• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MRBLACK15: čau! jop, to je vončo, s tímhle by ti to mělo švihat :) koukám v popisu, že to má HDMI out, tak snad to bude v pořádku, nikde nevidím foto toho konektoru bohužel, takže tipuji, že to výstupní USB-C na tom Modu už HDMI via USB-C mít bude, bohužel jsou to šmejdi a z toho kamerovýho USB-C tu funkci vypreparovali, aby si člověk musel koupit příslušenství..
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    DRAGON: Ahojda :) Děkuji.
    A stímhle se tam přípojím na tvrdo i když to ma taky usb C?

    GoPro Media Mod (HERO10 & HERO9 Black) | MALL.CZ
    https://www.mall.cz/kamery-prislusenstvi/gopro-media-mod-hero9-black-cerna?gclid=EAIaIQobChMIoPeVr_m68wIVwQh7Ch3lMAfWEAAYASAAEgJGmvD_BwE
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    USB-C to HDMI uz od osmicky gopro nepodporuje. Potrebujes si poridit Media Mod, jinak smula.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    MRBLACK15: zkusil bych pripojit primo sd kartu pres nejakou usb redukci a nebo hdmi kabelem kterej si k tomu asi dostal. zkontroluj pouziti originalniho usb kabelu. jestli ti to nepujde takhle naprimo rovnou, tak s tim asi nic neudelas.
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Ahoj prosím o radu mám gopro9 black. Chci ji propojit přes USB s letosním modelem samsung Tv která přehrává ve 4K . A nelze ,pouzívam samo výstup HDD USB. Děkuji za každou radu.
    WICKING
    WICKING --- ---
    Nemáte někdo, prosím, dálkový ovladač na GoPro 3+ ? Rád bych to vyzkoušel a nový stojí docela raketu... nebo nějaká alternativa případně... díky za tip.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DRAGON: ha! to vyřeší moje trápení, díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    XINDLX: co neco takoveho? ta nejkratsi by ti v tom mohla pomoct, ja to takhle mivam obcas taky kvuli uhlum a supr

    3 Way Mount Helmet Arm Extension curved Pole selfie stick for GoPro 9 8 7 6 5 SJCAM Xiaomi Yi 4K DJI Camera Go Pro Accessories|Sports Camcorder Cases| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/4000699923808.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d5ZRfeK
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    existuje nějakej jinej držák na kameru (xiaomi YI action camera.. tuším kompatibilní s goprem) než j-hook a ten základní? mám kameru na hrudníku, ale má to blbej úhel a a ani s jedním držákem nemůžu docílit úhlu kterej potřebuju.. ani vzhůru nohama, prostě požadovanej úhel (lehce nahoru) z toho nemůžu dostat, měl jsem za to že jsem kdysi viděl nějakej mezičlánek krerým to rameno šlo prodloužit a tím pádem se to dostalo do všech úhlů, ale teď ať hledám a pořád nacházím pouze ten j-hook a ten základní
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK:


    MERTLAS:

    myslim, ze GoPro9 uz ma casovane zapnuti a zacne delat timelapse v urcity cas, ale nevim, zda tam je neco jako opakovani everyday
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TEEPEK: Pokud to ma byt nejaky dlouhodoby casosver, tak na to gopro asi neni upkne cajk, pokud ho nemas zapnuty do eletriky a nabijeny.
    Pokud to je tak, ze to kazdej den na par chvil manualne zapnes, tak asi v pohode :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Čaute všichni. Měl bych dotaz na časosběrnou kameru co snímá každý den západ Slunce. Je to sem nebo spíš někam do fota? Díky!
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Dotaz, zvažuji dokoupení záložní baterie, jaké máte zkušenosti k kvalitou baterií od Patony?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim, kde nejlip poridit sklo na čočku na Gopro 7? Povedlo se mi rozbit na pujcenym gopru. Mate nekdo zkusenost se sklem z číny?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Sorry za spam.
    Nechtel by nekdo novou original baterku do gopro9? Byla jednou nabita. Stara cca 2 mesice.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    JOPS: umi to treba mphc nebo vlc player.
    JOPS
    JOPS --- ---
    mel jsem v ruce GoPro 9 a za me super. Cumel jsem na tu stabilizaci, ta vypada fakt mocne a kdyz s tim bezis, tak to drzi jak zidovska vira.

    ale mam dotaz do placu.

    Jak prehravat slowmotion video v PC? :) v GoPro to prehraju opravdu zpomalene, ale v pc to jede normalne. Samozrejme to zpomalit umim, ale je to takovy dost napicu...
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    kamos prodava:
    Go Pro Hero 7 - White, cena 2.500
    BASIK
    BASIK --- ---
    MIKEKT: subjektivne mi prijde, ze jo... Osmo Action je fakt dobry, ta stabilizace u rodinnyho nataceni bude uplne v cajku. Ale kdybys to pak treba vytah na kolo, tak rezim superview je nenahraditelnej :) jde o vyuziti no
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BASIK: takže myslíš že go pro má lepší stabilizaci? Nebo pak vzít devítku :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam