• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, poradil by mi prosim nekdo outdoor hd kameru, ktera je vhodna pro potapeni? Nechci momentalne davat 10k za gopro 4ku a rad bych testnul nejakou jinou znacku, gopra uz sem mel dve a klidne zkusim i konkurenci.

    pozadavky:
    underwater housing (aspon to 40 metru)
    at vydrzi neco na baterku (aspon hodinu nataceni plus minus)
    na zadni strane display
    at ma ultrawide ohnisko
    kvalitni vyrobek

    dik moc
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    kde se da stahnout manual na stary GoPro ? mam prvni nebo snad druhou verzi. Official stranka mi nic nevyhazuje, jen nabidku jazyku. Ani nevim jak to mam zadat do vyhledavace. GoPro 1 ? ted so vselijaky silver , black, naked atd. je vtom bordel.
    Dikes
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Mate nekdo Gopro 4 a Windows 10? Nejak mi to nerozpoznava kameru kdyz ji pripojim pres kabel a k reseni jsem se nedogooglil.
    BABBA
    BABBA --- ---
    NEY
    NEY --- ---
    Cau, mam takovej dotaz.. vubec se v GoPro nevyznam a jeste jsem je nedrzel v ruce.. jen vzdycky cekuju vsechny mozny videa...ale premyslim, ze bych poridil.. mam takovej dotaz - jeste ohledne jedne akce, je realny GoPro napojit na nejakej prijmac nebo neco takovyho a jet prenos primo live na net? Diky
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: ted mi Facebook predhodil tohle. Ne, ze bych ji doporucoval, ale vypada slusne a ma stabilizaci.

    2" Ultra-HD LCD 4K 25FPS 1080P 60FPS Wifi Cam FPV Video Output 16MP Action Camera 170°Wide-Angle Lens with Diving 30-meter Waterproof Case
    http://www.tomtop.com/...mera5&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=TT-Facebook-Camera-CL
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    prave jsem prodal gopro black ed sice jsem neco natocil ale editovani videji je tezka pruda kdyz clovek neni nadsenec. a pro zvytek staci kamera v telefonu. pisu to jako varovani pro ty co si chteji neco podobnyho koupit ale nemaji kameraman/edit postizeni
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: o nicem nevim ale mozny to je:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VANIS: vzdyt to ma pres dva roky starej snimac. To od ty doby neni nic lepsiho?
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: do 10k bych vzal gopro 4 silver
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, co byste ze soucasnyho trhu koupili do 5k a do 10k za outdoor kameru? dekuju
    TALKON
    TALKON --- ---
    VAMPY: Ahoj, s ovladanim programu take nejsem jednicka a video jsem take chtel zpracovat, sice mi to chvilku trvalo, nez jsem se v nem orientoval, ale myslim to das. pouzil jsem Pinnacle Studio
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Ahoj potřebuji poradit. Jsem totální začátečník, pořídila jsem si kamerku sjcam M10 (ještě jsem s tim nenatočila ani prd, neb včera jsem si to přinesla domů:-D). Natáčí v MOV a já jsem totální analfabet v oblasti editace, stříhání, úprav videa. Poradíte mi nějaký prográmek, který by byl intuitivní aby s tím dokázal zacházet i uplnej debil se kterým bych mohla začít? mám Win7, starý ne příliš rychlý počítač s průměrnou výbavou (průměrnou před 7mi lety).
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Tak na takovýhle pěkný akce se něco dražšího vyplatí. Bral bych GoPro 4 Silver.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    WIN_KLO: paragliding a na kominy
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Ze vzduchu? Jako dronem? Z balónu? Drakem?
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    ahoj, potřebuju poradit ohledně kamery na točení videí ze vzduchu. Začínám se v těch všech značkách ztrácet :/ vůbec netuším, kolik mám zainvestovat, tak aby to nebylo přehnaný.....máte prosím někdo nějakej tip?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Když točim v přítmí, tak se to snažim srazit co nejníž, takže volbu 24 nebo 25 fps oceňuji. Navíc když točím 25fps na narrow, vypadá to prostě víc filmově.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Nabízim zánovní Gimbal. Při rychlym jednání možná sleva. http://foto.bazos.cz/inzerat/58323467/GIMBAL-FEIYU-G4-TOP-STAV.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam