• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    DRAGON: Na webu uvádějí: "Any GoPro or digital camera with an original retail value of at least $99.99 USD (or equivalent value in local currency) is eligible for trade-in." I tak jsem ale pro jistotu vznesl dotaz.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GYGAL: to bych si raději ověřil dotazem, jestli to může být cokoliv jiného staršího než z řady Gopro.
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    DRAGON: Pro mne to bude první taková hračka ever. Zatím jsem vždy vše točil na zrcadlovku nebo normální kameru... Takže se na to těším jako celek. Jinak jsem koukal, že i podle Youtube, etc akceptují i jakýkoliv "jiný kus " hw ve smyslu staršího kompaktu... což bude můj případ.
    Když jsem na to narazil na officiálních stránkách a než jsem si o tom něco přečetl - říkal jsem si to je příliš dobré na to aby v tom nebyla nějaká zrada...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GYGAL: to se ti vyplati, pokud mas gopro4 a min, proste je to protiucet, das jim kameru v jakymkoliv stavu, oni ti z osmicky strhnou 100 ecek. Lidem se sedmickou bych to uplne nedoporucoval :-)
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Má tu někdo osobní zkušenost s TradeUp programem od Gopro?
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: Dalkove to teoreticky jde, jen si nejsem jistej dosahem a latenci. Navic by bylo potreba mit pro kazdy osmo samostatnej telefon a permanentne upravovat uhel zaberu, jelikoz osmo reaguje na kazdej pohyb a na dronu by se podle me ten gimbal choval trochu zvlastne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BASIK: ja sem myslel, ze bych to normalne mountnul dopredu nahoru paskou, ale rikam si, ze nevim jak by se to dalo ovladat dalkove, asi neslo co?
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: Osmo pocket mam a moc si nedokazu predstavit pouziti timhle zpusobem. Navic ty chybejici mounty taky nepomuzou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: cus, dik, vetu "Mavic ti utahne to stejny, co vazi" myslis tak, ze utahne jeste dalsich cca 900 gramu?

    zkousel sem gopro a v pohode lital :)

    chci dat jednu lehkou dozadu, dalsi do spodu aby tocila kolmo zemi a pak dopredu nejakou kvalitnejsi ultrawide. dohromady by to nemelo mit pres 400 gramu. hledam proto alternativy
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Jen pro info... Mavic ti utahne to stejny, co vazi. Neni to pro nej sice uplne zdravy a ovladatelnost je trochu horsi a je potreba to zavesit nejlip na stred, aby byla vaha rozlozena na vsechny motory :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, netusite nahodou, ktera mini kamera je ze vsech na trhu nejlehci/nejmensi? Potreboval bych ji zavesit na dron, takze mi jde skutecne o co nejmensi vahu a aspon nejaky slusny video output v minimalne Full HD
    Je to Osmo Pocket?

    diky
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    COSMY: je to ještě aktuální?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DRAGON: Co to je za doplněk s tou cenou ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FOGH: byla o dva litry vic, kolik je ted nevim, to si uz dohledej
    FOGH
    FOGH --- ---
    DRAGON: uz vyprodano. Jen ze zvedavosti, kolik je normalni cena?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOPRO HERO8 BLACK + čelenka + shorty + baterie + SD karta - Outdoorová kamera | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gopro-hero8?dq=5702681

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    cao, nema nekdo zajem o odkup 1x pouzite gopro fusion a zanovni hero 5? PM ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IHAY: tahle je teleskopická, takže délka snad není takový problém. Někdy se to může hodit.
    IHAY
    IHAY --- ---
    Díky, točit sám sebe nebudu, jen ostatní, takže jsem myslel, že stačí kratší - vzhledem ke stabilizaci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IHAY: koupil bych sandisk 128GB, minimalne. V tom 4K@60fps je to docela zrout mista. Tycku musis vedet ty, jakou potrebujes, ja bych vzal urcite nejdelsi moznou.
    Ja mam tuhle a je super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam