• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    Ja bych se v tomhle pripade asi podival na nejakou Xiaomi..pomer cena/vykon mi prijde fajn a co jsem videl videa z toho, bylo to docela fajn..
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Už jsem trochu googlil, chci nějakou malou kameru na helmu a do vody... Nechci gopro, chci nějakou čínskou alternativu.
    SJCam, Yi? Má smysl něco konkrétního než "podívej se na parametry"? Nějaký tipy? (Např vidim, že pro Yi se nedělá vodotěsnej obal?) ...

    Díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: jinak ty se potapis, na to funguje nejlip co nejdelsi monopod, klidne nekolik metru, tim eliminujes veskery otresy, mam to pod vodou ozkouseny a parada
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: no sem zvedavej. mne kombinace gimbal + sw stabi bohate staci
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Nekdo musi byt prvni. Nicmene s tou baterkou mas pravdu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: nejaka mikro kamera ma mechanickou stabilizaci? o tom nevim, ja mel za to ze takovej level miniaturizace jeste neumime.
    navic bych to asi nechtel, dyt uz ted to skoro nic nevydrzi na baterku, si vem ze by to jeste mechanicky aretovalo cocku...
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Presne, realny testy budou asi nejlepsi :) ja jdu urcite do gp6, anzto jsem gp5 vynechal doufajic, ze udelaji mechanickou stabilizaci, ale to se asi jen tak nestane.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: no jo, novej procesor...to znamena ten starej ale modifikovanej na vetsi prutok dat. Technologicky je to stejny, tdp bude mit urcite vyssi.
    ale tak uvidime, treba panove dokazali fyzikalni zazrak a ja budu upgradovat :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Chapu. Je to asi o uhlu pohledu. Je tam novy procesor, takze ja bych naopak cekal, ze se bude zahrivat min prinejmensim pri stejnem nastaveni jako hero5.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: protoze zaznamenava 2x vice dat za vterinu. Viz prechod z gopro 3 na gopro 4, podobna masina, vyssi bitrate, strasne se prehrivala.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Jo a “prej” ma lepsi stabilizaci :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Proc by se mela vic prehrivat? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: takze krome rozsirenyho voice controllu, 5GHz wifi to nema krome vyssich fps nic novyho. Skvely, takze kup si kameru, ktera ma stejny funkce ale vic se prehriva. Za mnohem vetsi prachy.
    Thumbs up! :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    K tomu jeste GoPro Fusion 360°kamera
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jenom to ne, vzdyt je to nedavno, co sem kupoval petku.... :))
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Dnes pravdepodobne vyjde GoPro 6 :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZRIZENEC: nevim, jen to sem hazu, jak sem nasel na instagram ad kanalu. ale moc bych tomu neveril. spis to smazu at nekomu nezpusobim problem
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: to nemůže být pravda ne?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: http://www.techradar.com/news/software/applications/the-best-free-video-editor-1330136
    Nic z toho jsem nezkoušel, mám premiéru, ale někdo tohle nedávno dával vedle v auditku Střih
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam