• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    Tyjo fakt až takhle ostře?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ALI_EN: ahoj, ja bych to rozhodne reklamoval, napis ze si snorchloval na hladine a nateklo do toho, ma to umet 15 metru tusim. Tohle pokud datart zamitne, tak bych jim poslal automaticky predzalobni vyzvu.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    čau, v moři mi nateklo do novýho GoPro 11. Reklamaci s datartem předpokládam nemá cenu řešit, ještě si teda doma tu vodotsnost vyzkoušim, než se zhroutim.

    Máte nějaký zkušenosti s opravma prosim? Díky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Mam nekolik let Sencor 3cam FHD, kterou pouzivam temer porad jen jako kameru v aute, vyhovuje mi na tom drzak se stativovym zavitem a docela na to staci, ba narozdil od klasickych autokamer vydrzi bezet asi 3h z baterky bez kabelu. Jenze je to otresny konstrukcni zmetek, kde uz jsem byl nuceny prepajet novy tlacitka na DPS a ted umira flex od displeje.

    Rad bych to nahradil necim obdobnym, co bude mit lip vyresene ovladani, baterku zase aspon na ty 3h nataceni FHD se zhaslym LCD, urcite musi mit vyndatelnou baterku. Pokud je v zaberu slunko, aby slo jeste rozpoznat ostatni veci = aspon nejaky dynamicky rozsah.

    Hodilo by se timelapse snimani, aktivace nataceni pohybem, ovladani pres mobil..

    No a samozrejme aby to nestalo majlant, kdyz to obcas nechavam nacvaknuty v aute :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    FEEDER: Nebyl by pro tvůj účel vhodnější gimbal? S DJI osmo se do trojky vejdeš u staršího modelu.
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    poradte mi prosím jakou kamerku:
    - přední display na natáčení na selfie tyči
    - možnost zapojení externího mikrofonu bud přímo jack nebo jack s redukcí na usb-c
    - závit na stativ
    - wifi přenos do telefonu
    - Chtěl bych se se vejít do 3000 klidně za bazarovou, ale raději míň
    - nepotřebuju žádnou ultrakvalitu, jen aby bylo příjmený se na to koukat, na fb nebo ig
    - Nemám v plánu s tím dělat žádný divoký kejkle. Na cestách chci natáčet a komentovat.
    Na delší natáčení mi telefon na tyčce přijde dost těžkej, ale rád se nechám přesvědčit, že je to zbytečná investice pořizovat kamerku a nechám to takhle.
    děkuji :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MINER: výměnný objektiv, 10-bit, záznam do logu, HDR, bluetooth a timecode ... ale když se teď dívám pozorněji, tak je to vlastně jenom jakýsi generační upgrade 11ky, protože ten větší senzor a baterka už vlastně byli tady :( od 8 to moc nesleduju se přiznám
    MINER
    MINER --- ---
    DOKKTOR: A čim tě zaujala?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    vyšla 12ka, imho od 6ky poprvé vážnější adept na upgrade, za slušné peníze, a tady je ticho?
    GoPro HERO12 Black Action Camera (Waterproof + Stabilization)
    https://gopro.com/en/us/shop/cameras/hero12-black/CHDHX-121-master.html
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    neni tu nekdo, kdo by mi na vikend v Praze pujcilza uplatu Gopro360max nebo jinou 360 kameru?diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tohle je total pecka, co vsechno to umi :)

    The Ultimate Pocket Camera: Insta360 X3!
    https://www.youtube.com/watch?v=H8PLt4lG-tY
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    LOGO: Jestli delas venku tak zadny laser videt nebude. Pokud v interieru, tak doporucuju zeleny laser, nema to nikterak velkou spotrebu, prodavaj se ty tuzky na 2xAAA a to ti den urcite vydrzi. Pak uz jen kameru a laser upevnit na jednu osu.
    LOGO
    LOGO --- ---
    JOPS: děkuju za názor. Ale chci to mít na hlavě, neboť to evokuje ten pohled člověka, z výšky hrudníku to není ono. A střídat to taky nemůžu. Bude toho surovýho materiálu hodně, a dělám to při práci, po večerech to budu stříhat, tzn nebudu mít čas ani chuť se s tím nějak moc srát. Půjde mně především o výpovědní hodnotu, ne o to, jestli to video bude krásně zprocesovaný, na to nemám prostor.
    Ale už to řeším na jiný úrovni, dostalo se mně rady nechat si to někde smontovat, laser modul, eventuálně nějaký trafo, kabel usb do power banky. To by mně pak řešilo můj "problém" dokonale.
    JOPS
    JOPS --- ---
    LOGO: hele, jestli ji mas na hlave, tak driv na downhill se kamera taky nosila na helme, ale mnohem lepsi zabery jsou z vysky prsou. Ja vim, mluvim o kole, ale verim tomu, ze kdyz to na stavbe budes stridat. Chvili na kozach, chvili na hlave, tak to bude vypada lip
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOGO: ok, tak to budes mit levnejsi. jak sem psal, najdi si na ali expresu gopro mount na svetlo a dej tam nejaky bodovy svetlo. To by to mohlo resit, ne? nektery bodovky maji hodne uzky bod svitu.
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRAGON: to už dávno mám. Řeším něco typu laser pointer, kterej přilepím na ten futrál. Koupil jsem už tu hračku pro kočky, ale to svítí, jen když se to drží. Což já pochopitelně držet nemůžu, potřebuju aby to svítilo pořád.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOGO: takže mas v planu něco takového?

    GoPro Head Strap + QuickClip - Držák | Alza.cz
    https://m.alza.cz/gopro-head-strap-quickclip-d392798.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOGO: miliardu + jedna :) mrkni na ali "gopro mount" nebo tak neco. Verim ze najdes reseni ;)
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRAGON: nenosím helmu.
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRAGON: aha. Mrknu. Já jsem co se týče gopro total newbie, nevím nic, takže ani vlastně nevím, co má za příslušenství.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam