• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Kdyby to někdo chtěl vyzkoušet na tabletu, tak tady je beta APK:
    Hyperlapse Mobile_1.0.9.apk - Disk Google
    https://drive.google.com/file/d/0BxXhVlAsoxQ3ZWpQLThfVV9ROXM/view
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Už rozjeli betu jak na Androidovi, tak na Windows. Jdu zkoušet:
    Meet Microsoft Hyperlapse
    https://www.youtube.com/watch?v=wZcBLc4ifuQ
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    BASIK: Nezkousel jsem, ale myslim ze to nebude. Krome toho, ze se rozsviti mala cervena dioda na zadni strane z toho nic vic nedostanu. Zadna spoluprace.
    BASIK
    BASIK --- ---
    SCHADE: Co zkusit manualne prehrat firmware?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SCHADE: Ty jo, tak to se bojim. Dneska budu s Hero 3+ na Budejovicky do 20:00.
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    WIN_KLO: to jsem taky zkousel ale nic se nezmenilo
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SCHADE: Vyndej úplně baterku a zapoja samotnou kameru do nabijecky a zapni. Kamera může běžet pouze na nabijecce bez baterky.
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    MERTLAS: nabidku vyuziju, dikes! Posta
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SCHADE: Jestli chces tak prijed do dejvic. Muzem ozkouset jak baterku v mym gopro tak moji baterku ve tvym stroji :)
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Dostalo se mi ted do ruky Hero3 ale jediny co to dela je, ze sviti vzadu ta cervena dead kontrolka a nejevi to znamky zivota. Mam podezreni ze se baterka vybila tak moc, ze uz nejde nabit. Po pripichnuti na nabijecku taky nic. Zamrzly komplet. Chtel bych zjistit jestli je KO baterka nebo kamera. Nebyl byste nekdo z prazaku ochotnej na vterinku pujcit vasi funkcni baterku jestli by to s ni naskocilo ? Prijedu kamkoliv nezdrzim vas dlouho :D Ja bych to pak bud hodil prodavajicimu na hlavu nebo koupil novou baterku frcel vesele dal :D Zajemci kdyztak do posty :D
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    WIN_KLO: dik

    nakonec se ceskej Gorpo distributor vicemene bezduvodne pochlapil, a sponu zadara posilaj, i kdyz jsme nenasli ucet a nekupovali ho u nich.docela cumim.clovek neni na takovy zachazeni zvyklej:)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    praskla nam doviraci cerna "spona" na housingu Gopro Hero 3 Black

    v zahranici se da koupit zvlast, aby nebylo nutny kupovat celej kryt, ale u nas to nemuzu najit

    nemate nekdo doma nahodou te hle dil, treba z nejakyho krytu, u kteryho se vam prozmenu rozbila jina cast a prodali byste?popripade nevite o tom, kde to sehnat v Praze a nebo kde nejlevnejc na kamenny prodejne koupit celej kryt?na ebayi se daj cely housingy koupit kolem 500kc, ale potreboval bych to tady mit asap

    diky!
    RUM
    RUM --- ---
    mě je jedno, kdo koho sesadí z trůnu :-) beru to, co je nejlepší za peníze v danou chvíli. pochopil jsem podle názvu, že todle není auditko jen o gopro, ale pro všechny akční kamerky. někdo si to ale nechce připustit...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja si to myslim taky, ale kdyz lol, tak prej teda lol, no :)
    RUM
    RUM --- ---
    DEFECTED: lol :-)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    RUM: ..ta tvoja xixao pojde ku dnu ako vačšina konkurencie,sorry.
    RUM
    RUM --- ---
    jinak v recenzi se píše, že fullhd 30 fps nahrává v 12Mbps, což ale není konečná :-) já mám dostatečně rychlou microsd kartu, takže jsem si mohl dovolit upravit firmware, aby kamera nahrávala 35 Mbps a to už je něco :-) logicky ovšem platí pravidlo, že vyšší bitrate = nižší výdrž. každej přidanej Mbps navíc znamená zhruba o 1 minutu kratší výdrž baterie.
    RUM
    RUM --- ---
    čerstvá recenze http://avmania.e15.cz/xiaomi-yi-sport-levnejsi-a-lepsi-nez-gopro

    shodou okolností jsem se díky té recenzi dozvěděl, že základní gopro nemá ani vyměnitelné baterie, což jsem netušil, takže se v tomto dá xiaomi těžko něco vytýkat :D viz. příspěvěk od GOZER1:
    RUM
    RUM --- ---
    DRAGON: koukal jsem na to. nadpis je hodně přehnanej. gopro4 je jednoznačně lepší volba za ty peníze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam