• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: poreferuj rozdil mezi 4k/60 a 1080/30, imho ten rozdil bude zanedbatelny :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: tak já to otestuju ;) mně stačí točit na 1080/30, ale zas potřebuju aby to jelo celý den vkuse
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: nevim, ale tipuju, ze cim vyssi bandwidth datovej, tim vic to zere, protoze se to vic bude zahrivat a makat rychleji. Ale jen tipuju, ja to nikdy netestoval, stejne s tema vysledkama nic nenadelam a jedu to v 4K@60fps porad.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: nedaří se, fšechno drahé. vidím to na ten ebay z uk, kde sem to nejlevněj našel za 300,-
    to abych tech baterek přikoupil aspon 5. liší se ta výdrž podle rozlišení a fps co točím nebo to žere furt stejně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: vydrzi 35 minut. mam radsi tri.

    zagoogluj na "gopro prislusenstvi", vyhodi to par shopu, co tahaj veci z ali a podobne a maji skladem. Jen maj tu cenu vyssi o neco.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    máte nějaký tip na gopro příslušenství z evropy za čínské ceny? potřebuju frame na sedmičku. co sem se díval na ebay, tak pošta je dražší než samotný rámeček. nechcu za takovou prkotinu dávat 500+ od nás, když na ali to stojí 3 dolary, ale taky nechcu čekat měsíc, než to z ali dojde.
    kolik reálně času vydrží ta 1200mAh baterka v sedmičce?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: prijdes sem, napises ze je gopro sracka, nabidnes alternativu uplne jinej typ kamery, pak srovnas gopro s iphonem, ale ja neco neokecam? dobre, to je fer :)
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Já myslel, že se ta diskuze stočila ke kvalitě výstupu a sorry to fakt neokecáš :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: sorry, budto jenom trollis (jakej mas duvod? tohle je seriozni debata o outdoorovejch kamerkach) a nebo fakt nechapes, ze nektery veci nemuzes srovnavat... gopro vs mobil? da fuq, man?
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Zkusim se nad tim zamyslet
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: to fakt nevidis, jakyho ze sebe delas blba, kdyz michas vsemozny zarizeni dohromady? :) to je usmevny ;)
    MASTA
    MASTA --- ---
    B3DA: Skvely obrazky tomu rikaj uzivatele GoPro :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    MASTA: `skvely obrazky`, povidas? :D
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Ahoj, moc nevím, kam se obrátit - potřebuji kameru na velký přívěs, která má noční vidění a široký úhel záběru. Máte někdo zkušenosti s nějakou ověřenou firmou, která se tím zabývá? Na netu je toho spousta, ale chci mít jistotu, že to bude dobře fungovat (někdy je problém s bezdrátovou kamerou na takovou dálku...). Pomůžete? Díky.
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Tak masinku s pidi chipem, co ma stabilizaci, toci pod vodou a dela skvely obrazky za svetla uz mam... rikam tomu iphone :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: tak hlavně, že jsi spokojený ;)

    ja jsem z toho nadšený, protože za pakatel mám uplne uzasnou kameru, kterou pouzivam na občasný záběry pod vodu, na hory a na sportovni aktivity. Nejsem žádnej profík sportovec a adrenalinový enthuziasta, takže vic so toho dat nechci.
    Jinak co se výstupu tý kamery týče, pokud máš super světlo, ten výstup je skvělej, přesně na to, k čemu je potřeba.
    Pokud potřebuješ fotit indoor akci, tak chápu, že seš schopnej narvat do akční kamery dvacet litrů, to není můj případ.

    Jen jedna věc: podle mýho názoru srovnavaš dvě úplně jiný kamery. RX0 není úplně outdoorová kamera tak jak je známe. Jasně, je prachu a vodě odolna, vydrží 4 atmosfery, ale to je tak všechno, čím jí lze srovnávat s gopro. Já bych jí třeba nechtěl, protože absencí ultrawide ohniska (má 24mm) se blíží její možnosti využití v mých outdoor aktivitach k nule. Tohle je spíš na foceni zápasů pro tebe, pod vodu i na hory chceš vidět co nejvíc okolí, to široký ohnisko dává tomu záběru potřebnou dynamiku.

    Navíc gopro 7 má nově geniální věc v podobě plně stabilizovanýho timelapse. Což je luxusní záležitost, opět, pro mě, ty to asi neoceníš. Nesrovnával bych je.
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Ano je to tak, on to neni zadnej zazrak ani venku. Malej chip nijak neoblbnes, chapu ze ses z toho na vetvi, ale ta kvalita co z toho leze je proste nic moc ;) ale byl jsem poucen, kameru vratil a zije se mi dobre s mym RX0
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    natacel outdoorovou kamerou v interieru a stezoval si na kvalitu.

    ok :)
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Cokoliv v interieru...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: a co si s tim tocil, ze to bylo nepouzitelny? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam