• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: a co ten kontrast? Žere ti Studio taky kontrast oproti zdrojovým videům? Jak to řešíš? Já jenom když tam naimportuju video, tak to ztlumí kontrast proti tomu, co vyleze z kamery. Dá se to zase vytáhnout ve výstupu, ale radši bych prostě, kdyby to prostě vypadalo přesně jako to zdrojové video a omezit editace. Díky!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: davam custom 264 a kvalitu tak 40mb. Ale to s tim mym problemem nijak nesouvisi, protoze kdyz Flux vypnu, tak to vystupni soubor vytvori v pohode. Tudiz problem bude jinde.. a obavam se, ze uzivatelsky neresitelnej.
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: Jak nastavuješ (nebo kdokoliv tady) parametry pro export? Jaký codec, mbps, parametry, pro výstup ve stejné kvalitě, jako originál?

    I když dám ve Studio maximální kvalitu v 2.7k, source video ztratí kontrast. Dá se to dotůnit contrast sliderem, ale nejradši bych to nechal stejně, jako ve zdrojovém videu z GoPro a nic netůnil.

    dík
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: zkoušel jsem to, ale zdá se, že na Macu to nepadá.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mel bych dotaz na Gopro studio: na vetsinu editaci mi bohate staci, ma sikovny ovladani, ale! v nekterejch pripadech se mi stava, ze kdyz zapnu Flux (tzn plynuly zpomalovani mezi zmenou fps), tak mi windows vyhodi chybu a muzu Studio maximalne tak zavrit. Netusite jestli to neni nejaky znamy bug? Pripadne neexistuje nejakej exporter projectu z gppro studio do premiery at to nemusim znova naklikavat? Editovat sem se s tim dost dlouho.
    dik
    MINER
    MINER --- ---
    BADHORSE: čoveče, mě naopak nadchla snadnost editace v Quik: vybereš hudbu, naklikáš highlights, a ono to udělá přechody, aby padly do té hudby. Ale má to háček. Export je shitová kvalita: nepokořil to někdo? V Quick nevidím, kde nastavit. Ve Studio nastavím nejvyší, ale stejně je výsledek jako crap.

    Jaké video editor umí rozumou kvalitu?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Máte už nějaké praktické zkušenosti s 360 kamerami ?
    Jedna by se mi líbila na mapování pro https://www.mapillary.com/ ...
    MINER
    MINER --- ---
    Exportuje se vám video v rozumné kvalitě? Zdrojové video je paráda, ale jakmile se to sestříhá a vyexportuje z Quik i Studio, tak je to ekl. I když ve studio nastavím max quality a source resolution. Ztratí to ostrost i kontrast. V Quik ani nevidím možnost nastavit nikde kvalitu - je tam?
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: Tak to nejde. Ale Time Lapse ve photo mode je na to vlastně OK. Jenom to udělá víc fotek, což nevadí, možná je to naopak dobře. Jenom se to pak musí vypnout, no.
    MINER
    MINER --- ---
    Jde nějak v Session 5 jednoduše ze standby pořídit fotku? Např změnit default shortcut z time lapse na take a photo.
    Nastavení Default mode na photo nevypadá moc funkčně, protože to neudělá fotku hned a musí čekat na boot kamery. To už mi přijde lepší použít voice recognition.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MLIKARNA: Aliexpress s expresní přepravou ?
    ITISME
    ITISME --- ---
    MLIKARNA: Tak pokud ti to "stačí ještě letos" tak bych doporučil Aliexpress za 8 dolarů.
    ITISME
    ITISME --- ---
    Vždyť to je furt dokola. Aliexpress za 8 dolarů.
    WICKING
    WICKING --- ---
    DRAGON: a ta cena je cool, díky za tip
    WICKING
    WICKING --- ---
    DRAGON: to je dobrej tip, sice to neplánuju a moc do vody to nemám, ale na druhou stranu, pak to člověk někdy zkusí a zabeká
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    treba tohle

    ORBMART 45M Waterproof Case Cover Housing For Go Pro Gopro Hero 5 Session 4 Session Sport Camera With Black Edition-in Camera/Video Bags from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...using-For-Go-Pro-Gopro-Hero-5-Session-4-Session-Sport/32758646966.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WICKING: jo a jeste jedna vec: od ty doby co mam gopro 5 black, tak poruznu ctu co tak lidi pisou za zkusenosti a nekolikrat uz sem nasel, ze ta proklamovana 10m waterproof abilita uplne nefunguje, takze bych ti na pripadny potapeni a treba i klidne nataceni pod vodopadem nebo na toboganu a na dalsich mistech, kde je silnej proud vody, doporucil poridit na to externi housing.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WICKING: snad jedine aliexpres, tam si nakup prislusenstvi, maji ho kvalitni a levny
    WICKING
    WICKING --- ---
    Pořídil jsem Session 5, tak jsem zvědavej :)
    Nějaké tipy a triky?

    BTW: zbavuju se kompletu HERO3, kdyby někdo chtěl, tak do PM
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Ahoj, co si myslíte o tomhle?? Rád bych nějakou akční kameru, ale nechci do toho vrážet jako do gopro..

    SPORTS HD DV - voděodolná akční kamera 1080P Full HD | www.cool-slevy.cz
    http://www.cool-slevy.cz/sports-hd-dv-vodeodolna-akcni-kamera-1080p-full-hd-481?ad=6

    Ta cena v akci mě právě zaujala..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam