuju ze by si ji rozjel...
    BAGRIX
    BAGRIX --- ---
    O víkendu sem mi povedlo utopit Hero 3, cca 30 minut pod vodou (sladka) asi 2m (bez housingu na qadrokoptere) - nasli sme ji, vysusili, ale nejede (prekvapive) ... uz jste to nekdo resil? Ma smysl se pidit po nejake jine baterce a zkouset to, pripadne ji poslat na servis, nebo je s nejvetsi pravepodobnosti hotova a koupit rovnou novou? Dikas :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    PROKY:
    jestli myslis tohle, tak mi napis do posty. Klidne pujcim

    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    BRUN: tak jsem to mel taky, ze zacatku jsem byl trosku rozlazen, ale nakonec kdyz pak koukam zpetne na videa, jsem rad, staci to, ukol to splni a je to levnejsi... ;)
    BRUN
    BRUN --- ---
    TRUBKYN: diky, nasel jsem ten standard kit za 7,5k, coz je polovina nez gopro h3+ se stejnou vybavou, takze asi neni o cem.
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    P0L0US: u toho ziveho prenosu, tam asi hodne zalezi v jake kvalite se nataci, jestli je to plna palba, tak ten obraz taky nic moc, ale zatim jsem to moc nezkoumal....nicmene na nejaky streamin over wifi bych to asi nevidel :( Baterie zatim super, i na tu interni bez externi to opravdu da ty 2,5 hodinky s displayem, ale taky jsem to jeste moc nezkoumal, nicmene kdyz nekam jedu nabiju obe, nebojim se ze by to nejak nevydrzelo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam