• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUTIK: GoPro 5? Kdes to prosimte potkal? Trochu blbost, ne?
    WICKING
    WICKING --- ---
    WIN_KLO: díky za tip
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WICKING: To moje poslední YouTube jsem dělal s drakem. Je to ale komorový. Za pár stovek se dá ale sehnat třeba řiditelný a ten GoPro určitě unese. Chce to ale řiditelného s tyčkama, ne padákového. Pak jen počkat na vítr. Nevím, jak jsi na tom s časem.
    WICKING
    WICKING --- ---
    DEFECTED: Jj, kite je komplikated....
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    WICKING: ..dobry KITE tiež nebude zadarmo,naviac musi fukat :) a otazkou je ako dlho to chces hore mat :)
    WICKING
    WICKING --- ---
    DEFECTED: Jo to vypadá dobře. Trochu demence je provoz, protoze helium je pomerne drahy. Premyslel jsem najit nejaky motor, ktery by byl napajeny kabelem ze zeme a vynesl by tu gopro... Jenze, motor, gimball a rc kutila (s nimi vetsinou neni moc dohoda co jsem zkousel)... Treti varianta je kite nebo neco...
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    WICKING: ..ono to neni sranda postavit nejaku lietajucu vrtulu všeobecne :) ..balon bude asi jednoduchšia varianta . Niečo son vysondoval na eBay http://www.ebay.com/bhp/weather-balloon . Fajn myšlienka ,zaujalo to i mna :)
    WICKING
    WICKING --- ---
    nevite někdo o nějaké metodě, jak dostat GoPro do vzduchu, potřebuji na monitorování ze vzduchu, jakože ipad je display. na kvadrokoptéru nemám a kutil moc nejsem, takže si nejsem schopnej postavit vrtuli na kabelu, která mi to vynese. nějaké zkušenosti s meteo balónama, nebo něco jiného?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    DRAGON: Koupil jsem filtr pro 3+S, tak dám pak někdy vědět.
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    Fajn tak jsem upgradoval na gopro 4 silver s tim ze urcite nic ted dlouho neprijde a v sobotu jsem potkal GoPro 5 Shoot me in the head! Vi nekdo alespon nejaky detaily ? aby mne to tak nemrzelo treba jako ze baterka vydrzi 30 minut atak ...
    RADAK
    RADAK --- ---
    MERTLAS: CZK vs USD. to je ten pruser.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: silver se zvedl za mesic o litr, asi jo
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: predpokladam, ze to je zpusobeny kurzem czk vs. eur :/ vsechno nedavno hrozne vylitlo nahoru
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kterou pro potapece nedoporucuju. Pokud se clovek nepotapi, tak je to uplne v klidu, na slunicku i v mracich toci krasne, ale pod vodou je to proste bida, neumi dobre kompenzovat ty studeny barvy. Nerikam, ze ctyrka to umi dobre, ale proste o trosku lip :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: neni, je to klasicka trojka
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty kraso a koukam ze ctyrka stoji 15 tisic, masakr... se trochu zblaznili, 15 litru za outdoor kamerku :)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: je nebo není to plusko?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: musim to doma nafotit. Ale chtel bych za to aspon tak osmicku, gopro me stalo 13, display 3, baterky 1500, nabijecka 800, jako je toho hodne, ty jo...
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: sup tam s tim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: prave na to se ptam, za kolik tak, pac to prislusenstvi nebylo dvakrat levny :) chci to hodit na aukro, tak sem muzu hodit odkaz a muzes to zkusit vydrazit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam