• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    RUM
    RUM --- ---
    NORDSSON: a co byste vlastně čekal od kamerky tohoto typu? v porovnání s jinýma akčníma kamerkama včetně gopro fotí opravdu dobře...
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    RUM: no tak to máme asi každej jinej názor na to, co jsou neskutečně parádní fotky
    RUM
    RUM --- ---
    FATBOZZ: všechny ukázky jsou focené kamerkou v origo vodotěsném obalu... na poslední fotce byla kamerka trochu jinak usazena a tak je maličko vidět tmavší roh vlevo nahoře, ale to je vyjímka. žádná nastavení nepotřebujete... nejdůležitější je mít správně zaostřenou optiku. nevím co ty novější revize, ale já měl tu úplně první a musel jsem pootáčet. od té doby si ve fotkách úplně libuji :-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FATBOZZ: v nedeli nekam nahodim par fotek. za slunecna a modre oblohy to foti uzasne
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUM: máte někde galerie k nahlédnutí? Mě zas tak super nepřijdou. Tak abych měl nějaký srovnání ☺ případně jaké volíte nastavení
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: mám to úplně stejný... koupil jsem na aliexpress všechny možný držáky a nakonec mám kamerku jen v origo obalu a používám jí z 99% na focení, protože ty fotky jsou prostě neskutečně parádní a hlavně teď co jsem na erasmu, všichni jsou nadšení ze selfíček na který není potřeba selfie tyč a stejně je vidět všechno :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Zdravim, mam dotaz. Ovladam gopro 3 Be pres appku na iphone a nejde mi do ni zvuk... Ikdyz jeste pred nedavnem zvuk v pohode behal. Ve vyslednym videu pak zvuk uz normalne je. Je i kdyz si video poustim po nataceni primo z appky.

    Restore goprocka i appky jsem udelal, ale nepomohlo to.

    Kdyztak diky
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RUM: kamerka zůstává, jen jsem zjistil, že je blbost mít milion příslušenství. Na kamerce mám non-stop ten vodotěsnej obal, takže tyhle 2 věci jsou mi k ničemu.

    Jinak z kamerky jsem nadšen, jen teď na podzim už ty fotky díky světlu nejsou nic moc, v létě z toho ale lezly parádní fotky/videa.
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: copak se stalo, že prodáváš?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Ahoj,

    z prvotního nadšení mi tu zbylo několik drobností k kamerce Xiaomi Yi. Konkrétně:
    http://www.beryko.cz/Cira-krytka-objektivu-s-UV-filtrem-pro-Xiaomi-Yi-Sport.html - prodám za 100
    http://www.beryko.cz/Ochranne-pouzdro-pro-Xiaomi-Yi-Sport.html - taktéž za 100

    Ideálně předání v Praze, případně na dobírku + poštovné.
    Hodím to nejdřív sem, kdyby měl někdo zájem a pak až na aukro apod.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    GoPro: Sneak Peek of GoPro Quadcopter Footage
    https://www.youtube.com/watch?v=JADCZuSOQRU
    TURBO
    TURBO --- ---
    ZRIZENEC: však pár videí k vidění na netu je, ona to neni úplně nejnovější kamerka. Ale ke srovnání a odpovědi na otázku "a neni lepší Xiaomi?" to stejně nestačí, to by jeden musel natočit jeden záběr oběma kamerkama.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    TURBO: tak pak postnete nejaky videjko. jen tak ze zvedavosti
    TURBO
    TURBO --- ---
    ZRIZENEC: těžko říct, Xiaomi Yi jsem sice našel pod 3.000,-, ovšem totálně holou, jen kamera, baterka a USB kablik. Xiaomi je určitě výkonnější, otázkou je pak obrazová kvalita ve srovnání s tou Lidlovskou.

    Někde ve specifikaci mě mj. pobavilo "Podpora PoE Ne". Tak si řikám, k čemu by mělo bejt u takový kamery napájení po ethernetu alias "Power over Ethernet"? Dyť ethernetovej konektor je dneska bezmála větší než ty kamerky, ani si ho v tý kamerce nedokážu představit ;).

    Kamarád tu z Lidlu nicméně může zkusit, Lidl totiž bez cavyků přijímá vrácený zboží do 30ti dnů od zakoupení (nutností je ale zboží v perfektním stavu spolu s originálním obalem).
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    TURBO: a neni lepsi to xiaomi yi? kamarad ted schani hodne muziky tak se ptam
    TURBO
    TURBO --- ---
    BOHDAL: jdu se na ní podívat a asi i koupit a otestovat, v nejhorším se dá vrátit. Ale podle videí na netu to neni vůbec špatná kamera a s tim vybavením co má + wifi je to imho hodně muziky za málo peněz.
    BOHDAL
    BOHDAL --- ---
    někomu postačí ,.-)
    WIFI AKČNÍ KAMERA S FULL HD - Čtvrtek, 22.10. - LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=38473
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PACA: ja nakoupil z DX.com a velka spokojenost, staly asi 7-10 dolaru a vydrz vetsi nez origo
    PACA
    PACA --- ---
    MERTLAS: Ok díky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam