• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    Ráda bych,aby tento klub byl především o sdílení našich výtvorů, střihů a nápadů. A vůbec nevadí, že budou třeba jednoduché, hokus pokus - každý nějak začíná:) Také je zde prostor na různé dotazy ohledně šití, od začátečníků po pokročilé.

    NAKUPUJTE U NAŠICH TVOŘILEK!
    Plenky, svrchňáky, rychloprdky, vkládačky apod. http://www.petitlulu.cz Kontakt id Hc_
    Originální pohodlná móda pro děti, rodiče i nerodiče. Šijeme i na zakázku! http://www.facebook.com/pages/Alter-Native-Shop/217701884985387 Kontakt ID Tuleni
    rozbalit záhlaví
    MONIA
    MONIA --- ---
    HC_: to víš budem chtít slevu potom :D

    jina veřejně musím vychváli do nebes ID Tuleni, právě mi od ní přišla mikina pro mě a Matouše + čapka a kalhoty pro něj....všechno je boží...jakmile vyfotím,tak se pochlubím :)
    HC_
    HC_ --- ---
    EDNA_JEDNA: diky¨

    holky vy ste zlaty!
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    HC_: Kdybys chtela neco objednavat z Polska, muzu slouzit vykomunikovanim cehokoliv;)
    HC_
    HC_ --- ---
    MONIA: diky zkusim:)
    MONIA
    MONIA --- ---
    no zkus se zeptat D_RIM a nebo FKA82 ty jsou zdatné nakupovačky. Jsme ale z Ostravy takže holky jezdí někam ke Katowic a Bielsko-Biala..nicmene je to myslim nejaka sit,tak ti holky snad poradi :)
    HC_
    HC_ --- ---
    MONIA: jj bydlim, tak to musim zjistit kam zajet, asi netusis kam vid? kazdopadne diky
    MONIA
    MONIA --- ---
    HC_: a nebydlíš někde u hranic s polskem? kamarádky co šijou jezdí pro látky zásadně tam...větší výběr a lepší ceny :)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HC_: jojojo, to vypadá jako že to je ono... resp.hodně podobný. škoda že si nepamatuju přesně tu cenu, aby se to dalo porovnat. Ten popis sedí i na to, co mi řikala ta prodavačka, jeno bambusu nic nepadlo.
    HC_
    HC_ --- ---
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HC_: jo, jeste cena-zda se prizniva, bylo to myslim cca 300kč/m ale šířka 2m. a nebo se dá vlastně koupit chránička matrací :) to je totéž.
    HC_
    HC_ --- ---
    ZARZAROSA: v praze uz par let nebydlim, diky za nabidku, kdyztak se ozvu, kdybych to nesehnala jinde, nebo sme do phy nejeli...hehe uz vidim manzela jak sili, kdyz budem v pze obchazet jen latky, je to mor :D
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HC_: ja jsem z prahy, kupovala jsem to frote s igelitem na budejovicke v latkach Miros (nebo tak nejak se to jmenuje, je to v DBK) kdybys nebyla z Prahy a nesehnala to, tak ti to klidne koupim a poslu postou :)

    TERRYNKA: tak tyhle hracky jsou boží!
    HC_
    HC_ --- ---
    NIENNA: hele mam to uplne stejne, jsem schopna max. neco malo poupravit podle sebe, ale zadnej velkej original z toho nikdy nekouka, ale bavi me to :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TERRYNKA: To mě trošku uklidnilo....ale stejně vás obdivuju... :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    NIENNA: taky se bez střihu povede jedna z dvaceti věcí, že jo :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TERRYNKA: Jééé, díky moc, už to tisknu...
    TO jsi fakt vymyslela ?!?!? (to není zpochybnění tvrzení, jen obdiv a úžas) Já nikdy nic nevymyslím :-( Nejsem na to dost kreativní.... udělat to jo, podle návodu... Někdy to vypadá jako originální výmysl, ale to jen proto, že zkombinuju několik návodů a nebo se mi to nepovede uplně podle návodu...Ale teda před váma fakt smekám MOC...
    HC_
    HC_ --- ---
    TERRYNKA: vostrý kočky, originalni
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    NIENNA: Mic střih v pdf

    Na Haf nemám, ten byl z hlavy :-)

    Děkuju !!
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TERRYNKA: Krásný....MIC a HAF mě nadchlo....ty jsou úžasný... (zbylé číči taky super....)...., ale prostě ta první a poslední...úžasný.... :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    HC_: no z jedné strany je PUL, z druhé strany je to bavlna :-)


    Ad šití - většinou šiju hračky, když si Janek vzpomene, že potřebuje kočičku, ptáčka a tak :-)
    Mic, Mic 2, Mic 3, Haf. Ptáčky mám jen v příšerné kvalitě, můžu je vyfotit až je dodělám komplet.
    HC_
    HC_ --- ---
    TERRYNKA: uka, ja rucni siti obdivuju, nemela bych na to trpelivost
    a tim PULem si normale otirala pusu, neni to prece ani trochu same ani extra jemne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam