• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GoPro: Japan Snow - The Search for Perfection in 4K
    https://www.youtube.com/watch?v=tXpXHoDKL64
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    NORDSSON: Já bral Xiaomi kvůli ceně. 2800,- vs. 7500,- (gopro silver 3+). Neměl jsem v plánu jí využívat neustále (nedělám aktivně žádný adrenalin sport apod) a na cestování, občasné sportovní aktivity a selfíčka mi stačí. Za ty peníze to dle mého fotí hezké fotky když jsou dobré světelné podmínky. Na mobilu (xiaomi mi4) mám foťák lepší, ale ten zas nefotí širokoúhle a neužiju si s ním srandičky s přiděláním na helmu apod.

    Gopro má samozřejmě fotky výrazně lepší, ale také je 3x dražší...
    RUM
    RUM --- ---
    NORDSSON: jen investujte, když máte za co :-) já tu xiaomi používám, protože fotí mnohem lépe než můj xiaomi mi2s
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    RUM:
    NORDSSON: paradoxně ten interiér trhu vypadá líp než slunečný exteriér.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    RUM: mně teda všechny přijdou děsně šedivý a nekontrastní. Od krabičky, která má za úkol jen fotit a být nerozbitná, bych očekával minimálně kvalitu srovnatelnou s mobilem. :( Uvažoval jsem o pořízení o něčeho na time-lapse, ale z takovýho výstupu bych byl dost nešťastnej. To asi radši zainvestuju do GoPro.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RUM: obal mam od KingMa, takze to tim byt muze.
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: taky istanbul, hehe :-)
    FATBOZZ: nn vůbec ne a ty moje jsou v surové kvalitě bez absolutně žádné komprimace. RADDINO je má opravdu trochu s takovým zakaleným bílým filtrem... možná neorigo vodotěsný obal?

    tady je ještě jedna hezká...
    https://vrtichvost.smugmug.com/Solu%C5%88-10/i-cX7wSJG/0/O/YDXJ1615.jpg
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUMRADDINO Prijde mi ze RUM ma ty fotky takovy zivejsi. RADDINO vyblyty barvy. Neupravujes je pak Rume ?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FATBOZZ: v nedeli nekam nahodim par fotek.
    RUM
    RUM --- ---
    NORDSSON: a co byste vlastně čekal od kamerky tohoto typu? v porovnání s jinýma akčníma kamerkama včetně gopro fotí opravdu dobře...
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    RUM: no tak to máme asi každej jinej názor na to, co jsou neskutečně parádní fotky
    RUM
    RUM --- ---
    FATBOZZ: všechny ukázky jsou focené kamerkou v origo vodotěsném obalu... na poslední fotce byla kamerka trochu jinak usazena a tak je maličko vidět tmavší roh vlevo nahoře, ale to je vyjímka. žádná nastavení nepotřebujete... nejdůležitější je mít správně zaostřenou optiku. nevím co ty novější revize, ale já měl tu úplně první a musel jsem pootáčet. od té doby si ve fotkách úplně libuji :-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FATBOZZ: v nedeli nekam nahodim par fotek. za slunecna a modre oblohy to foti uzasne
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUM: máte někde galerie k nahlédnutí? Mě zas tak super nepřijdou. Tak abych měl nějaký srovnání ☺ případně jaké volíte nastavení
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: mám to úplně stejný... koupil jsem na aliexpress všechny možný držáky a nakonec mám kamerku jen v origo obalu a používám jí z 99% na focení, protože ty fotky jsou prostě neskutečně parádní a hlavně teď co jsem na erasmu, všichni jsou nadšení ze selfíček na který není potřeba selfie tyč a stejně je vidět všechno :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Zdravim, mam dotaz. Ovladam gopro 3 Be pres appku na iphone a nejde mi do ni zvuk... Ikdyz jeste pred nedavnem zvuk v pohode behal. Ve vyslednym videu pak zvuk uz normalne je. Je i kdyz si video poustim po nataceni primo z appky.

    Restore goprocka i appky jsem udelal, ale nepomohlo to.

    Kdyztak diky
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RUM: kamerka zůstává, jen jsem zjistil, že je blbost mít milion příslušenství. Na kamerce mám non-stop ten vodotěsnej obal, takže tyhle 2 věci jsou mi k ničemu.

    Jinak z kamerky jsem nadšen, jen teď na podzim už ty fotky díky světlu nejsou nic moc, v létě z toho ale lezly parádní fotky/videa.
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: copak se stalo, že prodáváš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam