• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: protoze zaznamenava 2x vice dat za vterinu. Viz prechod z gopro 3 na gopro 4, podobna masina, vyssi bitrate, strasne se prehrivala.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Jo a “prej” ma lepsi stabilizaci :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Proc by se mela vic prehrivat? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: takze krome rozsirenyho voice controllu, 5GHz wifi to nema krome vyssich fps nic novyho. Skvely, takze kup si kameru, ktera ma stejny funkce ale vic se prehriva. Za mnohem vetsi prachy.
    Thumbs up! :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    K tomu jeste GoPro Fusion 360°kamera
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jenom to ne, vzdyt je to nedavno, co sem kupoval petku.... :))
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Dnes pravdepodobne vyjde GoPro 6 :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZRIZENEC: nevim, jen to sem hazu, jak sem nasel na instagram ad kanalu. ale moc bych tomu neveril. spis to smazu at nekomu nezpusobim problem
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: to nemůže být pravda ne?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: http://www.techradar.com/news/software/applications/the-best-free-video-editor-1330136
    Nic z toho jsem nezkoušel, mám premiéru, ale někdo tohle nedávno dával vedle v auditku Střih
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite, jestli existuje pro windows 8.1 a min neco tak lehkyho (a levnyho) jako gopro studio? ja v tom strihal videa a ted se mi nechce kupovat Premieru :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Gopro slusne vyjebalo s lidma, co nemaj Windows 10. Uz nepodporujou od Microsoftu zadny jiny operacni system, tak doporucuju si nechat zalohu predchoziho instalatoru ...
    NOMM
    NOMM --- ---
    GOZER1: asi uz se prestaly vyrabet clovece. to je v haji.
    a mel jsi ten pocitac pripojenej k siti, kdyz jsi to zkousel?
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Nevíte někdo kde sehnat tohle vodotěsný pouzdro (60m) na Xiaomi Yi? Prošmejdil jsem internety, ale nikde ho nemaj.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sorry, vim, ze se neptam primo na gopro, ale ono to s tim trosku souvisi: poradil byste mi prosim nekdo nejakej dobrej gimbal na mobil (zaroven tedy i na gopro) kterej stoji do 6500 korun?

    moc dekuju
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravím, sháním vodotěsnou krabičku na baterky do hero4. Někdo nějaký tip? Aby se tam vešlo 6 baterek ale ne zbytečně velká.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Zacalo se mi na 5 Black dit to, ze kdyz je zapnuta a prejedu display doleva abych se podival na nahledy, co sem natocil, tak display na vterinu zcerna, jakoby se resetne a vrati me to na hlavni obrazovku. Nedeje se vam to nekomu nahodou taky? Neni to nic zivotaohrozujiciho, vsechno jinak funguje jak ma, ale rad bych to nejak odstranil a uplne nevim jak tohle googlit. dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VASALOPETE: ok, tak jinak: lrv je low resolution video, tzn nahled. co je thm je asi jasny (thumbnail)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    DRAGON: pripony .lrv a .thm. priponu .mp4 neresim. na netu sem nacet info k tem priponam a podle me nejsou k nicemu tak jen jestli je mozny je odmazat a nechat si jen ty s .mp4

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam