• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    COSMY: je to ještě aktuální?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    mám tu nevyužitý WG2X - nehodil by se někomu?

    Feiyu Tech WG2X vodotěsný stabilizátor pro GoPro HERO 5/4/3+/3, černá PFY-086 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...RAjEiwAuY7L8pQsREdW8tp_jndTnRpNvFRNeSo4JjowRLNGlE16VVvtx1C4yC7fjxoCSP8QAvD_BwE
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Má tu někdo praktické zkušenosti s programem Reelsteady?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to sekaj jak Bata cvicky :)

    Gopro Hero 8 a Gopro Max: Nové akční kamery dál utíkají konkurenci – DIGIarena.cz
    https://digiarena.zive.cz/gopro-hero-8-a-gopro-max-nove-akcni-kamery-dal-utikaji-konkurenci
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: nakonec sem do ni zacvaknul drzak, dal do toho dlouhej kovovej sroub a rychle sem trhnul a dobry :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: Ji, už chápu. Nějak jsem si to blbě spojil a myslel jsem, že se bojíš přísavky. Tak zkus fén, to je bezpečnější a já tak odlepoval dálniční známky a další bordel ze skla
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: moment já přece nerozporuju 3M přísavky made by gopro, to naopak, kámoš s ní letěl v letadle a měl jí venku, ty věci vydržej holokaust!
    já psal o tom, že se bojím použít uvnitř auta opakovačku, abych ten držák naopak sundal :))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: Hele já se přísavek taky trochu bál, ale obyč trojpřísavka z Ali mi udržela GoPro na kamenitejch horskejch cestách i brutální rolety. Rychlost teda nízká, do 70km/h, tak nevím, jak by se to chovalo třeba ve 150. Ale drží to fest a pokaždý můžeš mít jinej úhel a nemít na káře 20 nálepek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DOKKTOR: no to mam v aute celkem strach prave :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DRAGON: tady ty lepidla povolujou teplem, takže zkus asi horkovzdušku. příště radši přísavku ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls nekdo nejlepsi tip, jak dostat z predniho skla ten 3M drzak na gopro? zaboha mi nejde sundat... sklo neni nijak studeny, nahraty slunickem, ale stejne to nejde..
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    KOUDY: mam to z aliexpresu, tady sem to tenkrat nikde nesehnal. pucil bych ti to klidne ale zrovna se stehuju a vubec nevim v jaky krabici to mam
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Zdravas..Netusite nahodou nekdo, kde bych dneska nebo zitra v Praze ci okoli sehnal toto?..eshopy to vicemene zadne nemaji.

    http://www.gopromarket.cz/do-ruky/dome-port-h6/
    AG_
    AG_ --- ---
    FOGH: ajo supr !
    FOGH
    FOGH --- ---
    AG_: treba ve VLC polozka v menu "take snapshot"
    AG_
    AG_ --- ---
    asi trapnej dotaz, ale jak můžu udělat z videa fotografii v plném rozlišení? prostě pauznu v určitým momentu video a uložím jako JPG .. díky
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    DRAGON: Diky za tip! Me se libilo popravde na tom QUIK, ze to umi udelat ten rychlej clip - neco podobneho umi i ten DaVinci pls?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MISTERIO: jo, quik je uplne k hovnu, jediny, kde to funguje nejak slusne, jsou android telefony (s iphone nemam zkusenosti).
    Vykasli se na quik a stahni DaVinci Resolve 16, v tom udelas vsechno a navic je to intuitivnejsi nez hroznej quik

    DaVinci Resolve 16 | Blackmagic Design
    https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve/
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    Prosel jsem thread tady i jsem hodne hledal na netu, ale bohuzel bez odpovedi.
    Zkousel jsem vyuzit Quik for Desktop (protoze z mobilni aplikace jsem byl nadseny), ale je vtipne ze na me sestave (i7-8700K, 32GB RAM, Nvidia 1080) se neda v aplikaci temer nic delat, protoze se to strasne seka (o pokusu editu ani nemluve). Nemate nekdo stejnou zkusenost? Nasel jsem tu neco podobneho, ale bez pripadneho reseni (vyjma pouziti mobilni apky, ktera se chova o 5 urovni jinde). Nahraval jsem v 4k 50fps tak i 1080 200fps, ale u oboji se to tvari stejne/nepouzitelne. Kazdopadne nejakej addon na HEVC jsem stahnul, video normalne prehraju v VLC, windows media playera, pripadne muzu editovat ve Vegasu, ale QUIK ani za zlate prase. Zkusil jsem zoufale i jejich studio, ale tam se mi zase nepodarilo uz dat ani slozku s videama co uz mam na SSD.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    PIPLA: tak není to foťák, ale na normální natáčení amatérského typu z cest atp. je to super. Neni to action camera, ale na cestování neakčního typu je to podle mě dost dobrý. Točili jsme na to třeba tohle:
    Lake Malawi's postcard recording vlog - Czech Republic - Eurovision 2019
    https://www.youtube.com/watch?v=aVivPKyxYoQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam