• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JARDAK: to si pošmákneš, Kubrte!
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DRAGON: no ja do toho asi pujdu :) predloni jsem ztratil svoji starou dvojku a tomuhle asi neodolam
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Nechcete nekdo gpr session + feiyu tech G5 vse v zaruce 100% + serepeticky k tomu za 7k ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak co rikate na stabilizaci a dynamickej kontrast sedmicky black? :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: pokud chceš free tak Resolve to určitě bude umět.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls, poradi mi nekdo soft (windows nebo android) kterej mi zrychli mp4 timelapse video? pokud by to umelo jen v nekterych castech, tim lepe. diky Bohuzel gpro quik mi na desktopu nenacita media vubec
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Nemate nekdo instalacku GoproFusion Studio 1.1 pro windows? Nova verze se mi sere a nejde exportovat. Nebo jde nejak sesit hruby zabery z Fusionu v Premiere? Nejsem schopnej ani jednu vec dohledat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak zajimava zprava, vcera sem dal freedive ponor do cca dvaceti metru s gopro 6 black a ta kamera to dala, bez housingu, masakr :) uvnitr ani kapka. Ale zacala pipat a vypla nataceni.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    kdyby měl někdo zájem o Hero 5 Session tak napište zprávu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PREMIUBOY666: problem s temi highlighty je ten,ze nemuzes nechat jenom trimnuty video, na tom nastavit slowmo a tech casti z jednoho zdroje nejde mit vic, das proste minutovy video trimnou na 20 vterin uprostred, chtel bys jeste v 40. vterine petvterin a uz to nejde... to je hodne bkba "feature"....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VASALOPETE: ti maji jen original, nechci original, chci nejaky ty kopie :)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    DRAGON: alza. koukam ze treba na holesovicich maj 3 kusy na prodejne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusite nekdo, jestli dneska v kamennym krame v Praze koupim nekde nejaky levny baterie do Gopro 6 Black?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    VASALOPETE:
    STEMBUS:
    Diky za info, nevim kde sem na to prisel.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ZRIZENEC: mam uz pres rok i s nabijeckou dve z aliexpressu a nikdy sem nemel problem ;)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    ZRIZENEC: me fungujou jen sem tam mi pri zapnuti ukazou ze prazdna baterka i kdyz sou plny a staci kamerku vypnout a znovu zapnout. blby je kdyz na to na helme nevidim protoze to pak nenahrava
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim,
    jak je to s gopro 5 a neorigo baterkama, mam pocit ze sem nekde cet ze nemakaj. Muze to nekdo potvrdit nebo vyvratit, pripadne doporucit funkcni levnejsi variantu nez origo? Diky
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PREMIUBOY666: ten skok v 0:53 by zaslouzil slowno jinak pekny :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: oprava to nabijeni z gimbalu se da poresit i u G5 session.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VASALOPETE: zatim v quiku pouze grab obrazku pro nasledne pouziti do videa ve splice. Ted sem si zaplatil videoleape a chystam se sestrihat par videi, zatim co sem videl tak se tam da delat docela dost zajimavejch vecicek.

    Co se tyce gimbalu tak jsem poridil Feiyu-Tech FY-WGS 3 Axis Mini a ihned druhej den vratil, piskani motorku ve videich je neprijemny a nechci mit vsechny videa s hudbou. Odedneska testuju Feiyu tech G5 V2 a je mnohem tissi ale ten zvuk motoru tam je taky slyset a v nekterych momentech podobne jako u toho wgs tak uvidime. Nicmene do ruky padne super a stabilizace je vynikajici vcetne joysticku na rukojeti. Co musim jeste poresit tak nejakej drzak na mobil protoze mam G5 session a ta je bohuzel bez displaye. CO je taky nevyhoda ze u G5 sesion nelze nabijet primo z toho gimbalu G5 protoze je usb conector kamery nedostupnej po propevneni k gimbalu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam