• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BASIK: ja sem myslel, ze bych to normalne mountnul dopredu nahoru paskou, ale rikam si, ze nevim jak by se to dalo ovladat dalkove, asi neslo co?
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: Osmo pocket mam a moc si nedokazu predstavit pouziti timhle zpusobem. Navic ty chybejici mounty taky nepomuzou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: cus, dik, vetu "Mavic ti utahne to stejny, co vazi" myslis tak, ze utahne jeste dalsich cca 900 gramu?

    zkousel sem gopro a v pohode lital :)

    chci dat jednu lehkou dozadu, dalsi do spodu aby tocila kolmo zemi a pak dopredu nejakou kvalitnejsi ultrawide. dohromady by to nemelo mit pres 400 gramu. hledam proto alternativy
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Jen pro info... Mavic ti utahne to stejny, co vazi. Neni to pro nej sice uplne zdravy a ovladatelnost je trochu horsi a je potreba to zavesit nejlip na stred, aby byla vaha rozlozena na vsechny motory :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, netusite nahodou, ktera mini kamera je ze vsech na trhu nejlehci/nejmensi? Potreboval bych ji zavesit na dron, takze mi jde skutecne o co nejmensi vahu a aspon nejaky slusny video output v minimalne Full HD
    Je to Osmo Pocket?

    diky
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    COSMY: je to ještě aktuální?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DRAGON: Co to je za doplněk s tou cenou ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FOGH: byla o dva litry vic, kolik je ted nevim, to si uz dohledej
    FOGH
    FOGH --- ---
    DRAGON: uz vyprodano. Jen ze zvedavosti, kolik je normalni cena?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOPRO HERO8 BLACK + čelenka + shorty + baterie + SD karta - Outdoorová kamera | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gopro-hero8?dq=5702681

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    cao, nema nekdo zajem o odkup 1x pouzite gopro fusion a zanovni hero 5? PM ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IHAY: tahle je teleskopická, takže délka snad není takový problém. Někdy se to může hodit.
    IHAY
    IHAY --- ---
    Díky, točit sám sebe nebudu, jen ostatní, takže jsem myslel, že stačí kratší - vzhledem ke stabilizaci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IHAY: koupil bych sandisk 128GB, minimalne. V tom 4K@60fps je to docela zrout mista. Tycku musis vedet ty, jakou potrebujes, ja bych vzal urcite nejdelsi moznou.
    Ja mam tuhle a je super.
    IHAY
    IHAY --- ---
    chci si na Alze koupit Hero 7 Black na snowboarding, jak velkou kartu a jakou tycku doporucujete? staci ta nejkratsi? neco, co bych nemel opomenout?
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    DOKKTOR: díky, ještě pohledám... no, tam jde právě i o ten obraz... jinak profi diktafon mám
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    THOR_CALYSTERN: hledej spycam. jenom teda vydrz 10 hodim se mne zda nerealna, snad treba behem dne je stridat. jinak zapnout na telefonu nahravani zvuku a strcit ho do kapsy je fakt uz moc? ten by tech 10 h asi i dal
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Ahoj ve spolek...
    Tak nějak tuším, že nejsem s níže uvedeným požadavkem o radu v úplně správném auditku...

    Předem díky za přesměrování do vhodnějšího. Ale třeba mi poradíte už přímo tady...

    Vzhledem k charakteru mého zaměstnání, kdy jsem denně v kontaktu s lidmi, které ne vždy znám (většinou už je ani neuvidím znova), ale ti lidé mohou mít různé předpoklady a přání, která jsou například v rozporu s firemní politikou anebo s tím, co mají skutečně zaplacené, bych potřeboval poradit s nasměrováním na kvalitní kameru, která je rozměrově miniaturní, ale dá se připevnit na běžné oblečení anebo příslušenství typu pásek, ledvinka apod. Ne každý zákazník je otevřený rozumné argumentaci – někdy je to spíš zcela naopak a dokazování v případě sporu je posléze dosti abstraktní záležitost.

    Cílem je pak snímání v reálném čase s ukládáním dat pro případné další použití.
    Většinou se z toho nepoužije nic a bude to zase brzy smazáno, ale může se to jednou velice hodit. K pořízení něčeho takového mě inspiroval kolega, který má teď na krku trestní oznámení s úmyslným ublížením na zdraví a kdo ví čím ještě... realita je v jeho případě někde úplně jinde, ale dokažte to... o to mi právě jde...

    Zkrátka potřebuji při výkonu své profese zaznamenávat video i audio a to třeba i po dobu 10 hodin v kuse bez nutnosti dobití a to každodenně, ale nemám čas ani chuť dělat to na mobil anebo diktafon. To už je zkrátka moc úkonů k zvládnutí nad rámec těch běžných... raději bych si nějakou "štěnici" někam připnul na oblečení.

    A rád bych to dělal alespoň trochu skrytě – nepotřebuji před zákazníka nakráčet s objektivem jako dejme tomu policajt pod dohledem, u kterého to je ale buď jedno anebo to zřejmé má být...

    Cena v tomto případě zase tak moc nerozhoduje – beru to jako investici do kontinuálního přítoku financí mé rodině. Bezpečnosti není nikdy dost v tomto směru. Stačí jeden problémista-bajkař a obživa je v ohrožení, jestli mě chápete, ale bylo by to prakticky použitelné i v méně závažných případech...

    Při zadání různých kombinací do Googlu pro hledání toho správného, jsem celkem pohořel. Všechno je to spíš větší zařízení anebo nesplňuje něco jiného...

    Díky za postřehy atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam