• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMIDayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps
    MAOR
    MAOR --- ---
    Zdarec,
    je tu ještě někdo, kdo má co do činění s vývojem hry? Konkrétně mi jde o zvuky ve hře. Bude se s nimi ještě něco dělat, nebo je to finální verze?

    Byť jsem dost nespokojený se stavem hry, pořád je to hra, kterou od začátku hraju nejčastěji a opakovaně. Sám nebo s parťákem.


    Ať je má kritika konstruktivní, není to "slyšel jsem to od kamaráda", stalo se to mi, včera, mám to i natočené. Byl jsem zalezlý v baráku v Lukowu (Livonia) a najednou slyším, jak někdo žere. Ten zvuk byl takový hlasitý, že by v podstatě musel být ten někdo hned vedle mě, ale nikdo u mě nebyl. Opatrně jsem vyběhl ven, oběhl to celé okolo a z poza křoví pozoroval směr, odkud zvuk šel. Za cestou, asi 25 metrů od mé nové pozice byla dřevěná garáž. Zvuk jídla po chvíli přestal, otevřela se vrata a týpek vyběhl. Od křoví to bylo 25 metrů, takže k do baráku, kde jsem byl prvně, to bylo dobrých 50! Jak může jít slyšet, když někdo jí, takhle daleko?

    Přitom samotný běh týpka, který se mi vzdaloval, jsem neslyšel. Ztrácel se nejspíš v šumění větru..

    To samé dělají zvuky nabíjení, přepínaní režimu zbraně, páskování zásobníků, kroky v budově o 3 budovy dál apod.

    To nemluvím o zvucích lesa, kterou jsou taky přebuřené, v některých budovách máte pocit, že jste v nějaké dřevěné lodi a v podpalubí, nebo dokonce v ponorce (u plechových hal).

    Ty zvuky mě štvou roky, ale za celou dobu jsem až včera slyšel, jak někdo jí takhle daleko a vizuálně si to potvrdil. Hlavně mi neříkejte, že tohle nejde opravit. A určitě nebudu jediný, pro koho je co nejlepší zvuk ve hře lepší, než nová ledvinka.
    MAOR
    MAOR --- ---
    BIOBOID: Ofiko mě už nějakou dobu nebaví. KK servery jsou vždy dost plné, Chernarus úplně, Livonia má sem tam o pár lidí méně. Ty české...na pár jsem hrával, ale ty byly vždy vesměs liduprázdné.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Český čistě PVP server je Imperium. PVE zóny nebrat, to souhlasím.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    MAOR: já hraju ofiko servery.
    Zkoušel jsem The Cave (český server), ale tam mě nebaví ty PVE zóny, ta hra tím u mne ztrácí to kouzlo...
    Mrknu na ten Karmakrew...
    MAOR
    MAOR --- ---
    BIOBOID: Neuděláš nic. Já zažil dejavue, server restartovali ve chvíli, kdy jsem byl na úplně stejné pozici na mapě, jako někdy loni.
    Kde hráváš? S kámošem hráváme na Karmakrew serverech. Za mě slušně módovaný server. Už jsem tam viděl letět i helinu nad hlavou, lidi tam jsou jak dobří, tak i ti zlí a hlavně žádné PVE zóny pro holčičky.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Kdybyste měl někdo chuť, mám v Livonii teď dvě karty do Undergroundu. Samotnému se mi tam moc nechce.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Včera jsem se normálně odpojil, šel spát a ráno všechno pryč a začal jsem jak fresher.
    K restartu nedošlo.
    Nechápu. 21 hodin v kelu :-(
    UBIK
    UBIK --- ---
    JAACOB: hlavně to fakt není Tarkov.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    JAACOB: Tak... nezměnilo, modované servery jsou někde jinde. Pro mě má obojí něco do sebe.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    UBIK: koukam na ty screeny a musel jsem doublechecknout, ze nejsem v Tarkov auditku - armor, helmy, klice a keycards, ammotypes... vidim, ze se v DayZ zmenilo hodne od dob Arma modu, kdy jsem to hral naposled... :)
    UBIK
    UBIK --- ---
    update: hraju dál na Aftermath serverech, nejčastěji US1, protože oba EU jsou večer plné. stále vylepšují možnosti ve hře, interface, nákupy vybavení atd. launcher: https://dayzsalauncher.com/#/home udržuje vše up to date.
    btw mě stále udivuje, jak nedodělaná hra od Bohemia Int. je, i když je firma v ČR oslavovaná jako sukces story company. bez modů a private serverů je DayZ IMHO nehratelný. a prý to platí i o Armě online.

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Možná tohle je dobrý vědět. Když jsi najezenej tak, že ikona je bílá a chybí jedno políčko, tak se to zdá fajn, ale pořád jsi vlastně docela dost hladovej a dlouho to nevydrží. Nažrat se dá hodně do zásoby a stojí to za to (radši než s sebou jídlo tahat).
    How DayZ’s Food System Betrays You
    https://www.youtube.com/watch?v=txJHIoymr0c&t=137s
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Na jakým hraješ serveru, prosímtě? Já teď naposled na oficiálním lítala asi 8 hodin v kuse nonstop nemocná, protože pořád lilo a neměla jsem se kde usušit (nebo to spíš nemělo cenu), a ani tak jsem nějak neměla problém s jídlem a pitím.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Málem jsem umřel hlady a žízní, ale nakonec jsem přežil.
    Je možný, že mi teď staty jídla a pití padaj strašně rychle dolu skoro jak při nemoci? Se furt nemůžu nějak dojíst a dopít...
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    The Return of the Crossbow in DayZ
    https://www.youtube.com/watch?v=8ZZKykWh9xU
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    BIOBOID: Voda z rybníka, á jéje. No loupni tam vitamín před každým napitím a jsi ok, jinak je voda z rybníka napytel.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TAPINA: na tom taky něco je:) Tak nevím, ale každopádně flaška by infekční bejt neměla.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Garáže, trafostanice a tak.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    REDSNAKE: To se ale pobleješ, když se napiješ závadné vody, nechytneš rýmu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam