• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: Gopro Studio, co uz :)

    MAESTRO_007: kvalitu to kazi minimalne, pouze to samozrejme snizi rozliseni o ty casti, ktery to tim orezem ponici.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DRAGON: vcem to stabilizujes a je nejake obecne nastaveni? moc stim nemam zkusenost, ale kluci rikali ze to kazi kvalitu vysledneho videa... :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: nasel jsi nakonec nejekej ten jednoduchej program, ve kterym si to slozil?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak slibeny video, bohuzel nemam tu vykonny komp, ktery by mi prepocital stabilizaci, ale i tak sem spokojenej, ctyrka Gopro je neskutecne kvalitni produkt. A pod vodou se to pozna nejlepe!

    Tulamben Diving 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=rMYHD6MBOzQ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: umi ;)



    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: myslim, ze jsem ho uz kdysi davno pouzival, ale to jsem mel jeste jiny format nez mov. Ted mi leze z kamery mov a s tim uz to neumi pracovat myslim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: Avidemux 2.6 - 64 bits, skvelej tool, gigovej 1080 mkv soubor mi ulozi na disk za 4 vteriny .)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: A co jsi pouzil na to rozstrihani?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, tusite nekdo nejaky aplikace na tyhle dve veci?
    1) uz sem si nasel, jak rozstrihat na potrebny segmenty mp4 videa z Gopro, takze mam nekolik mp4 souboru. Vyhodou je, ze to ten spliter nereenkoduje, takze je to rozstrihany hned a ma to stejne mega jako to melo, parada.
    Tusite, jestli existuje nejaka aplikace, ktera tyhle kratky videa spoji do jednoho aniz by to reenkodovala (a umela pridat napriklad blackfade in / out a dodala do videa mp3 a ztlumila puvodni audio stopu? Zkratka neco fakt simple bez nutnosti reenkodu.

    2) jak co nejlehceji zpomalim video z gopro? tocim na 1080/60, rad bych zpomalil na pulku nejaky podvodni videa.
    diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: je mi to jasny, ze mistni asijskej trh bude jinde kvalitou a cenou nez v Cr, to je proste nevyhoda, ze ten trh v Cr je tak malej.

    INSOMNIA: nemuzu to tu nikde sehnat a original tu stoji 2 tisice, to je trosku moc drahej risk, kdyby to nefungovalo...

    jinak ja to nemyslel jako vytku, nechtel sem tim nikoho nastvat. jen mi to prijde jako zlodejna. ja mam tycku za 120 korun a je naprosto libova..

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DRAGON: Jasně že je a jí měl, po 10-ti minutách používání zlomena, rozdupána a za neuvěřitelnýho počtu sprostých slov zahozena do kontejneru.

    Něco v tomhle stylu:
    Skládací tyč na selfie MONOPOD, SKLADEM (6188309325) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/skladaci-tyc-na-selfie-monopod-skladem-i6188309325.html


    Kámoš si koupil za cca 400 - 500 podobnou, která má ale na tom "pantu" lepší utahovák a zároveň páčkou aretuješ každej ten stupeň kterej vysuneš, blbli jsme s tim tejden ne mot. člunech, skákali do vody, potápěli se, všechno a nehla se o milimetr a držela.

    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: problem je, ze u nas je ten trh dost omezenej a ty levnejsi veci, jednu z nich jsem mel, tak staly za prd. Ale jeste pohledam.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: no a co ta oranzova krytka?
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: jen pisu ze mam dobry zkusenosti s touhle a do budgetu se vejde, jeste mam levnou mrtku s ciny s redukci za par dolars ale to bych nikomu nedoporucil
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VANIS: uf, 50 euro, sila.ja tu koupil vysouvaci tyc se stativovym mountem vcetne gopro/stativ redukce za 2 kila..urcite musi byt neco levnejsiho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: mam, ja musel cekat az srostu, sejmulo me auto na skutru, ale vcera sem dorazil do Tulambenu, USS Liberty wreck, moc pekny to tady je, pamatuju si z doby pred peti lety, ze kolem vraku krouzilo obri hejno kranasu (takove tunakovite vetsi ryby) a delali krasny spiraly, tak doufam, ze dnes budu na ne mit stesti, jdu se potapet za par minut, pak neco sestriham a poslu :)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    VANIS: super, na tuhle jsem včera koukal, díky za tip
    VANIS
    VANIS --- ---
    JAFROST: ja mam SP POV pole http://www.sp-gadgets.com/en/poles-grips/poles/pov-pole-36 a sem spokojenej, delaj se dve dylky
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    pánové, jaká je ideální selfie tyč pro gopro... jakože cena/výkon, aby se to sneslo moře, zároveň, aby to nebylo za dva litry.. jestli teda něco takovýho existuje?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: A uzmas neco natoceny? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MLIKARNA: mne to tady (Indonesie) nabije vsechny tri najednou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam